Jump to content

О чему размишљаш тренутно?

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 15.1.2020. at 12:41, Плаво Небо рече

@Flojd:)) овај @Nikola Stojanovic прсо ;) 

Propo.  :D :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пуно има драгих форумаша. али двојица одавде су ми пре неки дан ставила мелем на душу благо речено, исто и једна форумашица!

Нека их Бог обилно и богато и многоструко награди!

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Драшко рече

Пуно има драгих форумаша. али двојица одавде су ми пре неки дан ставила мелем на душу благо речено, исто и једна форумашица!

Нека их Бог обилно и богато и многоструко награди!

 

:slavaaa:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Cedomir L рече

Trenutno razmišljam o popu Djuroviću. Dosta je njegovih histeričnih, lažnih ispada na račun časnih obraza.

И ја о њему често размишљам, али сам у трилеми  у вези са њим. Али неки унутрашњи глас ми каже .....не бацај камен на тог човека . 

О.Зоран је заиста реткост у смислу да тако учен човек , сиђе и у народ, са њим се можеш нашалити, некако је човек из народа, заиста једна специфична и над просечна личност. Његово смисао за хумор ми прија и често оплачем, мада је мало груб са опонентима. У сваком случају наш је и ми смо његови :smeh1:

Но време ће показати  све.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Razmisljam o letovanju, da li mi se isplati ponuda... :0212_rolleyes:

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја размишљам о доручку.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Недавно сам закачила једну репортажу. Родитељи немају новца да купују детету лекове. Држава га је одвела у хранитељску породицу. Размишљам да ли је то нормално. Мени лично је логичније да се помогне биолошким родитељима него да се плаћају хранитељи. Не знам. Нисам паметна. Само гласно размишљам.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
пре 1 сат, Ayla рече

Planiram vikend... još razmišljam hoću li u kući ili negdje po avliji. Nikad nisam bila neodlučnija 0703_read

Резервиши авлију слободно, јавили лепо време.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Juče je izašao spisah svih lica koji su u kućnoj izolaciji ili karantinu, sa tačnim adresama. 
Danas možemo preko geolokacije  da vidimo ko je od njih u našoj blizini... lagano da uzmemo praćke da ih gađamo ili da im kuću zapalimo. Bruka i zastiđe... muka mi je od svega što pročitam i čujem. 
 

pih.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...