Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

О томе како ми је лијепо овде на форуму и како ми је потребан овај живи разговор са људима који схватају суштину вјере и православља и од којих могу пуно научити.

Сад сам усисавала тепихе по кући и пао ми на памет разговор са колегицом јуче на паузи. Једе она сам кромпир, каже друга колегица јели ти постиш, она каже да.

Ја збуњена, упитам, а зашто.

Е онда је настало предавање о неким мушким и женским данима у седмици и пост за здравље у тим данима.(?)

Изјурила сам из ресторана да сачувам своје смирење и помислила, шта ми раде пријатељи са форума (искрено), да ли они имају у свом окружењу сличних "православних вјерника", и да ли слушају ове небулозе из дана у дан.

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  хе хе хе, мушки и женски дани...за пост...свашта човек може да чује...

  као да смо из влашког краја...

 

  ја нешто мислим о ''закону из топуза''...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О томе како ми је лијепо овде на форуму и како ми је потребан овај живи разговор са људима који схватају суштину вјере и православља и од којих могу пуно научити.

Сад сам усисавала тепихе по кући и пао ми на памет разговор са колегицом јуче на паузи. Једе она сам кромпир, каже друга колегица јели ти постиш, она каже да.

Ја збуњена, упитам, а зашто.

Е онда је настало предавање о неким мушким и женским данима у седмици и пост за здравље у тим данима.(?)

Изјурила сам из ресторана да сачувам своје смирење и помислила, шта ми раде пријатељи са форума (искрено), да ли они имају у свом окружењу сличних "православних вјерника", и да ли слушају ове небулозе из дана у дан.

О томе како ми је лијеп

о овде на форуму и како ми је потребан овај живи разговор са људима који схватају суштину вјере и православља и од којих могу пуно научити.

Сад сам усисавала тепихе по кући и пао ми на памет разговор са колегицом јуче на паузи. Једе она сам кромпир, каже друга колегица јели ти постиш, она каже да.

Ја збуњена, упитам, а зашто.

Е онда је нтастало предавање о неким мушким и женским данима у седмици и пост за здравље у тим данима.(?)

Изјурила сам из ресторана да сачувам своје смирење и помислила, шта ми раде пријатељи са форума (искрено), да ли они имају у свом окружењу сличних "православних вјерника", и да ли слушају ове небулозе из дана у дан.[/quote

Ја просто не могу да се одлучим, да ли је око мене више "православних верника" који

знају све о свему, а изгледа најмање о својој вери (јер наравно "то тако треба", а и "ваља се"), или је више "православних атеиста"...

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О томе како ми је лијепо овде на форуму и како ми је потребан овај живи разговор са људима који схватају суштину вјере и православља и од којих могу пуно научити.

Сад сам усисавала тепихе по кући и пао ми на памет разговор са колегицом јуче на паузи. Једе она сам кромпир, каже друга колегица јели ти постиш, она каже да.

Ја збуњена, упитам, а зашто.

Е онда је настало предавање о неким мушким и женским данима у седмици и пост за здравље у тим данима.(?)

Изјурила сам из ресторана да сачувам своје смирење и помислила, шта ми раде пријатељи са форума (искрено), да ли они имају у свом окружењу сличних "православних вјерника", и да ли слушају ове небулозе из дана у дан.

 

Meni zemljakinja rece danas kako jedva ceka da prodje Bogojavljenje kako bi skuvala pasulj za rucak, donela domaci iz Bosne. Pitam zasto "ceka" sto ne skuva odmah, kaze "ne valja se od Bozica do Bogojavljenja jesti i kuvati pasulj" ...... Sta reci ?!

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ух, ја сам ових дана чуо од неких жена из Срема да се између Божића (7.1 мали и 14.1 велики) не припрема пилетина. Разлог је што пиле чепрка земљу и ногама баца назад па то значи расипање из куће. Препоручује се да се једе свиња јер рије њушком испред себе и граби за разлику од кокоши. И људи се озбиљно руководе тиме, не дозвољавају да се пилетина спрема у то доба. Значи, мислио сам да не могу да се шокирам али ово је било баш жестоко!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni zemljakinja rece danas kako jedva ceka da prodje Bogojavljenje kako bi skuvala pasulj za rucak, donela domaci iz Bosne. Pitam zasto "ceka" sto ne skuva odmah, kaze "ne valja se od Bozica do Bogojavljenja jesti i kuvati pasulj" ...... Sta reci ?!

:( meni danas pasulj za rucak...sta ce da mi bidne? tuzansmajli8904

I lupi mi šamar onaj najjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe. Pokaži mi ono što imam,pokaži mi one koji to nemaju.Ne tražim ništa ,samo me podsjeti da dišem, i podsjeti me da ima i onih, ,koji ne dišu više..




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...