Jump to content

Mlade generacije-buduci srpski politicari

Оцени ову тему


Deni72

Препоручена порука

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

.smeha.

Слађа је не превазиђена!

И новинарима га је било жао на крају.

Биће и нама и новинарима и жао и смешно кад нам тај лик за коју годину буде одлучивао о судбини...

;D

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад помислим да ћемо једном плакати за палмама, дачићима, тадићима, динкићима, кркобабићима и инима, срце ми се у грудима стеже. Још ће та весела братија испасти сува интелектуална елита.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Биће и нама и новинарима и жао и смешно кад нам тај лик за коју годину буде одлучивао о судбини...

gringrin

Знам, али тренутно и мени га је мало жао :- ! Надам се да неће успети у политици...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ја им'о помисао да гласујем за њи :)

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mene sramota dok ga gledam...

  • Волим 1

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni ga nije nimalo zao!!!! Sta bre on misli :angry: :angry: :angry: :angry: !!! Ne dao nam Bog da takav uspe u politici :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A slusajte ovu iz "Kosovskih zavetnika" kako se prolupava...obratite paznju kada kaze "PRESTONICA SRSPKE ATINE"....verovatno misli da je Novi Sad prestonica,a pod srpskom Atinom podrazumeva Vojvodinu ,hahahaha

obratite paznju na 01:30:13

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Meni ga nije nimalo zao!!!! Sta bre on misli :angry: :angry: :angry: :angry: !!! Ne dao nam Bog da takav uspe u politici :angry: :angry: :angry: :angry: !!!!

Искрено мени га жао зато што га овако неспремног и зеленог увели у ову папазјанију од политике , јадничак ни сам не зна где се налази...

Наивчина шта друго па као и већина нас јер чим ти се понуди неки новац одмах се даш а такви једна чекају да придобију људе, верујем да све политичке странке имају овакав жалостан пример али ето треба нека ТВ екипа да дође и да то забележи!

Из тог разлога ми жао за овог јадног јадничка...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...