Jump to content

Ponuda za posao

Оцени ову тему


Препоручена порука

Elem neki sa ovog foruma me poznaju licno ,studirao sam sa Aleksandrom Milojkovim ,malo kasnije zavrsio fakultet.U doba sveopšte politizacije društva ,pa i Crkve nisam uspeo da dobijem neki pristojno plaćeni angažman u Crkvi .Da li zbog mene ili zbog politizacije Crkve ,društvenih kretenja i čega ne sve ,ja sam ostao bez mogućnosti posla ovde u Srbiji (da nevolja bude gore na polovini studija doživeo sam tešku saobraćajku i ostao sa nekim stepenom invaliditeta ,tj invalid sam )

Obraćao sam se svima vladikama ,sveštenstvu i monaštvu ali to je naravno bez "veza" i "vezica" misija nemoguće ,nema angažmana pa nema .

U nekom trenutku sam prestao da ga tražim i odlučio da se vratim tamo gde sam bio pre nego što sam upisao fakultet ,na brod .

Naime pre mog fakulteta radio sam na brodu i po Nemačkoj duži niz godina ,po struci sam tada bio kuvar i neki menadzer (i sada sam) .

Došlo doba da se ponovo ide na brod u septembru sam odradio jednu zamenu na Dunavskom brodu (hotel pet zvezdica)

Sada se spremam da idem u na Karibe ,voleo bih da ovu ideju podelim sa drugima i da eventualno još nekog teologa nezaposlenog nagovorim da radi i to baš sa mojom malenkošću .

Sem ćerke i supruge najviše mi je nedostajao naš jezik !!!!! I voleo bih da se u Nedelju bar prekstim i pomolim sa nekim ,znate kako je 6000 ljudi na brodu a ja sam .

Nudim pomoć pri ukrcavanju ,informacije i pripremu za interviju .Tražim da seukrcate i da izdržite i da povremeno pričate na Srpskom to je sve .

Hvala

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 48
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Radi se 11 -13 h svaki dan na poyicijama od pomocnika konobara,kuvara cistaca ,sobarica,majstora itd .Plata zavisi od pozicije start je od 500 do 1800$ zavisi šta tačno znaš da radiš .Uglavnom svako ko nije blesav ga može dobiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za nekoliko minuta tema ima 76 pregleda i 6 postova .Ja ću naći svog teologa ,teološkinju ili kako god .Ko želi da radi neka pita samo javno šta i kako .

Dakle pozicije

pomoćnik konobara za ljude bez iskustva i znanja bilo čega

housekeeping sobari,vešaraj takodje može bez iskustva

gally utility čistač u kuhinji

više pozicije kuvari ,konabari,barmeni recepcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Malo neozbiljno ovako Nebojša,

kao da vodiš sa sobom Petka

Neki profesionalni detalji,

kao ime kompanije,ruta broda,

zatim obavještenje da li je to kruzer itd

Lijepo od tebe što nudiš nekome posao ovako ali ipak ozbiljnosti malo ne bi bilo zgorega

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ko za doba svetih Petra i Pavla, opet nekakva teološka plavidba!

Ovi teolozi kad putovat, onda čamcem il brodom, sve isto ko i prije, ništa novo, sve po starom, hahahaha! :D

y2psk.jpg

Fishing for Saint Peter and Paul

F-In-Whom-I-Will-Show.jpg

2001_040_TheBoat.jpg

The Apostles & the boat scene

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је мени познато, уопште није лако запослити се на неком броду. Познајем неке људе који већ раде, и мноооге који месецима па и годинама чекају на тај посао (а сви су нормални, паметни, образовани... :) ). Постоје агенције преко којих се иде, пролазе се разна тестирања, разговори и разговори... Није то баш ''извол`те, `ај`те самном''.

Извини Небојша, ал` стварно делује неозбиљно.

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma daj, ne napadajte čovjeka bez razloga, on je tu da nađe partaka, ortaka il kako se tomu kaže, a sve ostalo će vam reći poslije valjda lično. Naravno da ima ljudi koji godinama čekaju na takav neki taj posao al nejde to iz nekog razloga. on međutim pošto je bolje informisaniji onda si je sredio da to ide a ne da nejde a tako je ustanju to sredit i nekom drugom. Ima valjda pravo il mogućnost preporučit ili dovest još nekog sa sobom na ttaj posao, šta je tu sad toliko sve čudno i neozbiljno? Njegova lična stvar ako neće rastrubovat informacije koje ima samo on po cijelom Forumu. Otkud za to mora znat svako koga sretne na ulici, ili tu na Forumu o čemu se tačno radi u detalje, gdje to piše da mora? Ako hoćete javite se čovjeki na PM, ako nećete ili vas ne zanima to, preskočite i idite čitat neki moj post. Na primjer ovaj:

https://www.pouke.org/forum/topic/16376-%d1%81%d0%ba%d0%b0%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d0%bb-%d1%82%d1%98%d0%b5%d1%80%d0%b0%d0%bb%d0%b8%d1%86%d0%b0-%d0%b7%d0%b0-%d0%b6%d1%80%d1%83-%d1%80%d1%83%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%b4%d1%81%d1%82%d0%b2%d0%be%d0%bc/page__view__findpost__p__537820

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma daj, ne napadajte čovjeka bez razloga, on je tu da nađe partaka, ortaka il kako se tomu kaže, a sve ostalo će vam reći poslije valjda lično. Naravno da ima ljudi koji godinama čekaju na takav neki taj posao al nejde to iz nekog razloga. on međutim pošto je bolje informisaniji onda si je sredio da to ide a ne da nejde a tako je ustanju to sredit i nekom drugom. Ima valjda pravo il mogućnost preporučit ili dovest još nekog sa sobom na ttaj posao, šta je tu sad toliko sve čudno i neozbiljno? Njegova lična stvar ako neće rastrubovat informacije koje ima samo on po cijelom Forumu. Otkud za to mora znat svako koga sretne na ulici, ili tu na Forumu o čemu se tačno radi u detalje, gdje to piše da mora?

Не сећам се да сам се Вама обратила... ne_shvata

  • Волим 1

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...