Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

ван шале сада ми није јасно... да ли неправда према кратосу постоји али не треба да се истерује или не постоји и треба се бавити кориснијим стварима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7.11.2018. at 17:28, Avocado рече

Ali ne vidim nikakvu poentu toga da neko mesecima bude na odobravanju, a ovde ima takvih

Ja bio na odobravanju cini mi se vise od godinu dana (mozda i dve!) pa evo, sad pisem gore nego ikad :D znaci nema svrhe

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Vladan :::. ono što stvarno mislim, brate, je da ne vidim nikakav smisao u vodjenju ovakvih razgovora...

eto, moje mišljenje je da je korisnije pisati na temi o pričešćivanju... 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, JESSY рече

@Vladan :::. ono što stvarno mislim, brate, je da ne vidim nikakav smisao u vodjenju ovakvih razgovora...

eto, moje mišljenje je da je korisnije pisati na temi o pričešćivanju... 

хвала џеси и добро је да бар неко из уредништва да некакво мишљење о овој причи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, cloudking рече

znaci nema svrhe

има сврхе... проведен си кроз лагани процес подсвесне иницијације и стално се враћаш овде а не знаш ни сам зашто... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.11.2018. at 11:41, Vladan :::. рече

хронично неодобравање

12:smeha:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kratos nije mjesecima na odobravanju, vec godinama. Bio je jos dok ja bijah urednik, a tome je tri godine. On je naprosto zaboravljen, previdjen tada, (tu ja i Snezana mozemo samo da mu se izvinimo), jer kad smo skinuli Klauda nije bilo razloga da ne skinemo i njega, mislim da on tad iz revolta nije pisao, pa nam nije bio u polju paznje.

Odobravanje ima smisla samo privremeno, to je neka uslovna kazna, policijska ogrlica na ruci, i vremenom mora da preraste u oslobadjanje ili zatvor/ban. Ako se nekom zeli omoguciti da pise, a on zeli da pise, jer zeli da pise u ponizavajucim uslovima odobravanja, onda mu treba dati slobodu i povjerenje, to bi bilo i pedagoski i ljudski, hriscanski da ne spominjem. Kao sto bi svi ovi povoljni epiteti vazili i za skidanje banova, jer ljudi odu u zaborav, a nije logicno da budu trajno banovani ljudi koji su privremeno bili 'u prekrsaju' (sankcije traju i prestaju i u stvarnom zivotu). Pa ako opet pravi velike gafove, tipa brutalnog i nepristojnog vrijedjanja* i sl. opet krenuti stepenicama kaznjavanja, pp opomena, javna opomena, nikako odmah na najteze, javne kazne. Ovako bojim se da se Kratosu ne dopusta da prica, da iznosi nacionalisticke i antiekumenisticke stavove i sl. Cenzura nije mudar ni dobar nacin da se nekome ukaze na to da su mu ideje pogresne (ako su pogresne).

*ovde ne mislim na Kratosa vec uopsteno, jer ulaziti u analize ko sta i kako prica i kako se i koliko kome dopusta je nepopularno i kontraproduktivno, jer se desavaju neke introjekcije i vise se ne moze staviti kritika politike da ne bude primljena licno, i to paranoidno.. jov i bik su pravilo, ali moraju koliko toliko da se dovedu u neki nivo realnosti i pravednosti, bar prema zajednickom konsenzusu, jer objektivnost je uvijek upitna.. Zajednica hoce Kratosa? treba zajednici udovoljiti, ako Kratos i ne zasluzuje (ako ne zasluzuje, al' da ne cjepidlacimo). Isto tako, zajednica kaze da je ponasanje nekog favorizovanog clana ili gosta neprimjereno? treba joj takodje udovoljiti, jer 'ce mnogi posljednji biti prvi a prvi posljednji' u Carstvu, a mi hriscani tezimo da imitiramo to u stvarnom zivotu koliko nam je u razumu i moci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Дијана. рече

(tu ja i Snezana mozemo samo da mu se izvinimo)

Их, Дијана...можете и морате више од извињења.Шта има он од извињења ? У кострет бре да се обучете и да окајавате  неправду према Кратосу...:smeh1:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Какав смо ми то народ....сабајле спремни за правду и револуцију ....:smeh1: 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Рапсоди рече

Какав смо ми то народ....сабајле спремни за правду и револуцију ....:smeh1: 

Ма нисам ни спавала због тога 12:smeha: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, ana čarnojević рече

inace, mene npr zanima kad je zeleno jel onda bas striktno strogo ili onako...a kad je ljubicast font onda mora svi da cutimo i gledamo u pod. a kad je crveno bezmo kud koji

Zeleno ti je skromnost moda da se ne gura u crveni fah. Ja npr. kad sam bila zeleni mod, drecala sam crvenim slovima, nisam bila skromna nimalo :D

nego jesam li ja to sanjala i pricinilo mi se, ili si ti (bila) na odobravanju? to je ono kad se muz ostrvi na dobru zenu, pa je tuce, a ona onda jer zna da nije zasluzila, bude jos 'gora', i 'zasluzi' jos batina... :////

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milica Bajic Nepotrebna, izaziva svadju, nerviranje, ogovaranje itd... clan nece na taj nacin biti pusten da javno pise bez odobravanja, vec promenom nacina izrazavanja. Psovanje, vredjanje, omalovazavanje nece ni na koji nacin biti dopusteni na forumu. A ako vam je toliko fin i drag, slobodno zajedno napravite neki sajt pa krenite udarnicki. Evo, ekipica koja se neprestano ganja sa administracijom je nesto negde napravila, pa tamo bez problema to nastavite. 

Za sve druge stvari vezane za napredovanje nase zajednice smo otvoreni i spremni. Svako omalovazavanje i vredjanje administracije necemo tolerisati, s tim smo zauvek zavrsili.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Дијана. рече

Kratos nije mjesecima na odobravanju, vec godinama.

само да те исправим, ово није тачно, од тада је био скинут са одобравања. Поново је банован прошле године, а онда после пар месеци, уз Гризлијево инсистирање (а ја већ тада нисам била у модерацији), враћен је али на одобравање.

П.С. али није проблем, могу да му се извиним :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...