Jump to content

,,Мудрости" Мирољуба Петровића

Оцени ову тему


Guest Evgenik

Препоручена порука

Moje iskustvo sa Miroljubom Petrovicem



Pozdrav svima, zovem se Damjan, 19 godina. Ovaj tekst ce biti duuugacak al nadam se da cete izvuci poentu I shvatiti nesto, tako da uzmite kokice, skinite se u bokserice ili skinite brus, zavalite se u fotelju I da krenemo :D
 

Pisem ovo  u nadi da cu osvestiti mlade ljude na nasim prostorima koji lutaju I jos nemaju formirane verske I politicke stavove. Ne zelim da kazem das u moji definitivni jer bogu hvala to je sada poslednja stvar kojom se bavim u svom zivotu.. Ovim stvarima sam se bavio u vreme kad Miroljub jos nije bio toliko lud koliko je danas i dok  nije postao internet celebrity

Pre nekoliko godina sam naisao na Miroljubova predavanja na internetu. Ceo zivot sam bio zainteresovan za religiju. Dete ili cak covek kome nesto u zivotu fali vrlo lako ce zalutati u ovaj svet,a sto se dublje u njega uplice, to se vise udaljava od normalnog zivota. Ovde ne govorim o izuzetcima  I pojedinacnim slucajevima nego o onome sto sam ja kroz iskustvo u ovoj prici doziveo kao opste pravilo..

U svoj toj nesreci uglavnom se pojavi neko ko ce te navesti da ides jos dublje, da istrazujes sto vise I onda pljunes na to sto si vec saznao ne bi li otisao u jos veci fanatizam. Primer takvog manipulatora je “dr” Miroljub Petrovic I sve sto  cu ovde reci je istina jer govorim iz srca, a na vama je hocete li me cuti. Hoce li se oni koji ga slusaju bar na trenutak odvojiti od svojih glava I procitati nesto drugacije od onoga na sta mogu da naidju na sajtovima poput creation6days.com ?

Sve informacije koje sam ovde podelio sa vama su tacne, nekima sam licno posvedocio, a neke cuo od ljudi koji su nekada bili njegovi najblizi saradnici.

Tekst je namenjen onima koji su sada Miroljubovi sledbenici, poslusali su sva predavanja, svakog dana posecuju forum, mole se bogu, zive na selu itd.  A ne shvataju da je sve to jedna velika varka.
Ljudi ja sam bio jedan od vas. On je bio u najmanju ruku moj guru, I sve sto bih cuo protiv tog coveka branio bih do poslednje kapi znoja.  Tek kasnije sam shvatio vec klise izreku da je za idealnu laz neophodna istina u odredjenoj meri. Miroljub je kreirao idealnu laz iz koje se mladi ljudi mogu tesko izvuci bez pomoci. Meni je uspelo, kao I nekim mojijm poznanicima I podelicu moju pricu sa vama.


Kao mlad decak sam shvatio da je pravoslavlje “odgovor” na sve moje zivotne probleme. Uopste ideja o Bogu, religiji pa I nacionalizmu i srpstvu I uopste smislu zivota je ono sto me je privlacilo I vadilo  iz monotonije monotonije, na neki nacin davalo mi je svrhu.

Uvek cete u vasoj generaciji prepoznati klinca koji je bio povucen, cutljiv, na momente prek, koji se trudi da bude sto bolji u skoli I pritom ima vec “formiran” verski I politicki stav. Mozda ste to bili vi.
To sam bio ja nakon razvoda roditelja, smrti blizih clanova porodice itd .  Pre toga sam kao svako drugo srecno dete koje se radovalo svakom danu, imalo male ciljeve koji su mu bili bitni I gledao sam da uzivam u tom detijstvu koje sam imao. Ali eto, splet okolnosti doveo je do toga da ja krenem da razmisljam o nekim stvarima za koje sam mislio da su “bitnije” I “vise”.
Nastavnici u skoli pravdaju to ponasanje I vole decu jer su “dobri djaci” iako ne vide da se iza toga krije dubok problem. Retko ko shvata da  asocijalnost, bez obzira koliko je dete "fino" iza sebe ima mnogo dublji problem I pricu nego klinac koji se pobio sa drugarom u dvoristu.
Ako je Miroljub za nesto bio u pravu, onda je to da su skole “debilane” no ne na nacin na koji on gleda na te stvari..


Imao sam jako malo prijatelja I to se ne bi moglo nazvati prijateljstvom. To je takodje uticalo da razvijem drustvenu anksioznost koje nisam ni bio svestan. Naravno da sam sa cudnim stavovima bio odbojan drustvu I to me je navodilo da ih ne volim, tacnije mrzim.
A pravoslavlje koje kaze da ce “dobri” ici u raj, a “losi” u pakao je ono sto je meni trebalo. Ja sam u svakom smislu bio primer dobrog, “poslusnog” deteta. Znaci ovi ostali koji nisu hteli da se druze sa mnom bili su “losi”. Odlicno.. na pravom sam putu.

Postajem pravoslavac, srpski decak u pravom smislu te reci bez najmanje doze sirovosti I povrsnosti. Voleo sam to, mislio sam da volim to, citao sam zitije svetih, isao u crkvu, trudio se da postim. Pritom bio ekstremno gojazan I molio se bogu da smrsam..
I naravno bio sam prvak u osudjivanju ljudi koji nisu ziveli po bolesnim fundamentalnim hriscanskim pravilima 

Malo pre toga, negde pred srednju skolu provaljujem coveka koji se zove Miroljub Petrovic. Tada jos uvek ozbiljan u svojim predavanjima o kreacionizmu, protiv evolucije, o Bibliji, Jevrejima itd. Miroljub je govorio o moralu, losim stvarima sa kojima se susrece savremeno drusto I tome slicno.
Ono sto ljude I danas fascinira kod Miroljuba koliko god ovih dana bio lud , je nacin na koji on iznosi stvari koje prvi put u zivotu cujete. Neku zanimljivost koju bi vam kum rekao na slavi, Miroljub bi rekao na takav nacin da bi vas zasmejao s jedne strane, a s druge ubedio koliko je u pravu I naterao vas da razmislite.

Ako citate brojnu literaturu o manipulaciji I tehnikama koje su npr. nacisti koristili naici cete na iste stvari  I Miroljubov nacin na koji prica, iznosi podatke, primeri koje daje je skolski primer toga. Sada sam gotovo ubedjen da tako nesto radi s namerom I da nije prirodno vest manipulator.
 Da  se razumemo u pitanju je covek sa mesijanskim kompleksom koji duboko veruje u sve sto prica ali kako mu prica vremenom ne pije vodu on postaje sve ludji. I zato danas imamo ovo ekstremno glupiranje po medijima, I drago mi je sto ga je pametan deo naseg naroda shvatio kao sprdnju. Jbg ovaj tekst je posvecen onima kojima se svidela Mikijeva prica.

Pogledao sam sva predavanja, trudio se na svaki nacin da ispostujem sve sto radi, sa nekim prijateljima koje sam upoznao preko interneta pokrenuo sam malu organizaciju koju sam isto vodio preko interneta.
Svrha je bila da se siri Miroljubov materjial, a nagrada osim “bozijeg blagoslova” bila je to sto ce Miroljub na svom debilnom forumu napisati “pozdrav za momke koji rade pametne stvari” I postaviti link ispod.

Povezao sam se sa jako puno ljudi I sva sreca pa sa svima nisam dosao u konktakt uzivo, oni sa kojima jesam su dan danas moji jako dobri ako ne I najbolji prijatelji koji sebe vide daleko od Miroljubove price. To su ljudi razlicitih generacija I sve nas spaja Miroljubova prica koja nam je unistila po nekoliko godina mladosti :D . Postoje I oni koji su zastali na putu izmedju neke druge I miroljubove sekte, pa sad pljuju miroljuba I brane svoju pricu I takvih sajtova imate na desetine .
Ja iznosim pricu iz ugla osobe koja je prosla kroz sve to I sada je ponovo u ovom normalnom “demonizovanom” svetu. 

Miroljub je covek koji nije pravoslavac, ako ga pitate da li jeste, odgovorice da jeste I dace definiciju “pravoslavlja” (onaj koji boga slavi na pravi nacin) time ce opravdati njegovu pricu kao pravoslavlje.
Da ne duzim previse jer nemam ambiicje da pisem knjigu, Miroljubovo pravoslavlje se protivi ikonama, svetcima, krstu, slavi, doslovno svemu sto ljudi povezuju sa pravoslavljem, da se ne zadrzavamo na tome jer o tome mozete naci bilo gde… guglajte.

Da stvar bude gora svi razlozi zasto se on protivi klasicnom pravoslavlju stvarno imaju logike ako za autoritet stavimo Bibliju.
Ja sam u ovu pricu isao pre svega razumom, iako je razlog za ulazak u pricu bio iracionalan.
Dakle po logici stvari, pravoslavlje koje imamo ne valja.. ali


Religija koju Miroljub propagira je nesto najslicnije mesijanskom judaizmu. Sve ove stvari o kojima pricam  (tipa mesijanski judaizam) – kucate na guglu npr: “mesijanski jevreji creation6days” i izaci ce vam dosta tekstova I miroljubovih stavova sa njegovog foruma . Tako se mozete sami uveriti sta on misli o ovim temama.

Ni jedna od ovih prica koje on propagira ne pije vodu, to cu pustiti vas da istrazite ako vas zanima jer su sve ove teme jako kompleksne. Ja sam im licno posvetio toliko vremena da sa ovako malo godina Bibliju znam u prste, stavise toliko sam daleko isao da sam za svaku glavu odslusao po neko domace ili strano predavanje na netu. Najveci bedak tu je sto sam ja pritom verovao u to, nisam bio cisti entuzijasta :D

Da skratim koliko mogu, vremenom mi ni to nije bilo dosta, shvatio sam da je I Miroljub daleko od onoga sto je “prava biblijska istina” pa sam otisao u jos ekstremnije vode povezao se sa jos ozbiljnijim ljudima koje to stvarno zanima I koji se bave time. Znaci ovi ljudi stvarno vole to sto rade I to do kraja podrzavam, pritom su skoro svi imali losa iskustva sa Miroljubom. Sa nekima sam razvio jako duboka prijateljstva.

Ovo ce verovatno ljudima biti najinteresantniji deo jer je licna stvar u pitanju. Evo nekih zanimljivih detalja iz zivota ovog coveka hahah

 Miroljub Petrovic je bio normalna osoba dok jednog lepog dana nije izazvao automobilsku nesrecu I ubio coveka… Nekako nije odgovarao, ali je osecao krivicu I to je bila udarna kapisla za njegovo “prosvetljenje”.

Sto se tice adventista (subotara) , nakon sto je ubio coveka I on je tragao. U medjuvremenu je pronasao adventiste I dan danas se nije odvojio od ucenja Elen.G.Vajt I na svom forumu banuje svakoga ko kaze da je ona lazni prorok (ako niste u tematici kao sto rekoh guglajte ljudi  )

Krstio se kod njih kao mladic I naravno licnost kakva je on ne moze bez spletki. Tamo je pravio razna s**** mislim da I o tome mozete pogledati na internetu pa je napustio crkvu I osnovao nekoliko godina kasnije u americi svoj Centar za prirodnjacke studije. 

Tamo je zavrsio adventisticki fakultet za medicinu, posle kod nas geologiju da bi kako kaze “mogao da  se rve sa ateistima”

Da na pomenem da kreacionizam ni u teoloskom a naravno ni u naucnom smislu nikako ne pije vodu.. Za vise ponavljam istrazite, citajte,ucite . Mada bih vam radije posavetovao da se bavite sobom I sta radite danas I sutra nego da se bavite ovim stvarima, al kad se vec bavite radite to kompletno do kraja.

Dolazi Mire u Srbiju, evo vec 20 godina ubedjen da smak sveta moze da se desi svakog trenutka. Sve do skoro je verovao da je samo Izrael sveta zemlja u koju se moze otici I biti spasen. Na sirotim Jevrejima se necu zadrzavati jer je dobar deo karijere posvetio njima, toboze velicanju jevrejskog naroda a zapravo samo stvaranju pogresne I cak ruzne slike. Radio je on konvezrziju na judaizam u beogradskoj sinagogi ali mu to nije poslo za rukom oko izraelskog drzavjanstva jer nisu oni glupi kao mi.

To je islo do te mere da je ubedjivao ljude iz Srbije, neki su cak davali ogroman novac, prodavali stanove ubejdeni da ce im on srediti stan u izraelu I da ce se tamo “spremati za poslednja vremena”.

Miroljub sad ne forisra toliko tu pricu, to ostavlja za one koji dodju do njegovog foruma. Cilj mu je sada da ulovi sto manje teoloski pismenu ekipu dok ne provale njegov forum.


Pitate se zasto ne forsira ? Pa zato sto vecina Srba iz takodje povrsnih razloga mrzi Jevreje I zna da ne bi prica pila vodu pa je cuva za one koji se dovoljno okuraze da krenu ozbiljno s njim.

Takodje ne pljuje aktuelnu vlast I saradjuje sa rezimskim novinama jer je utripovao da je srpski Zukorlic koji ce uvlacenjem u dupe da sredi beneficije za svoju zajednicu …


Sve bi to bilo cak I prihvatljivo da njegova prica nije potpuna laz I teoloska manipulacija.


NA sve to svaki stav koji Miroljub zastupa u praksi ne postuje, osim sto se skoro preselio na selo al je I to slabo posto je 90% vremena u Beogradu, posvecen saradnji sa Informerom, Happy-jem I ekipom  

Deca o kojoj prica : Cerka nema ispod 110 kg, zivi u gradu I druzi se sa najvecim sponzorusama, zdrava ishrana i socijalni krug nema sta .. . Stvarno ne osudjuem ove stvari ali osudjejem mazanje ociju ljudima.
 Licno saosecam sa njegovom porodicom I zbog toga im necu pisati imena I slati linkove ali mi se mozete javiti ako ne verujete da je ista od ovoga istina.

Sin mu je klasican lik koji bleji za kompom 24/7, igra igrice I ne izlazi iz sobe.
Prijatelji koji su bili kod Miroljuba kuci kazu da se svojoj porodici koja ga po njegovim recima  “razocarava” obraca najgorim mogucim recima. Tipa “j*** li ti mamu debilsku” , “kurvo p**** ti materina” itd.
Covek je pun mrznje pre svega za svoju porodicu a onda I citav svet oko sebe.

Zena zivi odvojeno od njega na drugom spratu I tako je bilo sve dok nije otisao na selo. Sada ne znam sta se desava ali verovatno je neka slicna prica. Dakle zive potpuno odvojeno, ali zvanicno su u braku.

Jedino sto postuje su “zakoni zdravlja” koji su baj d vej  potpuno pogresni jer znamo koliko je ta ishrana (ne) pravilna.  .

Evo jedan smesan I banalan primer covek govori da ide da spava zalaskom sunca, a videcete odgovore na njegovom forumu svaki dan do ponoci, nekad I do 1 2 ujutru ..  Bleji covek na kompu ne mozemo mu suditi.

Meni je sve ovo prilicno je nebitno ali ljude ocigledno najvise pogodi kada cuju kako zivi neko koga smatraju guruom.

Ovakvi likovi nisu retkost po svetu, pogotovo Americi gde je protestantizam najrasprostranjeniji. Al za Srbiju je on ocito novost, jer taj vid manipulacije jos nije pokusavan kod nas.
Adventisti I svedoci pokusavaju tako nesto kod nas da postignu ali rade to na “americki nacin” prica je prilagodjena tom mentalitetu. Dok je cika Miroljub svoju pricu prilagodio pravoslavlju, srpstvu, nacionalizmu itd. Jer je narod ovde vecinski takav.
Po sablonu, “aj da mu ovo zazvuci logicno, za ostalo  lako cemo ;)

Ima million anegdota s Miroljubom :D I ljudima koji su radili s njim aj da podelim nesto cega se secam. Bili su u nekoj crkvi jer je Miroljub izvacario popa da drzi predavanje tamo (iako su vecina njegovih predavanja bila u adventistickim crkvama) .
Stane on pored ikone device Marije I kaze “j*** kol’ke sise ima ova, moze sve da nas podoji” 
Nema on postovanja ni za sta sto se ne poklapa sa njegovim stavovima, a najopusteniji je logicno s ljudima za koje misli da su mu bliski..
Jas am jos bio duboko religiozan kada sam shvatio da je covek manipulator, ali sam otisao I dalje od njegove price, vise prema judaizmu (to su duge price pokopane gomilom teoloskih argumenata i nema potrebe zadrzavati se tu ako nekog bas zanima moze da me kontaktira mada kazem to je poslednje sto me sada zanima u zivotu  ) 
Tu sam shvatio da treba vise preispitati sebe I tu osnovnu ideju za koju si se vezao pa tek onda ici dublje. Pitanja poput : Zasto sam uopste postao religiozan ? Zasto sam neke dogme prihvatio bez prakticnog dokaza ? Zasto sam verovao ljudskim iskustvima kao da su u pitanju argumenti ? Ima li filozofskih dokaza da postoji Bog ? Zasto je to uopste bitno? Itd. Itd.

U svakom slucaju sada sam tu gde jesam a to je van svake religiozne price, imam veliki drustveni krug, uspesan sam u stvarima koje radim I jednom recju uzivam u urbanom I slobodnom zivotu. Demoni kidaju brale... Medjutim sve ovo mi je pomoglo da se izgradim kao licnost I pomognem sebi da resim neke probleme koji su mi Iz ove perspektive smesni. Radio sam na sebi I shvatio da problem nije u okolini vec u meni I da nema tog boga osim mene koji to treba da resi.
 Ovo pisem kako bi vam pokazao pre svega istinu o ovom liku. Sa druge strane da bi nekima skratio stvarno trnovit put kojim sam ja isao. Nisam naveo probleme sa kojima sam se susreo u svojoj okolini imajuci onakve stavove ali mislim da mozete da ih zamislite. To najvise traga ostavlja na psihu I imao sam posla sa resavanjem toga. Generalno ako si ti ubedjen da je nesto sto radis greh, a pritom je u pitanju skroz normalna stvar, time sebe sjebavas, a pritom osudjejes druge koji to rade. Ako njih ne sjebavas bar ih teras da se lose osecaju. Sva sreca pa te normalni ljudi odmah deklarisu kao sektasa I kraj price 

Ono sto je meni najvaznije I najteze za preneti, zivot koji sada zivim je toliko ispunjen I dobar da je to neopisivo. Promenio sam se psiho-fizicki, kada bi samo poslao slike (a zelim da budem anoniman) ostali biste sokirani samo pred fizickom razlikom. Najveca promena se desila iznutra.
 Imam prijatelje koji su prosli kroz pricu I sada su jako srecni I zele da pomognu onima koji prolaze kroz isto. Ovo stvarno jeste ozbiljna prica jer jedan ludi sektas pokusava da sjebe mlade ljude koji ce mozda tek u starosti, a mozda I nikad nece shvatiti na koje su ludilo bacilli mladost.
Eto nadam se da se kada ode nikada vise necemo susresti sa nekim kao sto je Miroljub Petrovic I da sam ovim tekstom dao doprinos njegovom razotkrivanju..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ако хоћеш да ти буде стварно боље потруди се да тог човека избациш из својих мисли, и помоли се за њега, то помаже. Немој бити следбеник мржње према човеку. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала на овом садржајном опису "лика и дела" Мирољуба Петровића.

Братија са Поука је одавно упозната са његовим маснипулацијама, а надам се и верујем да ће ова твоја минијатура помоћи да пра незнавених макар добије назнаку количине лудила коју тај назови гуру "шерује" међ нашим народом.

У њихово име, жив и здрав био! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Klika3123 рече

zovem se Damjan

Пријатељу, да се ти можда не зовеш Стојан? Сумњув си  ми мало, максуз си профил направио да рају упозориш на Мирољуба, занимљиво....

 

1 hour ago, Klika3123 рече

Zena zivi odvojeno od njega na drugom spratu I tako je bilo sve dok nije otisao na selo. Sada ne znam sta se desava ali verovatno je neka slicna prica. Dakle zive potpuno odvojeno, ali zvanicno su u braku.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Sasa Vojvoda рече

Пријатељу, да се ти можда не зовеш Стојан? Сумњув си  ми мало, максуз си профил направио да рају упозориш на Мирољуба, занимљиво....

 

?

Odakle ti ovo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Милан Ракић рече

?

Odakle ti ovo?

Чудно ми је, човвјек дошао, регистровао се, написао ово о Мирољубу и отишао одмах. Мислим да је неко направио други профил па нас мало упозорава на Мирољуба..., а можда је и Стојан Чекрк....ко зна.... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Sasa Vojvoda рече

Чудно ми је, човвјек дошао, регистровао се, написао ово о Мирољубу и отишао одмах. Мислим да је неко направио други профил па нас мало упозорава на Мирољуба..., а можда је и Стојан Чекрк....ко зна.... :)

Odakle ti da je otišao odmah? Za tog ublehaša (Miroljuba), nema ništa čudno! Sve se zna. I nije niko napravio drugi profil. Samo je napisao iskustvo neko ko pozna dobro tog hohštaplera

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Sasa Vojvoda рече

Чудно ми је, човвјек дошао, регистровао се, написао ово о Мирољубу и отишао одмах. Мислим да је неко направио други профил па нас мало упозорава на Мирољуба..., а можда је и Стојан Чекрк....ко зна.... :)

Е мој Саша...Не знам зашто тако браниш овог несрећног Мирољуба. Брате, послушај мало људе који упозоравају на њега, немој бити тврдоглав.

пс: Није ваљда да мислиш да сви ми који причамо да је Мирољуб опасан преварант, не знамо шта пирчамо?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Милан Ракић рече

Odakle ti da je otišao odmah? Za tog ublehaša (Miroljuba), nema ništa čudno! Sve se zna. I nije niko napravio drugi profil. Samo je napisao iskustvo neko ko pozna dobro tog hohštaplera

Пише на профилу да је регистрован прије сат, отишао прије сат а и коментар је написао прије сат, значи на форум је дошао директно да нас упозори на Мирољуба, мени је то ''мало'' чудно.. Не вјерујем ја да он уопште зна Мирољуба, него мислим да га неко блати онако....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Sasa Vojvoda рече

Пише на профилу да је регистрован прије сат, отишао прије сат а и коментар је написао прије сат, значи на форум је дошао директно да нас упозори на Мирољуба, мени је то ''мало'' чудно.. Не вјерујем ја да он уопште зна Мирољуба, него мислим да га неко блати онако....

A štasti to neki špijun?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Милан Ракић рече

Samo je napisao iskustvo neko ko pozna dobro tog hohštaplera

 

пре 7 минута, Милан Ракић рече

A štasti to neki špijun?

Препознашмо се :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ljudi u ovoj diskusiji su se komplet upleli u mislene mreže koje đavolak pripremio, i ja sa vama, ali neka nas Bog u okrilje Svoje prinese, i krilo Svoje...pobenavismo ljudi...
evo da nešto naučimo od boljeg čovjeka od nas

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Sasa Vojvoda рече

 

Препознашмо се :)

Ти и Мирољуб? УДБА-шка логика? Могуће

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Klika3123 рече

Miroljub Petrovic je bio normalna osoba dok jednog lepog dana nije izazvao automobilsku nesrecu I ubio coveka… Nekako nije odgovarao, ali je osecao krivicu I to je bila udarna kapisla za njegovo “prosvetljenje”.

Овде само морам да те исправим. Тачно је да је убио човека у несрећи, али му је суђено, а адвокат му је био мој ћале. Не бих млого да фалим ћалета, али стварно је успео да му издејствује прилично малу казну за то што је урадио. Добио је, чини ми се, 2 године у Сомбору. Каже ми бабо да га је зачудило што није приметио никакво кајање код тог човека. А у својој адвокатској пракси се сусретао са сличним случајевима, и вели да је кајање најнормалнија ствар, без обзира што се не ради о намерном убиству. Да ли је Мирољуб само успешно крио тугу или је неспособан да се каје, заиста не знам...

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Klika3123 рече

Moje iskustvo sa Miroljubom Petrovicem


 

 

Tvoje iskustvo sa Mega Pokvarenjakom je takvo kakvo jeste. Dobro s` ti prošao, momče. Napao ti je "samo" dušu i ostavio pustoš iza sebe. Za razliku od osobe koja ovde povremeno pisucka u Mrsomudovu korist sve se nadajuću da postaće kakav Herzog u Reich-u mu njegovom, ti si na vreme ("krajnje je vreme...") počeo da koristiš mozak. I, ako je ovo zaista tačno..

 

пре 12 часа, Klika3123 рече



Ono sto je meni najvaznije I najteze za preneti, zivot koji sada zivim je toliko ispunjen I dobar da je to neopisivo. Promenio sam se psiho-fizicki,

..želim ti mladiću svako dobro u životu! 

(Pre dve-tri godine javio se na njegov forum jedan usplahireni lik, neki američanin naše gore (otpali) list da raportira Njegovom Kretenstvu da je, bedan, spiskao 30.000$ na giur kod sumLJivih rabina, i sad nikako ne može da dobije šćer za ženu jednoga Izreaelca, bez obzira što se /ili ima nameru/ preselio u Izrael. Da je bio pametan kao što nije mufte je/bi mogao da se "giuriše" kod ortodoksnih rabina, a ne da sluša Sina Propasti)

----------------------------------------------------------------------------------------------

O jednom svom poznaniku koji je kao "mator" neofit pravoslavne crkve se zatelebao u učenje ovog sa neobrezanim mozgom, napisao sam tri-četiri rečenice 25. juna na jednoj drugoj temi i ovde ću to samo kvotati (ak` nekog interesira)

Цитат

 (Imao sam /imam?/ poznanika koga sam spomenuo na drugom mestu na ovom forumu, koji se krstio pre šest godina /jul mesec/ "tamo daleko kraj mora" i koji je takođe  "svršio" filozofiju, ne baš na vreme i ne baš po planu, mensčini, pa kada se vratio odande, što onde ne pomenuh, zatek`o sam ga kako bludniči i slini na video uradke Miroljuba dr-ramoser Petrovića /decembar mesec/. Pokušao sam da mu skrenem pozornost na-neiđenje-jedno-s-drugim određenih stvari & pojmova, ali nisam siguran da l` sam uspeo u  svojoj nakani. Jer, u svaki puta kada pomenem ili mu ukažem na onu stramputicu na koju se bio "stramputio" u vezi MdrP-a, njemu zacakli  u očima. Hoću reći, moj ti "vilozof vilozofira" ne razmišljajući, što je pojava koja me zabrinjava poslednjih dvadestetak i kusur godina i kao epidemija se proširila međ` našim `telektualcima)

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...