Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 1 сат, Поуке.орг инфо рече

Psovanje, vredjanje, omalovazavanje...

A ako vam je toliko fin i drag... (бла бла бла...)

Svako omalovazavanje i vredjanje administracije necemo tolerisati,

За шта од овога су криви појединачно @Кратос @Sofija_ @Ведран* и @Milan Nikolic ?

Питам јер су многима овде ови људи у нечему драги и у нечему фини тако да би било људски да нас испоштујете и кажете зашто су бановани и/или на одобравању. Ово морам да вас питам јер нигде на теми нема јавних опомена (које би требало да претходе бановању) на основу којих би могли да знамо зашто су бановани.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Поуке.орг инфо рече

Ја се у потпуности слажем са тобом, али исто тако мораш да имаш исте аршине за све КОРИСНИКЕ форума. Такође мораш да прихватиш и туђе мишљење и сам знаш да нико од нас није у праву сваки пут и увек. 

пре 1 сат, Поуке.орг инфо рече

Za sve druge stvari vezane za napredovanje nase zajednice smo otvoreni i spremni. Svako omalovazavanje i vredjanje administracije necemo tolerisati, s tim smo zauvek zavrsili.

Нема ништа од напредовања када се константно понављају исте ствари. 

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На овом свету нема правде, ни Бог није праведан, али је милостив, зато не тражимо  за горе поменуте правду, већ милост, да видимо колико нам је милостива администрација...:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Рапсоди рече

зато не тражимо  за горе поменуте правду, већ милост, да видимо колико нам је милостива администрација...:D

Може и то али и од људског образложења никоме неће да отпадне "митра" са главе... :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Рапсоди рече

Какав смо ми то народ....сабајле спремни за правду и револуцију ....:smeh1: 

Kasnis... sFun_bat

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Рапсоди рече

ни Бог није праведан

789663478966347896634

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, obi-wan рече

789663478966347896634

Шта се чудиш Оби, то сам прочитала од неког светог старца. Бог и није праведан, али је милостив, јер да је праведан  све би нас одавно   у најгоре тамнице метнуо, али је милостив....ако нађем где сам то прочитала....шиљем ти. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Рапсоди рече

Шта се чудиш Оби, то сам прочитала од неког светог старца. Бог и није праведан, али је милостив, јер да је праведан  све би нас одавно   у најгоре тамнице метнуо, али је милостив....ако нађем где сам то прочитала....шиљем ти. 

Naravno da jeste pravedan, ali je I MILOSTIV. Ono prvo je fundament, ovo drugo je glazura, da ne kazem fil/slagkrem.

I svaka cas` starcu, ali Pismo kaze lepo "Bog je Svetlost (= Pravda), i u Njemu nema nikakve tame.

  • Волим 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

I svaka cas` starcu, ali Pismo kaze lepo "Bog je Svetlost (= Pravda), i u Njemu nema nikakve tame.

Када се молиш,  кажеш ли " Бoже буди праведан према мени грешном "(е Бoже не дај, да се тако молимо :smeh1:), већ кажемо : "  Боже буди милостив мени грешном ". Јер ако би нам судио по правди, милост би се изузела .....  joooj

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако би имала друго име за Бога, то свакако не би било име правде, већ име милости. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Рапсоди рече

На овом свету нема правде, ни Бог није праведан, али је милостив, зато не тражимо  за горе поменуте правду, већ милост, да видимо колико нам је милостива администрација...:D

Verovatno si htela reci da Bog ne sudi kao zakonodavac, po strogom pravilu, nemilosrdno kao ovozemaljski sud. Ali Bog jeste pravedan zato sto On definise sta je pravda, On je izvor pravde.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Иван ♪♫ рече

Ko su sada urednici foruma ako nije tajna? Da li su Rakic i Rulah jos uvek admini? 

 

Одавно умировљени...:smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...