Jump to content

Jedan "Ateista Srbije" o popisu 2011

Оцени ову тему


Препоручена порука

jao ljudi ne radi mi zvucna karticaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, moram pod hitno da popravim! :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

... дечак са тужним обрвама. :(

Разумем да је било несретних пропуста и да неће атеисти победити на изборима (пошто су се толико спремали..) :

Све му је ок, ал му је упропастило ово пред крај :

"... немојте дозволити да Вас Црква одведе у Средњи Век ".

Значи, причице за малу децу.

Пеђо, Црква може да одведе само у Будући Век, као што је то и вееековима чинила. :))

Јер је ниједна друга цивилизација није толико напредовала, колико , управо хришћанска !!! Свидело се то твоме ограниченом уму или не ...

Циљ постојања Христове Цркве је да нас уведе у Будући век, век у коме неће бити смрти, страдања, греха ....већ само Вечност и бесмртност. Јер имао дух, душу, (само)свест.

А ово што ти и компанија заговарате : педерлук, чедоморство итд ... може само да нас одведе на ниво постојања животиња, што је период мого пре Срдњег (и страшног, и мрачног, и сачувај Боже) века (баааууууу - сав сам се уплашио њега)...

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел` неко поменуо да са њима треба да се удружујемо у борби против тзв. креациониста? Да се са већим злом удружујемо против мањег?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam ja sam bez problema rekao da sam ateista i bez problema su mi upisali.

Nego ne znam sta vama smeta kada priča nešto što je realno. Stvarno nekima popisivači neće da upišu da je nereligiozan ili ateista.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobar decko

"Дрога је смрт." :)

smej.gif Не знам шта више оставља на даси утисак високоумног - да ли драмске паузе, значајни погледи, ово ноншалантно климатање главом или брилијантан монолог...

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И преправите наслов. Овакво излагање може да има само један атеиста, тешко да би двојица натукла оволико глупости у пар минута.

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne znam ja sam bez problema rekao da sam ateista i bez problema su mi upisali.

Nego ne znam sta vama smeta kada priča nešto što je realno. Stvarno nekima popisivači neće da upišu da je nereligiozan ili ateista.

Па, рецимо, када тврди да је то по диктату Државе или Цркве. Као и обично, Пеђа лупета глупости.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

када тврди да је то по диктату Државе или Цркве

znaš da ga ne gotivim ali ga ovaj put ne branim u prazno. Reko je Možda...

Verovatno to nije neki organizovan diktat ali tako neki malo utiču na popisivače. Ne u smislu vladike i to, nego tako neki stranački funkcioneri, ili crkvna lica.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, ово боли Пеђу, али шта да му радим. Човек, атеиста, пописивач:

Predrag Mladenović Ja sam popisivac na aktuelnom popisu. Na sva pitanja, pa i o religioznosti, upisivao sam odgovore kakve sam dobijao od lica koje sam popisivao. Uz to sam svakome napomenuo da po pitanju nacionalnosti i veroispovesti ne mora da se izjasni. Bilo je ljudi koji se nisu izjasnjavali po pitanju veroispovesti, bilo je i onih koji su se izjasnjavali kao nereligiozni i kao ateisti. Ako se neko ne izjasni, polja se ne ostavljaju prazna, vec se upisuje "nije se izjasnio" ili "nije se izjasnila". Odgovorno tvrdim da ni od koga nisam dobio instrukcije da postupam drugacije nego sto je utvrdjeno propisima. Mogu jos samo da dodam da se ogromna vecina ljudi, koje sam popisao, izjasnila po pitanju veroispovesti kao pripadnik neke religije. Oko 5% su se izjasnili kao nereligiozni ili ateisti, a oko 3% se nisu izjasnili. Napominjem da je moj popisni krug veoma mali i nereprezentativni uzorak popisanih lica.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...