Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 30 минута, Vladan ::: рече

Али ми је пропао виц јер ми је баговао један комп па си одговорио Драгани пре мене... пффф...

https://www.ccleaner.com/ccleaner/download

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan ::: рече

Па да... ја би их пустио да кажу све што имају, да све буде јасно и отворено, па бих после побрисао само сочне детаље ;) 

I tako bi svi pobedili. Isto i ja mislim.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, obi-wan рече

ма не, хардвер је... дисплеј на нотбуку ће изгледа да оде у матрикс, скроз... мораћу изгледа да накачим нешто друго на vga излаз..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan ::: рече

ма не, хардвер је... дисплеј на нотбуку ће изгледа да оде у матрикс, скроз... мораћу изгледа да накачим нешто друго на vga излаз..

A sta ces... imas pojeftine monitore od 19 inci, to bi ti verovatno bila dobra zamena...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, obi-wan рече

A sta ces... imas pojeftine monitore od 19 inci, to bi ti verovatno bila dobra zamena...

прво сам помислио да је то много велико и да нема места (на столу) а онда се сетио да може да се накачи на зид иза и да буде супер.... видећу колико кошта полован тфт од 19' или цео полован нотбук од 15-17'

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Vladan ::: рече

Имам једно питање у вези онога што се данас десило између @Natasa. и @Вукашин Ковачевић... Па чисто да видим има ли неко дежурни?

Журка је била комплетна,нико од њих није давао на себе. Пажљиво сам читао и смејао се,подршка за обоје :D

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 24.7.2018. at 23:47, Поуке.орг инфо рече

Gde de nalazi ta reklama? Mi nemamo nikakvu reklamu sem ovih Google reklama, a one su uglavnom povezane sa vašim pretragama, te ako negde gledate škole jezika veoma je moguće da vam izađe reklama tog tipa. U svakom slučaju, blokirajte je ubuduće, a nama pošaljite link ka toj reklami, videćemo da je potpuno blokiramo kod nas na sajtu. 

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=CUqmrmxRaW5LMCMGk3gOxkJfIA4f5wLFRndPitYYHwI23ARABINCVvWlgsQWgAb-FyYADyAEBqAMByAPDBKoEogFP0NgbLJ9sPxB1xWi_2BPGlbNLpsKXLAdeGXNuTplpjCV0OyUWiRsYQXggdyj7jsJJaH0JHPPalwTV0bRtm3nGhwr8WDFYjPbdtxR0WJamo12wZbdhyUsNHTTrB9dSr99NkYaYoDcL0YwoqZkshoy5jYX-MBZzA9U252-tPZKbvVCvxrLQxZPk2d464w0kveSKll70GUAlxnKWYlhb4VkRa16gBlGAB6n6tn-oB47OG6gH1ckbqAfZyxuoB8_MG6gHpr4bqAeYzhuoB5oG2AcB0ggHCIBhEAEYArEJSmgQV2zXGW2ACgHYEwI&num=1&cid=CAASEuRoST2HTyB8qFpxxApYLKMKjQ&sig=AOD64_1p2tY6z2D3uwYT2nujVAksqqqRFw&client=ca-pub-4191562744331243&nm=13&mb=2&bg=!OjmlOSFEUe8bgW56V5QCAAAArlIAAABUmQFKoh8nlQyo0d_FAADgf2HA5XEW03KuRHKyBS9BfoGVj-OPSCTj0xUoQLkl6sy_0ukmXyP7BBSF25lwRcyj1Y3A5fFpv9KaQSPN8TltBdqHdsPhv5fTsviPJgUQzbeGMD1uMDWNta23FD_t9Q0z3evko3EKUixL2UknLUjxncqOq977mtizz0WWgbuRzwBOeA-lhnSXNVRaLD8OSMsx3y0yQmD7iiJrl1mBx9oUWbxDFNjoCxOXXhbOSX7SQviIKFenSeztl_Dqh3bxfQwNCy426O3qZMI-2FX74RCXIbzc34pwW2Az4sY7v2Q0tiQvb054a8-nyOyHJ0EPjDRmywOszIhdKQ6zp4HW5LK9FZWCg7d1hbkHblWpKstTlR_gr6kzBKz1tkUrb3EKTV3joaKJGQOY6PWbzp5JpHqXp-FGcHXiBDG1fNqs1FTA&adurl=https://odlican-savet.com/davoravorgica/4984/%3Futm_source%3Dadwords%26utm_campaign%3DP-G-RS-0361-911-ucpclone01|Pingulingo-(print)_TXT-KW-LOCAL_W1817%26utm_campaignid%3D1371904937%26utm_adgroupid%3D54889043455%26utm_creative%3D266465897916%26utm_keyword%3Dduolingo%20online%26utm_placement%3Dpouke.org%26utm_target%3D%26utm_device%3Dc%26utm_devicemodel%3D%26utm_network%3Dd%26utm_adposition%3Dnone%26utm_matchtype%3D%26utm_clicklocation%3D2688%26utm_interestlocation%3D%26utm_gaexp%3D{xid}%26utm_gaexpvar%3D{xvar}%26mgprojectid%3D1287%26mgadid%3D161806

reklama.thumb.jpg.84676969dc3f73c33094562f60b99d4d.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Vladan ::: рече

прво сам помислио да је то много велико и да нема места (на столу) а онда се сетио да може да се накачи на зид иза и да буде супер.... видећу колико кошта полован тфт од 19' или цео полован нотбук од 15-17'

evo za 4200 rsd

http://frame.goglasi.com/frame?eid=150726434&q=tft 19

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Милан Ракић рече

Није скуп и продавац је угледан... Али зато каже "Prodaje se bez kablova i strujnog adaptera"... vga продужни мислим да имам негде у лому али за напајање може да се искомпликује...

Паде ми на памет да прво видим шта има код ових мојих јагодинских препродаваца и муватора, а и добро је да се слика на монитору види уживо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Vladan ::: рече

Није скуп и продавац је угледан... Али зато каже "Prodaje se bez kablova i strujnog adaptera"... vga продужни мислим да имам негде у лому али за напајање може да се искомпликује...

Паде ми на памет да прво видим шта има код ових мојих јагодинских препродаваца и муватора, а и добро је да се слика на монитору види уживо.

Nije ti napajanje nista komplikovano, adapteri su uglavnom isti, ima ih kod Kineza za jeftinu paru...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, obi-wan рече

Nije ti napajanje nista komplikovano, adapteri su uglavnom isti, ima ih kod Kineza za jeftinu paru...

Претопостављао сам али моји тфт монитори имају стандардан напонски кабл тј. без адаптера па помислих да има можда неких разлика код нових...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Vladan ::: рече

Претопостављао сам али моји тфт монитори имају стандардан напонски кабл тј. без адаптера па помислих да има можда неких разлика код нових...

Pa tu ima 2 mogucnosti: ili je adapter vec ugradjen u monitor, ili ide spoljni koji imas da kupis kod Kineza. Znaci - sve ti jedno, nista se ne komplikuje.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Има ли начин да пребацим све моје поруке - текстове - са овога форума у мој компјутер, да их преузмем и сачувам?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...