Jump to content

Питајте Администрацију

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

  • Гости
Guest Светлана

Помаже Бог! Добро дошли на Православни мисионарски форум ЖИВЕ РЕЧИ УТЕХЕ. Форум ради у оквиру Православне интернет презентације Храма Светог Јакова, брата Господњег.Сва питања у вези форума можете постављати модераторима форума на овој поруци или постављати теме у вези форума на подфоруму Наш форум.Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomoz Bog, pa evo da pitam gde bi se mogla postaviti tema  Žena u hrišćanstvu, ili uloga žene u hrišćanstvu ili kako god je već moderatori nazivali.na probnom forumu čini mi se da je bila tema Pitajte sveštenika..ili pitanje pastiru, mislim da je  to dobra temaSvako dobro u daljem radu winter

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Христос васкрсе! Радујем се почетку рада овог благословеног форума. Ја стартујем са својим правим именом: Александар (неку браћу је мој никнејм Емануил саблажњавао...па је боље овако).Нека Бог да да свима овај форум буде на духовну корист, мир, радост, уцрковљење и спасење. Са нама Бог!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Upravo tako Aleksandre, neka nam služi na duhovnu korist, mir, radost i  Ljubav, na spasenje jer bez bližnjeg se niko sam ne može spastia oni koje niknejm sablažnjava...kad čovek hoće da pronađe trun on će ga pronaći pa i u najčistijoj i najbistrijoj vodi winterp.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pričaju dok muškarci govore winter

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore winter

??? ?? ???????? ?? ???? ?????, ??????.  winter
Uz Božiju pomo? Svetlana :)Upravo sam ju?e opomenuta od jednog monaha da u Sv.Pismu piše...dok muškarci govore, žena mora da ?uti..e zato me zanima tema o Ženi..zna se gde i kada žena ?uti...a kada govori :)

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Марија, можете поставити ту тему на Црква и друштво нпр., не морамо се строго и слепо држати неких оквира кад су теме на подфорумима у питању.Што се тиче полова, гледали смо да имамо што већи број модератора мушког и женског пола јер желимо да привучемо и једне и друге на форум.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore :)

?? ?????, ???? ??? ??? ????? ???? ?? ??????... winter???? ?? ?? ?? ?????... winter
?????, ???? ???? ?? ???????, ?? ?? ?? ????? ? ?? ??????? :)mene je teško naljutiti, uglavnom se rastužim na takve komentare...

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

p.s. jel ovde dozvoljeno ženama da pri?aju dok muškarci govore :)

?? ?????, ???? ??? ??? ????? ???? ?? ??????... winter???? ?? ?? ?? ?????... winter
?????, ???? ???? ?? ???????, ?? ?? ?? ????? ? ?? ??????? :)mene je teško naljutiti, uglavnom se rastužim na takve komentare...
Oh nisam mislila na Tebe :)mislila sam na sve one koji kažu...ma šta ti razumeš ženska glavo...ako ja ne razumem a ti razumeš trebalo bi mi objasniti zar ne?jer...kome je više dato od njega se više i traži...sluga sam ja ...sluga si ti...zato me atkve re?i žaloste posebno kada poteknu iz usta sveštenih lica jer...nije cilj vere da uplaši mirjanina te ga udalji od crkve, Crkve i Boga, ve? da Ljubavlju, razumevanjem i poštovanjem približi ljude Bogu, da im pomognu da prona?u svoj put...jer na kraju krajeva Bog je u svima, ali da li smo svi u Bogu

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван Цветковић

Драги мој брате Александре, овде можеш говорити о теологији онако како то говоре свети Оци без бојазни да ће те осуђивати модератори. Лепо би било да погренеш и подфоорум на ту тему, а могли би да те поставимо и тамо где је Питајте.Још те молим, ако можеш постави предавања Владике Игнатија, оно је заиста штета да људи не чују. Лично, ја сам се одушевио и много тога научио. Велики поздрав за све чланове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог,

само хоћу да пожелим свако добро свима који су допринели да заживи форум који би требао да буде душекористан.

  • Радостан 1

Човек само срцем јасно види.Важно је очима невидљиво./Антоан де Сент Егзипери/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог - Христос Воскресе.

Пошто нема теме за представљање нових чланова, а мене овде нико не зна - да се представим, мада смо како видим овде сви нови.  winter

Живим у Новом Саду, по занимању сам архитекта, ожењен, имам два сина, превалио сам некако четрдесету. Коначно сам и ја доживео Обраћење и ту сам да запиткујем и учим.

На аватару ми је (Преподобни  ???) Григорије Витковић - брат од стрица моје бабе по мајци.

Срећан почетак и опростите што ништа не донесох на поклон.  winter

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...