Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 5 минута, Darko Tešić рече

@Иван Ц. Pa, na primer, da braća i sestre koji su u potrazi za srodnom dušom, imaju mogućnost da se i upoznaju ovde. Jer znam da je dosta nas koji bi to želeli.

Вероватно си скоро на сајту... То постоји већ

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Darko Tešić рече

@Иван Ц. Hvala Vam. Da pre par minuta napravio.

Нека је срећно! Потрудите се да се на добар начин представите тамо.

Имамо преко 50 бракова овде на нашем сајту.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Иван Ц. рече

@Anika Бан на месец дана због омаловажавања админ тима и изношења лажи.

Иван

Ovo pohvaljujem, ako ce biti praksa. Mislim javno obavestavanje kad se neko banuje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, feeble рече

Ovo pohvaljujem, ako ce biti praksa. Mislim javno obavestavanje kad se neko banuje.

То ће зависити од ситуације до ситуације.

Некада једноставно нећу ни помишљати на опомене.

Малочас је банована једна чланица на три године. Свака непримерна шала, а уз то вређање админ-тима се никако не толерише.

Коме то не одговара - широко му интернет поље. Помијарница има где год се окренеш

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли могу, без икакве зле намере, да замолим да кориснику дате мало јединственије име:

https://pouke.org/forum/index.php?/profile/31686-trazitelj_/

Ако треба, променићу ја корисничко име, али кренуо сам под овим и ако не мора, не бих га мењао... није било лако пронаћи неко које већ није заузето.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@WiseMan Оно није мој налог, оно је друга особа. :) Вероватно није из лоше намере, али имамо исти аватар, а ја сам Тражитељ, а он је Тражитељ_ са доњом цртом.

Видим да пише на теми где се већ људи прозивају за пререгистроване и дупле налоге, не бих да после мене повезују са порукама које нисам писао.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

да ли постоји тема на којој би поставили пост захвалности "кани галилејској",написали коју реч о томе како је кренуло упознавање...све до брака...а све са жељом да "бракотражитеље" охрабримо на том путу...поделимо радост,искуство и сл.?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...