Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

пре 19 часа, Војвода7 рече

Da li mogu da otvorim temu dnevnik i da se oprostim od forumasa prije nego zatrazim da me banujete?

Ne ideš ti niđe :smeh1:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNLwyE1Z-Fjv7AJummWSvs33eqDwiwhZHW4hMrvFFzvFDdKtalvg

images?q=tbn:ANd9GcRNLwyE1Z-Fjv7AJummWSv

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

@WiseMan  

...

пре 6 часа, obi-wan рече

Trenutno vec neko vreme koristim "Clean" temu, i malopre uzmem da probam opet malo ovu podrazumevanu, i vratim se na "Clean"... Ova podrazumevana tema je odlicna ovako, bolje je pregledna u principu, ali ponudjene boje za pozadinu su sve neke iz "Sivog doma".

S leva nadesno - od samoupravne i proleterske sivoplave, preko nesto tamnije sivoteget zatvorskih cuvara, zatim pazljivo odmerene sivo-roze-ljubicaste ozbiljnih gledalaca grand produkcija, i jos preko sivo-tamnozelene komunalnih inspektora i penzionisanih generala, i jedne tmurno-oblacne do polarne a potpuno sive, pa sve do konacno i neopozivo crne...

Ljudi, dajte postavite neki set svetlijih i vedrih boja, ove sad upijaju sunce kol`ko su bezivotne...

...

Clip_14.thumb.jpg.9d56eb7b0fee22dbddac810044464bd0.jpg

...

Ako treba - kazite, ja cu da vam obezbedim odgovarajuci hexa kod za svih 6 polja (i to potpuno besplatno)...

...

Ima li izgleda da se nesto ovde promeni? `Fala na odgovorima...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Поуке.орг инфо рече

Договорићемо се :)

Znaci, ako treba da se nabavi kod za farbu, samo kazi, imam ja neke veze...

  • Свиђа ми се 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

У последње време су се на сајту појавили, слободно можемо да кажемо, недобронамерни људи који својим поступцима унижавају интернет заједницу Поуке.орг, вређајући како чланове тако и админ-тим.

Молимо вас, драги чланови, да нам беспоговорно пријављујете такве случајеве. Ни једног тренутка нећемо дозволити да се такви овде шире и загађују сајт. Неки су, без упозорења бановани са сајта и тим темпом ћемо наставити без поговора. 

Унижавање и исмејавање огромног труда и љубави свих вас добронамерних људи нећемо дозволити.

Админ-тим.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

Управо сада, obi-wan рече

`Naci, ako treba da se nabavi kod za farbu, samo kazi, imam ja neke veze...

Шта мислиш да фали овим бојама? Веома су пристојне и лепе за очи... То су боје које смо бирали на основу разних параметара везаних за дуже гледање у монитор :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Поуке.орг инфо рече

У последње време су се на сајту појавили, слободно можемо да кажемо, недобронамерни људи који својим поступцима унижавају интернет заједницу Поуке.орг, вређајући како чланове тако и админ-тим.

Молимо вас, драги чланови, да нам беспоговорно пријављујете такве случајеве. Ни једног тренутка нећемо дозволити да се такви овде шире и загађују сајт. Неки су, без упозорења бановани са сајта и тим темпом ћемо наставити без поговора. 

Унижавање и исмејавање огромног труда и љубави свих вас добронамерних људи нећемо дозволити.

Админ-тим.

Pa da prijavim... ne znam da li ste videli šta je ovaj napisao o "društvancetu" iz administracije:

 

пре 51 минута, obi-wan рече

Inace, nama mnogima je vec prekipelo visegodisnje cekanje da se celo drustvo konacno bar malo unormali, i evo, niko nas ne zarezuje do sad.

Pa iz ovog sto ti velis izlazi da bi eto bas mi valjalo da uzmemo dizalice i jos ponesto, pa da se malo objasnimo sa bahatim gnjidama na vlasti.

 

; )

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Поуке.орг инфо рече

 

Шта мислиш да фали овим бојама? Веома су пристојне и лепе за очи... То су боје које смо бирали на основу разних параметара везаних за дуже гледање у монитор :)

Ove su beskrajno mutne i tamne. Na temi "Clean" imas za pozadinu jednu izvrsnu i mekanu (a svetlu) sivu boju, koja prosto neguje oci i ne izaziva lose raspolozenje.

  • Хахаха 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 42 минута, Војвода7 рече

 

 

tko ti brani

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Phoebe рече

Al mogu da mu otvore dnevnik da čitamo, osećam da će biti najpopularniji dnevnik svih vremena

Evo reče mu gazda 

пре 1 сат, Милан Ракић рече

tko ti brani

 

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Поуке.орг инфо рече

У последње време су се на сајту појавили, слободно можемо да кажемо, недобронамерни људи који својим поступцима унижавају интернет заједницу Поуке.орг, вређајући како чланове тако и админ-тим.

Молимо вас, драги чланови, да нам беспоговорно пријављујете такве случајеве. Ни једног тренутка нећемо дозволити да се такви овде шире и загађују сајт. Неки су, без упозорења бановани са сајта и тим темпом ћемо наставити без поговора. 

Унижавање и исмејавање огромног труда и љубави свих вас добронамерних људи нећемо дозволити.

Админ-тим.

Пфффф.... а нисам ни стиг'о да их метнем у новине...

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Phoebe рече

Al mogu da mu otvore dnevnik da čitamo, osećam da će biti najpopularniji dnevnik svih vremena

А можемо ли ту сви да се уписујемо као у некадашње споменаре или само он има да прича своје приче?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...