Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Nema potrebe za banovanjem, ja odlazim sam, bitno je da znam o kakvom se forumu radi, da znam reci o kakvom se forumu radi.Znao sam ja da vam nece odgovarati istina ni misljenje suprotno vasem, to dovoljno govori o vama, vasoj "snazi", a i snazi vasih argumenata.Ako su takvi svi novotarci, onda nema cega da se plasimo.Opet vam kazem da imate kvalitetne protivnike, nece to sto radite jednostavno i tako lako proci, kao sto se nada mitropolit Amfilohije i oni koji mu naredjuju.Jos jednom, s Bogom.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

Brate Jovanovo otkrovenje je otkrovljenje koje zna samo Gospod kada ce se ostvariti! to sto si sada rekao lici na neke sekte koje su mislile da znaju kada su poslednja vremena a od toga nista ! Brate ostavi otkrovenje BOGU jer cas drugog dolaska nezna ni Otac Moj ! Ner sudi da ti ne bude sudjeno !

Niko ti ne brani da kritikujes misljenje nekog Vladike i da imas svoj stav to nas i cini zivom Crkvom i razlicitim i neponovljivim licnostima ali brate ne uzimaj prevelike brige Bozije na nejaka pleca ljudska!

E Marta Marta toliko brines a samo je jedno potrebno!

Otac Ivan ti je lepo rekao , BOGU hvala slobodno iznosi svoje misljenje i svoj stav ali mani se uvreda i proricanja necijeg statusa !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e ubacite ikonice kada se pojavljuju nove poruke, a ne samo da pishe novo :)

kada se dobija meil, imam hijeroglife umesto slova, to je naravno zbog cirile, pa gledajte to nekako da ispravite :)

Ti,budalo!Zamišljaš da ja cvetam da bih bio viđen?Cvetam zbog sebe,jer mi to pričinjava zadovoljstvo,ne zbog drugih!Moja radost se sastoji u mom postojanju,mom cvetanju!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e ubacite ikonice kada se pojavljuju nove poruke, a ne samo da pishe novo ideakada se dobija meil, imam hijeroglife umesto slova, to je naravno zbog cirile, pa gledajte to nekako da ispravite idea

???? ??????, ??? ?? ?? ???? ???????, ???? ????????...
U svakom pretraživa?u iamš opciju ENCODING, obi?no UNICODE UTF 8 ?ita  tj prevodi automatski ?irilicu, to ožeš koristiti i za tekstove na netu koji su ?irili?nim pismom pisani :)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ujedno mi je zao i drago sto se ispunjava ono sto je i Jovanovom Otkrovenju proreceno.Jasno je receno da ce crkva da padne na dno, da ce biti iznutra razorena, ne kaze se da je bila tkva vec da ce biti takva, sto opet ukazuje na "novine", a da ce se Bogosluzitelji po plodovoma poznati.Jasno je da je to pocelo.Zao mi je onih dusa koje ucestvuju u tome.

...taština, taština,sve je taštinameni nije više žao, Bog je ?oveku dao razum i slobodnu volju kao slobodu izbora, budala u?i na svojim a mudar na tu?im greškamana kraju otac Cvetkovi? je rekao ono što sam ja mislila sino? da kažem, ali eto, Mladen spada  u onu grupu koji još uvek pokušavaju da se reše Adamovog kompleksa ideae, nisam odolela bra?o pa ne zamerite idea

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srdacan pozdrav!!!

Putem Fb i grupe "Pravoslavni put" upucena sam na ovaj forum, vidim da je tek krenuo sa radim, radujem se sto sam ga medju prvima otkrila... Naravno i u ovome vidim Boziju promisao...

Sigurna sam da cu ovde puno toga nauciti, a i potraziti odgovore na mnoga pitanja.

Nadam se da moj nick i avatar nece nikog naljutiti, jer milosrdje je milosrdje pa na bilo kom jeziku receno... Iz razloga sto Gospoda Isusa Hrista dozivljavam kao ljubav i nista drugo sem agape, nemam problem da se sa bilo kim molim i duhovno nadogradjujem. Svoj skromni, preskromni doprinos zajednistvu u okviru nase Crkve vec 15 godina dajem ucestvovanjem na Svetim Liturgijama pevajuci u crkvenom horu. Meni je Gospod dao taj talenat i ja ga koristim u Njegovu slavu...

Osetila sam pozitivnu energiju i dobru volju Vas koji ostavljate postove, i opet ponavljam radujem se svemu onome sto cete ne nauciti....

Nisam znala na kojoj temi da ostavim svoj prvi post, potrebu da se svima javim i ohrabrim u nameri koju imate, pa mi ne zamerite ako ovo i nije pravo mesto..

Eto i jednog predloga, mozda bi se mogla otvoriti jedna tema na kojoj bi ljudi mogli da ostave neke svoje prve impresije o forumu, mesto gde bi mogli da se predstave i pozele uspesan pocetak svima nama.... idea idea

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srdacan pozdrav!!!Putem Fb i grupe "Pravoslavni put" upucena sam na ovaj forum, vidim da je tek krenuo sa radim, radujem se sto sam ga medju prvima otkrila... Naravno i u ovome vidim Boziju promisao... Sigurna sam da cu ovde puno toga nauciti, a i potraziti odgovore na mnoga pitanja. Nadam se da moj nick i avatar nece nikog naljutiti, jer milosrdje je milosrdje pa na bilo kom jeziku receno... Iz razloga sto Gospoda Isusa Hrista dozivljavam kao ljubav i nista drugo sem agape, nemam problem da se sa bilo kim molim i duhovno nadogradjujem. Svoj skromni, preskromni doprinos zajednistvu u okviru nase Crkve vec 15 godina dajem ucestvovanjem na Svetim Liturgijama pevajuci u crkvenom horu. Meni je Gospod dao taj talenat i ja ga koristim u Njegovu slavu... Osetila sam pozitivnu energiju i dobru volju Vas koji ostavljate postove, i opet ponavljam radujem se svemu onome sto cete ne nauciti....Nisam znala na kojoj temi da ostavim svoj prvi post, potrebu da se svima javim i ohrabrim u nameri koju imate, pa mi ne zamerite ako ovo i nije pravo mesto..Eto i jednog predloga, mozda bi se mogla otvoriti jedna tema na kojoj bi ljudi mogli da ostave neke svoje prve impresije o forumu, mesto gde bi mogli da se predstave i pozele uspesan pocetak svima nama.... idea idea

Draga Pieta dobro došla, ja se posebno radujem jer malo nas je žena, za sada :)U okviru Naš forum imaš temu Predstavite se upoznajmo se, malo smo"preterali" sa temama :) ali polako sna?i?eš se, a moderatori ?e se ve? pobrinuti ad post stave na pravo emsto ako mi pogrešime, nema bezgrešnih :)Imaš i u okviru teme RAZBIBRIGA temu uz kaficu pa možeš tu staviti sve kometare koje nne znaš za po?etak gde ?eš :))

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@marija

Hvala na uputstvima. Prikovala sam se za ovu temu, jer sam zaista prijatno iznenadjena nekim postovima, koji se po mnogo cemu pokalapaju sa mojim nacinom razmisljanja, pa sam brzopleto tu i ostavila post. S mirom i polako cu pregledati sve teme, a priznajem da ih ima puno i izuzetno su zanimljive.

I da se zahvalim svim svestenim licima, koji su nasli vremena da nam i nasu veru a i sebe same jos vise priblize...

Вкусите и видите јако благ Господ....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

e ubacite ikonice kada se pojavljuju nove poruke, a ne samo da pishe novo :Dkada se dobija meil, imam hijeroglife umesto slova, to je naravno zbog cirile, pa gledajte to nekako da ispravite :D

???? ??????, ??? ?? ?? ???? ???????, ???? ????????...
U svakom pretraživa?u iamš opciju ENCODING, obi?no UNICODE UTF 8 ?ita  tj prevodi automatski ?irilicu, to ožeš koristiti i za tekstove na netu koji su ?irili?nim pismom pisani :Dkoristim autluk ekspres, i samo mi naslov poruke stize u hijeroglife ostalo je ok...e kada sam neshto promenio kod opcije read onda su hijeroglife bile i u poruci koji sam primio, a kada se vrati sve je ok izuzev naslova poruke..
nikada nisam koristila Outlook, više volim direktno  na server a navikla sam na gmail, zbog brzine, mogu?nosti ?eta, zbog posla etc :)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Имам и је једно питање:

Хтела бих да убацим тему везану за животињски свет

која би обухватила кућне љубимце,

а може и дивље и остале домаће животиње.

Мислим да би тема могла да се постави у итд,

али не као под-тема,

него баш ту.

А ја као обичан корисник немам ту могућност,

колико видим.

Да ли се слажете и да ли може неко да је постави?

Без Господа смо ништа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...