Jump to content

Сарадња портала Поуке.орг и ФБ странице "Не псуј Бога"

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

  • Гости

Драги пријатељи, отпочели со веома успешну сарадњу са најбољом и најпосећенијом православном страницом на фејсбуку "Не псуј Бога" који заједнички сада водимо са њеним оснивачима братом Владимиром и Николом. Страница има око 27,500 чланова а непрестано се повећава. Често ће се наћи неки текст, дискусија са форума или видео и аудио материјал на страници. Подржите нас, постаните члан странице Не псуј Бога:

http://www.facebook.com/Ne.Psuj.Boga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када сам основао страницу "Не псуј Бога", прије скоро двије године, морам да признам, нисам ни помишљао о оволиком успјеху. Од самог почетка па до дана данашњих задатак странице и њених уређивача се није мјењао, остао је исти, аједини задатак је ширење ЈЕванђеља, ширење вјере наше Православне. Ја као појединац неби могао сам ништа, зато су ту људи који су ми несебично помагали и помажу да страницу уређујемо на прави начин. Човјек који је уложио огроман рад, пожртвовање и труд у овом нашем послу је Никола Станоев, администратор и уредник странице. Момак, кога нажалост још увијек нисам лично упознао, безусловно се труди да сваким даном више и више ширимо ријеч Бога јединога. Поруке светих Отаца које Никола прави у аудио запису помогле су многима, много пута се сјетим неке од њих и много пута су ми лично помогле. Поред колеге Николе ту је и остала екипа, свештеник Иван Цветковић, са којим смо на обострану радост склопили сарадњу, ту је и брат Роман Маринковић, који нам технички помаже рад странице.

Морам да истакнем врло важну ствар а то је да ми имамо јасан мотив зашто све ово радимо, а то је љубав. Не правимо разлику међу људима по вјери, нацији, боји коже исл, сви смо од Бога, и само ако будемо имали међусобне љубави успјећемо заједно. Нека би Господ подарио свакога добра свима нама, и нека би опростио сагрешења наша и ближњих наших, и опроштај и отпуштење гријехова, и живот вјечни даровао. Амин

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ја сам пре неки дан у БГ лично упознао брата Николу и могу само да кажем да је човек фантастичан! Облагодаћени младић. Радостан сам што ће наш сајт бити заједно са Васкетом, Николом и Романом носилац ове велике православне фејсбук странице и сигурно да ћемо се трудити да људима који су чланови дајемо најбоље и најквалитетније информације о нашој Светој вери православној.

Сада је страница "Не псуј Бога" официјелна страница портала Поуке.орг и форума Живе Речи Утехе.

Надам се да ће и Никола имати времена да нам се јави овде на страници. Отворићемо и блог на ЖРУ где ћемо Вас обавештавати о новим догађајима на страници.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vaske, već dugo sam član vaše stranice, na moju veliku radost, i raduje me činjenica da ste svoju saradnju proširili i ovdje. Samo jedno ću da kažem - alal vjera majstori i samo tako nastavite. Big like.

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro došao Vaske na zru Hvala Bogu da ima ljudi poput tebe i tvojih kolega i hvala što ulažete toliki trud da pomažete svima nama. slavabogu

Nije važno da li te vole - važno je da ti voliš!

Starac Porfirije Kavsokalivit

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vaske, već dugo sam član vaše stranice, na moju veliku radost, i raduje me činjenica da ste svoju saradnju proširili i ovdje. Samo jedno ću da kažem - alal vjera majstori i samo tako nastavite. Big like.

Хвала од срца...хвала много....велика сатисфакција сте нам Ви драги пријатељи..:))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro došao Vaske na zru Hvala Bogu da ima ljudi poput tebe i tvojih kolega i hvala što ulažete toliki trud da pomažete svima nama. slavabogu

Богу хвала...драго ми је да могу да помогнем! Бог ти сваког добра дао....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, добро дошао!

Овде ћеш надам се упознати доста људи који имају као и ти исти циљ, да се чује Реч Божија, а на спасење свих...

Жив био.

"Мислим да је ово почетак једног дивног пријатељства." Hristos vaskrse

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поздрав свој браћи Србима православцима ! Ја сам један од админа Не псуј Бога,странице на фејсбуку, углавном се бавим техничком подршком и масовном прикупљању чланова странице. Наш циљ је и увек ће бити очување Вере у Бога, јер у овако тешком времену где смо сами против свих , где Православље свима смета, Божја помоћ нам је преко потребна. Али та помоћ ће стићи само верницима. Само сложно и ако верујемо спас је све ближе ! Помаже Бог и живела Србија !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, добро дошао!

Овде ћеш надам се упознати доста људи који имају као и ти исти циљ, да се чује Реч Божија, а на спасење свих...

Жив био.

"Мислим да је ово почетак једног дивног пријатељства." Hristos vaskrse

Боље те нашао брате! Драго ми је да сарађујемо, и да се дружимо. Како сам рече, ово је заиста почетак једне корисне сарадње на добробит свих нас, а на славу Бога јединога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ти мене војводом, ја тебе сердаром :)

Страница је супер и биће још квалитетнија и боља.

Наш технички уредник Роман ради оне поздравне уводне странице, па ће бити расположен да је направи ако је потребно некоме ко има православну страницу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала браћо на срдачним поздравима. Од мене увек можете да очекујете било какву помоћ ! Живи били !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...