Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 4 часа, Milan Nikolic рече

Има ли начин да пребацим све моје поруке - текстове - са овога форума у мој компјутер, да их преузмем и сачувам?

el to planiras stampati knjigu svojih govora ko seselj

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не долазим толико често на форум ЖРУ, али када дођем, спорадично трпим виртуелно малтретирање од стране једног члана форума, а бившег модератора, који ме, чим ме спази, прогони по темама, провоцира свађу и при том вређа. Модерација зна о коме се ради, јер на те поруке нисам одговарао, већ сам их пријављивао, тако да их имате заведене. Такође из модерације знате да не долазим на форум да бих учествовао у таквим сукобима, да се трудим да форуму допринесем и да сам увек био отворен за сугестије.

Кажите ми, да ли за овакве случајеве предузимате неке мере, пошто је прилично непријатно и да ли такве поруке убудуће треба да пријављујемо путем "Пријави поруку" или да реагујемо на њих?

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Дидим Поштовани,

Ви морате да пријавите спорне поруке, малтретирања не одобравамо, али разговоре на форуму свакако поспешујемо јер је то и поента форума.

Молимо Вас да нам у приватној поруци напишете у чему је проблем, а свакако такве поруке пријављујте.

Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7.8.2018. at 22:48, Поуке.орг инфо рече

@Дидим Поштовани,

Ви морате да пријавите спорне поруке, малтретирања не одобравамо, али разговоре на форуму свакако поспешујемо јер је то и поента форума.

Молимо Вас да нам у приватној поруци напишете у чему је проблем, а свакако такве поруке пријављујте.

Хвала.

Поруке су већ пријављене. Ако се слажемо око дефиниције малтретирања, написаћу вам у приватној поруци јер нема смисла да вам шаљем ако је у питању нешто што ћете дефинисати као "разговор на форуму":

У питању је особа коју сам већ на овој теми раније пријавио за шиканирање на форуму, крајем прошле године. Мислим да ћете одмах знати о коме се ради, јер сам се тад јавио на овој теми и рекао да сам спреман да напустим форум ако то не престане, а та особа је тад била модератор. Не верујем да сте имали пуно таквих пријава за модераторе, да су они ти који се баве реметилачким и деструктивним понашањем.

Од тог момента ме та особа, а која од тад није модератор, малтретира по насумичним темама где ме види да пишем, помиње те моје пријаве и назива "плакањем код администрације"... и подругљиво говори о самој идеји пријављивања, као нечем недоличном. Континуирано ме назива лицемером, вређа ме и понавља да сам неко за кога су хрватски ратни генерали хероји, иако зна да то није тачно и иако зна да је моја породица избегла у Олуји. О мом нередовном посећивању форума говори као о "бежању". То већ постаје досадно јер траје месецима. Да је било само једном или два пута, не бих вам ни писао, зле људе није тешко игнорисати ако нису упорни.

Ако је ово довољно да се квалификује као малтретирање, послаћу вам на ПП појединости. То што овде нема неког крупног диверзитета јер смо углавном сви (сем токен-појединаца) Срби, православни верници, још приде и умерено до екстремно конзервативних и националних схватања, не значи да треба да од толике сличности полудимо и једни друге да проглашавамо за непријатеље, а поготово не да они који овде проводе много више времена треба да се понашају клановски и да се уортачују како би друге терали са форума.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из неког разлога не могу да променим потпис на постовима. Можете ли то да средите да ми прихвати нови потпис?

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли неко да ми објасни зашто је обрисана тема https://pouke.org/forum/index.php?/topic/53359-пост-у-част-пресвете-богородице/

?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Ведран* рече

Може ли неко да ми објасни зашто је обрисана тема https://pouke.org/forum/index.php?/topic/53359-пост-у-част-пресвете-богородице/

?

Moze, al` nece... :laugh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Moze, al` nece... :laugh1:

претпостављам, али баш да видимо

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Ведран* 

Uostalom, sad imas drugu istu temu, koja je lepsa i drevnija od te!

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

Uostalom, sad imas drugu istu temu, koja je lepsa i drevnija od te!

Видео сам.

Али ја питам за ону што је обрисана. 

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Ведран* рече

Видео сам.

Али ја питам за ону што је обрисана. 

Mnogo pitas za svoje godine! U stvari, ja mislim da si ti prosto zlonameran, i da `oces samo da rusis blagocestivi poredak... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, obi-wan рече

Mnogo pitas za svoje godine! U stvari, ja mislim da si ti prosto zlonameran, i da `oces samo da rusis blagocestivi poredak... :smeh1:

Ја сам вазда за поредак био. Рушим само рушитеље поретка. :tongue:

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...