Jump to content

За кога ћете гласати?

Оцени ову тему


За кога ћете гласати 2012?  

157 члановâ је гласало

  1. 1. Гласаћу за:

    • СНС (Томислав Николић)
      4
    • ДС (Борис Тадић)
      16
    • ЛДП (Преокрет, Чеда Јовановић)
      7
    • УРС (Млађан Динкић)
      2
    • СПС (Ивица Дачић)
      1
    • ДСС (Војислав Коштуница)
      17
    • СРС (Војислав Шешељ)
      12
    • "Двери"
      50
    • Остали
      4
    • Не знам
      10
    • Нећу гласати
      25
    • Још се нисам одлучио- ЖРУ ће да ми помогне :)
      9


Препоручена порука

  • Одговори 1k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Koja je najbolja opcija za Srbiju od ponuđenih rješenja?

Nijedna.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ружно је то што нама Србима из Рс ради матица. Не мислим да народ мада је и он по осјећањима дебелооо подјељен. Заиста ми тешко пада када видим како се Хртавска односи према Хрватима из Херцеговине а како Србија према нама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sto si odusato ?

odustao sam jer je ušla BIA, primili su skoro mog neomiljenog biovca, tako da mislim da bi sada najpametnije bilo ne glasati nizakoga, još kada bi narod to uvideo, pa da se izbojkotuju ovi naši političari, i d as euzme jedna motka i da se proteraju svi na zapad i rusiju, da sredimo državu pa će nas onda primiti i EU i BRIKS i nesvrstanii ... , stajaće u red da nas prime. Naša politika se svela da dođe predstavnik EU kaže uradite to to i to, onda dođe Rus, kaže uradite to to i to, i to je naša politika. Prodali smo sve, zadužili i šta dalje. Da je neko napravio plan urušavanja Srbije, pa bilo bi bar 10% odstupanja od plana, ovo je totalno uništavanje, od naroda do zemlje. Da je ovo Milošević uradio goreo bi na lomači na sred Knez Mihajlove. Medijski imamo samo jedan glas, stranke su sve u koaliciji što nije u skupštini to je na lokalu, opozicije i nema... Dveri će se samo nadovezati, naročito sa ulaskom eminentne ličnosti iz BIE, jer znaš kako ide u filmu Umri muški, uvek su u pitanju pare, koliko god ideal stojao ispred. Da se imalo pitam, napravio bi pokret Bojkot svega...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

То су приче за малу децу. Шта су онда? Удружење књижевника? Народни ансамбл? Чим се баве политиком и излазе на изборе, онда су странка, партија, како хоћеш.

0110_hahaha Мнооого јак коментар!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kakve su misli takav ti je zivot sto rece starac tadej. ako sve vidis crno u crno ces se pretvoriti.Ja uvek verujem da ce biti bolje i ne gubim nadu.Mislim da ce nas taj paranoicni pesimaizam uvesti u jos vecu dubiozu kako na duhovnom tako i na fizickom planu.

S verom u Bozju promisao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...