Jump to content

ОВДЕ СТАВИТЕ ВАШ ДЕСКТОП или САЈТ

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 12 минута, Bernard рече

Slika je fantastična, zamisli da ovaj momenat doživiš uživo, super filing.

Slika je kao iz nekog vrhunskog animiranog filma. :)

  • Свиђа ми се 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 1.1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 13 часа, geronymo рече

Ne, Kozara je

 

109004281_3192900624119838_985348085913131395_n.jpg

116038968_3335749763144164_7758843874655393275_o.jpg

Izvini, malo sam pobrkao 7896634:smeh1: nije bilo namerno!

1980. god. kad su bile Olimpijske igre u Moskvi pita mene najbolji drugar, zajedno smo studirali, da li bi išao sa njim u Bar, Titograd i Bileću. Pitam ja njega šta ćemo nas dvojica tamo da radimo, a on ma idemo da obiđemo mog brata od strica, on je otkačen na oružje, uniformu itd.......Njegov brat od strica je bio u vojsci u Baru, posle obuke ga pošalju u prekomandu u Plav, pola vojnog roka je proveo  u jednoj karauli na tromeđi Crna Gora, Srbija i Albanija, posle toga je otišao u ŠRO u Bileću. I tako ti ja, bio sam u Beogradu, pa vozom u Bar, pa u Podgoricu, iz Podgorice u Bileću i Sutjesku. U povratku kući svratimo i u Banjaluku i Kozaru. 

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ubuntu 20.04...

...

Screenshot.thumb.jpg.1249148fcc31b3f224d6aeac266689a4.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
пре 7 минута, Снежана рече

Ново... "елементари ос"

Једна од најлепших Линукс дистрибуција (по мени)! Користио сам је до пре неколико година а престао зато што је (тада) била потребна прилично озбиљна модификација да бих могао да десктоп користим као фолдер...

Never argue with an idiot. They will drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, illuminated рече

Једна од најлепших Линукс дистрибуција (по мени)! Користио сам је до пре неколико година а престао зато што је (тада) била потребна прилично озбиљна модификација да бих могао да десктоп користим као фолдер...

пар година уназад сам "Минт" користила, пре тога "Убунту", ово сам пре неки дан инсталирала, баш сам изненађена (позитивно), некако ми је "легао" на прву.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Снежана

Sa` ces ti da vi`s sta ja imam... :smeh1:
MX linux 19.3 Patito Feo. :coolio:

...

164490384_Screenshot_2021-03-11_18-41-19--2.thumb.jpg.066a1641c3d623cc8dacd49794fde0a1.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, obi-wan рече

@Снежана

Sa` ces ti da vi`s sta ja imam... :smeh1:
MX linux 19.3 Patito Feo. :coolio:

...

164490384_Screenshot_2021-03-11_18-41-19--2.thumb.jpg.066a1641c3d623cc8dacd49794fde0a1.jpg

Ајмеее, к`о дете кад га водиш на пљескавицу...

- Шта ћеш од прилога?

- Свеее!!! 

све си натандрчио на десктоп :smeh1:

  • Хахаха 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Снежана рече

све си натандрчио на десктоп :smeh1:

Sve je organizovano vrlo uredno... 0503_music

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2021-03-19.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@illuminated

Koji je ovo dok, Kairo?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, illuminated рече

@obi-wan Cairo, да...

Nisam ga koristio do sad, samo plank, docky i latte. Kako radi, ima li velike petljancije oko njega?

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...