Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Док гледам неку тему с телефона, када се појави неки нови пост, не могу да кликнем на Show reply јер се налази испод Scroll To Top/Bottom дугмића.

Тако да ако Вајз или неко други буде чачкао, било би лепо да се Show reply, помери мало улево.

Ништа битно или хитно (увек могу да освежим страницу), само да имате у виду. :)

Screenshot_2018-07-08-11-01-58-1.thumb.png.9a6c0785b5a2d50c9dd15be720177481.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, LogosAgape рече

Ono na dnu strane "kontaktiraj nas" jel služi da se nakad i dobije odgovor ili je kao i ova tema zaključano prizvoljno po želji?

Ако је питање смислено, може да се очекује одговор, наравно...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да ли сте размишљали о томе да Кратоса скинете са одобравања?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Снежана рече

Да ли сте размишљали о томе да Кратоса скинете са одобравања?

Dobra ideja, to bi bas bilo valjano. :dobro:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једно питање/молба/сугестија. :)

Треба ми дугме "Непрочитане поруке", са функционалношћу какву има на осталим форумима - да прикаже по темама оне у којима се налазе поруке које нисам прочитао.

Нисам у могућности да се логујем на форум свакодневно. Са тренутним приказивањем новог садржаја, максимална дубина до које долазим кликтањем на "Учитај још садржаја" током 5-10 минута је до јуче или прекјуче, пошто нпр. ако на некој теми има 30 нових порука, та иста тема ми се прикаже у листи 30 пута. На овај начин изгубим увид у непрочитане поруке од нпр. 4-5 дана раније са тема које пратим, такође и не видим нове теме од тад. А форум је огроман, са много подфорума, прилично је тешка навигација.

Да ли је могуће ово направити? У садашњим претрагама једино овако нешто могу да подесим:

Capture.thumb.JPG.e7932c5e50848f54e93fdce2d3153c31.JPG

Изаберем приказ по темама, али и даље има толико много резултата, чини ми се на неколико десетина "екрана" скроловања надоле да ми се браузер успори колико резултата има, а последњи је типа од јуче.

Хвала унапред!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може ли неко, ако то није велики проблем, да ми промени ник у ћирилично писмо? Ја немам ту опцију. 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е фала ви најлепше!

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 8.7.2018. at 14:04, obi-wan рече

Dobra ideja, to bi bas bilo valjano. :dobro:

Не узрујавај администрацију, видиш да још размишљају :smeh1:

  • Хахаха 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...