Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Ma nije frka zbog kazne nego bar neko minimalno objasnjenje, jer kako stvari stoje kaznjen sam samo zato sto je milojkovu taj dan bio rezervisan za izivljavanje...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nakon ovog posta

 

 

su mi poruke opet vracene na odobravanje.

 

Ne kontam sta sam zgresio? Jesam povredio Milojkovu sujetu (sto je prilicno lako i cesto, samo po sebi) ali, misa mu poljubim, zar je to dovoljno za sankcije?

 

Tako ti i treba kada sramotiš ovaj forum.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nakon ovog posta

 

 

su mi poruke opet vracene na odobravanje.

 

Ne kontam sta sam zgresio?

 

Ni ovi nasi po zatvorima ne kontaju, sve nevin svet a pritvoren, nikome ništa nije jasno :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ni ovi nasi po zatvorima ne kontaju, sve nevin svet a pritvoren , nikome nisšta nije jasno :D

Kao sto rekoh, ne bunim se, nisam cvecka... Ali je glupo da mi opalite ban a da i nema razloga za to. Aj reci, gde sam pogresio u onom citiranom postu? (Osim sto sam uopste dozvolio sebi da udjem i u kakvu raspravu sa iskompleksiranom spodobom, sto je za osudu samo po sebi)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kao sto rekoh, ne bunim se, nisam cvecka... Ali je glupo da mi opalite ban a da i nema razloga za to. Aj reci, gde sam pogresio u onom citiranom postu? (Osim sto sam uopste dozvolio sebi da udjem i u kakvu raspravu sa iskompleksiranom spodobom, sto je za osudu samo po sebi)

 

mislim da tvoje izražavanje u ovoj poruci ti daje odgovor na predhodno pitanje :)

malo taj ego suzbiješ snagom svoje ličnosti, za to je potrebno vreme, trud i rad na sebi i sve će biti ok.

Moraš da se upodobiš prosečnoj zrelosti na sajtu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Želim da odem sa foruma, a onda se i dalje vraćam. Ne uspevam da se ne logujem. Šta treba da uradim da me trajno banujete ?

 

зашто желиш да одеш....?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Želim da odem sa foruma, a onda se i dalje vraćam. Ne uspevam da se ne logujem. Šta treba da uradim da me trajno banujete ?

 

Трајни бан ти неће помоћи да се решиш те своје зависности и - рекао бих - проблема. Човек са тим проблемом нађе и после бана још икс начина да се опет улогује и слично. Ту једино помаже нека аскеза, тј. одвикавање ... требаш једноставно отићи, угасити форум и претрпети почетну кризу и онда ти буде лакше. Ако не можеш, онда потражи помоћ. На клиникама има доста људи који се лече од интернет и других ит зависности. Не омаловажавам те, нити се спрдам. Разумео сам да је ово проблем ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

зашто желиш да одеш....?

 

Osećam neke leptiriće, pa bolje da pobegnem dok još mogu  :)) (šala)

 

Razlog mog dolaska na forum bio je "da se uozbiljim", umesto toga zujim po šarenim temama i ode mast u propast. Prođe oktobar a ja ni na prste ne mogu da izbrojim poučne teme koje sam ovde pročitala i zbog kojih sam došla. Ljuta sam na sebe što gubim sate i sate dnevno, kad nisam imala profil pratila sam vašu stranicu sa fejsa. Gledam 15-tak knjiga na stolu ispred mene, koje sam kupila ove godine, gledaju one mene....godina prođe a ja ih ni otvorila nisam :((  Poslušaću savet iz inboxa, promeniću šifru ukucaću bezveze šifru tako da ne mogu više ući.

 

Kad je trajno banovanje onda ne mogu više ni sajt da vidim? Ako promenim šifru da ne mogu ući, onda mogu čitati i dalje?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ni na prste ne mogu da izbrojim poučne teme koje sam ovde pročitala i zbog kojih sam došla

 

али њих има јако пуно.....само од тебе зависи хоћеш ли их читати....

 

https://www.pouke.org/forum/topic/34882-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%9B-%D0%BE%D0%BA%D0%BE-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D1%9A%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B5/

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Osećam neke leptiriće, pa bolje da pobegnem dok još mogu  :)) (šala)

 

Razlog mog dolaska na forum bio je "da se uozbiljim", umesto toga zujim po šarenim temama i ode mast u propast. Prođe oktobar a ja ni na prste ne mogu da izbrojim poučne teme koje sam ovde pročitala i zbog kojih sam došla. Ljuta sam na sebe što gubim sate i sate dnevno, kad nisam imala profil pratila sam vašu stranicu sa fejsa. Gledam 15-tak knjiga na stolu ispred mene, koje sam kupila ove godine, gledaju one mene....godina prođe a ja ih ni otvorila nisam :((  Poslušaću savet iz inboxa, promeniću šifru ukucaću bezveze šifru tako da ne mogu više ući.

 

Kad je trajno banovanje onda ne mogu više ni sajt da vidim  ? Ako promenim šifru da ne mogu ući, onda mogu čitati i dalje ?

 

То не мора да буде решење јер ће се наћи нешто друго да одвлачи пажњу, све и да искључиш интернет и продаш рачунар. Проблем је вероватно другачије природе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...