Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 20 минута, Кратос рече

Zašto mi se već dva dana ne odobravaju poruke na temi o biblijskom stvaranju?

Боље пакао зарадит , него бан. :smeh1:  

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Никад нисам капирао поенту одобравања. Ем онај коме се одобрава више не може да нормално учествује у дискусији јер му се поруке одобравају накнадно и изгубе се у расправи, и нико их не види, ем модератори треба да се смарају читањем и одобравањем.

Много лакше је или неког бановати или га пустити да прича.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, dziljana рече

Шта ли се то десило, је л' су се узгубиле поруке од претходних пола дана?

прочитај статус...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, GeniusAtWork рече

Никад нисам капирао поенту одобравања. Ем онај коме се одобрава више не може да нормално учествује у дискусији јер му се поруке одобравају накнадно и изгубе се у расправи, и нико их не види, ем модератори треба да се смарају читањем и одобравањем.

Много лакше је или неког бановати или га пустити да прича.

Ja vidim poentu ali samo kada je kratkotrajno... neko pravi s...nja ali ne previše strašna i admini misle da je kvalitetan član koji treba da ostane ako prestane da pravi sr...nja, pa bude na odobravanju i na taj način može i da se malo iskulira i da vidi kakve poruke mu se ne tolerišu...

Ali ne vidim nikakvu poentu toga da neko mesecima bude na odobravanju, a ovde ima takvih... ili je prestao da piše problematične poruke, pa možeš da ga pustiš da normalno piše ili i dalje piše potpuno isto tako da odobravanje nije ostavilo nikakvog efekta i normalnije je da dobije ban, nego da ga neko večno cenzuriše...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

а поготово бих скинуо @Кратоса са одобравања које је изгледа хронично неодобравање... и то такво стање већ може да шаље и поруку да је он на не-одобравању а не његово писање...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Vladan :::. рече

а поготово бих скинуо @Кратоса са одобравања које је изгледа хронично неодобравање... и то такво стање већ може да шаље и поруку да је он на не-одобравању а не његово писање...

ево управо му је одобрена порука коју је у уторак ујутру написао.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Vladan :::. рече

о томе и говорим... вероватно ће сада да стигне и нека његова порука од прошле године... :smeh1:joooj

Sad deluje kao oni likovi što se smeju vicu posle 5 minuta kad su svi već zaboravili, stvarno nema smisla.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Natasa. рече

Sad deluje kao oni likovi što se smeju vicu posle 5 minuta kad su svi već zaboravili, stvarno nema smisla.

а чекај сад ме подсети није ли избрисан неки твој статус о колицима по граду? хтео сам то да прочитам али нестало пре него што стигох....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vladan :::. рече

па ако је тако то ми стварно изгледа баш глупо... ја би их пустио да се играју на форуму... таман би се ово место мало размрдало... :dobro:

tesko da moze, posto nismo svi jednaki, a ni ti nisi "vlasnik" :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

samo da vas podsetim, ako ste mislili da ste na podforumu Razbibriga, u krivu ste...

za dalje šale moraćete da otvorite novu temu...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Sofija_ рече

ako neko cini nepravdu

samo mislim da umesto vecitog isterivanja pravde, vreme ovde mozemo utrositi na i na korisnije stvari...to je moje misljennje...a ti ne moras da se slozis sa tim...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...