Jump to content

Црнац, баба и трудница (истинита прича)

Оцени ову тему


Препоручена порука

ima6NWOFJvIXq.png




Преносим са профила једне пријатељице (ако она лаже мене, и ја лажем вас):

"Београд, ту скоро, догађај из јавног превоза...

Аутобус број 16, шест сати поподне, шпиц, сви се враћају кући, лудница.

Један од путника који удобно седе је црнац, неодређених година.

Аутобус стаје на стајалишту, улази жена, трудна је, што се лако види,
носи пуне торбе, једна баба и још неколико људи.

Црнац, видевши трудну жену:
- Изволите, седите - љубазно јој, на солидном српском, нуди место и устаје.

У том тренутку аутобус креће, а она баба, видевши у магновењу
слободно место, јурну на исто, одгурну трудну жену и брзо
ускочи у столицу. И седи тако она, сва срећна што је "освојила" празно
место, кад јој црнац љубазно рече:

- Опростите, али ја сам уступио место овој госпођи јер је трудна и
изгледала је уморно. Мислим да се вама ништа лоше неће догодити ако још мало будете стајали, а њу пустите да седне.

На то баба одговара:

- Не знам из којег сте племена младићу, али овде, у овој цивилизованој земљи уступа се место старим и болесним женама, а не младим и здравим!"

Црнца је очигледно наљутила ова расистичка примедба па је лепо и
изразито "љубазно" одговорио старој госпођи:

- Не знам из којег сте села ви госпођо, али у мом се селу такве старе и заједљиве бабе једу за вечеру!

Кажу да је реакција у аутобусу била неописива..." smiley.gif))

Катодна цев све трпи, а интернет свакога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај догађај се десио у Пољској (бар се тако тврдило у чланку). Читао сам на неком сајту скоро. Видите како се вести брзо шире само људи препричавајући, успут мењају неке детаље.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

е, то је одговор! браво ѕа пост :)

facenew22222222

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уопште није важно где се догађај одиграо, а није важно ни да ли се одиграо. Причица је лепа и поучна :rolleyes:

"Smatraj svaki dan kao jedan ceo, otpočet i završen život. Odživi ga kao celinu, a ne kao deo. Nek se svaki tvoj dan odroni od tebe kao ceo jedan čovek s kojim ćeš želeti da se opet sastaneš kao s prijateljem, i da ga bez stida pokažeš vasioni." - Sveti Vladika Nikolaj Srpski

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уопште није важно где се догађај одиграо, а није важно ни да ли се одиграо. Причица је лепа и поучна :rolleyes:

тачно.

е, баш се лепо насмејах.

Иначе, видео сам сцену у аутобусу како се баба залеће на место на које је неки деда малте не спустио задњицу. Баба притрчи боцне га прстом у позадину (неко би рекао цајпер gringrin ) деда одскочи и она победоносно седе. sHa_sarcasticlol

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 months later...

Katarina.

Ovako, za ubuduće.Budeš li koristila psovke ili reči koje insinuiraju psovke dobićeš status upozorenja.Ovo se takođe odnosi i na tvoje konstantno spamovanje tema.Mislim da je bilo dosta tolerisanja.

“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...