Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Da li mogu da otvorim temu dnevnik i da se oprostim od forumasa prije nego zatrazim da me banujete?
Zasto ne bi mogao da otvoris dnevnik?

Послато са HUAWEI SCL-L01 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Дијана. рече

Zasto ne bi mogao da otvoris dnevnik?

zato sto ce mi vjerovatno obrisati, kao sto    su obrisali dobar dio komentara    otkad çsam na odobravanju.Necu dzaba da otvaram temu dnevnikako ce je obrisati

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

У шта се тачно мешам?

Мислим, реално ме је брига само је форумска верзија suicide by cop - banned by admin, некако већ досадила.

Ne mešam se ni ja. Neka raspravi s administracijom, red bi bio da mu odgovore šta je zgrešio. Videla sam da je stao u odbranu trudnice i da su oboje kažnjeni. Mislila sam da je šala, a sad me baš interesuje, želim da izvučem pouku da slučajno ne sagrešim i ja :blush:  

Ti ladno pišeš kad ti se ćefne, a on čeka da mu komisija ili pojedinac odobri svaki post, ma ajde bre

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Војвода7 рече

Da li mogu da otvorim temu dnevnik i da se oprostim od forumasa prije nego zatrazim da me banujete?

@Поуке.орг инфо@Милан РакићАко  може неко од вас црвених да ми одговори....Не бих хтио да одем само онако а да се не опростим

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Војвода7 što pa sad dislajk :) 

ne možeš d`ideš, dnjevnjak moš da otvoriš kad `oćeš :)

 Administracijo, odobravanje je bilo uzročno posledično, ako ste Natu skinuli sa odobravanja, skinite i Sašu, jes da nije porodilja  ali...:)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izadjite covjeku u susret, ne vidim zasto mu ne bi dozvolili dnevnik. Mada ja mislim da bi forumasima trebali izlaziti u susret i u vidu banovanja ako vec imaju zelju:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, ali mu ukinite opciju dislajk x-D

Послато са HUAWEI SCL-L01 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Дијана. рече

Da, ali mu ukinite opciju dislajk x-D

Послато са HUAWEI SCL-L01 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

baš si surova, pa to je za njega gora kazna nego trajni ban :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Phoebe рече

Ne mešam se ni ja. Neka raspravi s administracijom, red bi bio da mu odgovore šta je zgrešio. Videla sam da je stao u odbranu trudnice i da su oboje kažnjeni. Mislila sam da je šala, a sad me baš interesuje, želim da izvučem pouku da slučajno ne sagrešim i ja :blush:  

Ti ladno pišeš kad ti se ćefne, a on čeka da mu komisija ili pojedinac odobri svaki post, ma ajde bre

Не знам ни да ли је ни зашто на одобравању. Мој коментар је везан за "да се опростим па ме банујте". Толики људи оду с форума, неки приврмено, неки трајно. Неки напишу "ај ћао", други се само не логују више. Не капирам церемонијал..

Ајде, нећемо више да затрпавамо тему. Не желим да ме админи ставе на црну листу, не знам шта бих радила с толико слободног времена. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

baš si surova, pa to je za njega gora kazna nego trajni ban :smeh1:
Love hurts [emoji1]

Послато са HUAWEI SCL-L01 користећи Pouke.org мобилну апликацију

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Дијана. рече

Love hurts emoji1.png

Послато са HUAWEI SCL-L01 користећи Pouke.org мобилну апликацију
 

ma boli, boli ali čovek bi totalno izgubio identitet, zamisli Sašu bez dislajka, zvuči mi gore od slane plazme ili jafe sa višnjom

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...