Jump to content

Плитке исламске "замке" за хришћане (видео)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Погледајте овај снимак... на 1.20 мин... шта би ви одговорили овом муслиманском проповеднику, то јест шта је прави одговор... па да накачимо тај одговор као риплај на овај снимак на јутјубу

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

brate smucio mi se taj Vogel crvendac vec na 3:00, mislim da ako ovako ocigledne stvari ne vide sami onda tesko da ce moci da shvate al prvo uopste da poslusaju sta hriscani pricaju, mislim Vogli je napravio objektivnu gresku jos na samom pocetku, lik se sluzi street hipnozom mase

evo mozda je bas ovde to kupio

http://streethypnosis.com/

i platio uredno kao i svaki drugi Nemac kome je na prvom mestu bitno da odradi posao po programu nego da da ista vise, osim jedne sitnice koja je danas skoro dzabe na svetskom trzistu, al sace izgleda da ih stigne prva rata tj plata

nisam uspeo da cujem sta je mali Nemac dobacivao (jer mi je nesto zabagovala zvucna pa sad slusam neki tranzistor u sobi aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :lol: ) pa ne mogu da kazem jos o ovom slucaju DE-leprikona

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dobro, musliman će da izvuče iz Svetog pisma sve njima (a i nama) stvari koje nisu jasne na prvi pogled i da ih predstavlja kao kontradiktorne i netačne. Samim tim da blati kršćanstvo. Ajde da im damo odgovore koje traže.

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма људи, што обраћате пажњу на овакве провидне пропаганде. Али кад већ питаш, реци му ово:

Христос није само Бог. Он је оваплоћени Бог, Бог који је постао човек. Ове речи је изговорио радозналим људима, апостолима који су хтели да знају дан и час када ће се збити његов Други долазак. Исусу одговара КАО ЧОВЕК, желећи да ВАСПИТА ЧИВЕКА, да такав одговор човек НЕ ЗНА, нити је човеку дати да зна. Траба да знају, да апостоли, а поготово остали људи у то доба, НИСУ ЗНАЛИ прсави идентитет Исуса Хрсиста - да је он Бог, Син Божији. Питали су га као човека, учитеља и он им је одговорио: само Бог зна тај одговор. Познање апостола да је Христос не само човек већ и Бог ишло је поступно. Прочитајте Петрово исповедање, на Исусово питање "ко сам ја?". Петар одговара ти си Месија, Син Бога Живога! А Исус му каже да то није рекао својом памћеу, већ да му је Дух Свети, Дух Очев то открио. А када се то десило? Непосредно пред Христово страдање. што ће рећи да апостоли нису јасно знали, пре тога, чињеницу да је Исус не само човек него и Бог.

Дакле, треба добро познавати Јеванђеље, а не кидати ствари из контекста. Ислам, а поготово ови њихови гласноговорници, веома плитко познају хришћанство и Јеванђеље. Они су набубали напамет оно што су им разни Наици написали и врет то укруг.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А нешто се не бих баш кладио да је "хришћанин провокатор" заправо један од њихових статиста за снимање.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

napraviću klip sa uobličenim odgovorom i postaviti kao riplaj na ovaj snimak

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PS: to crvendac me sad podsetilo na posetu u kabinet BOT-U(U-BOOT http://www.google.rs...=og&sa=N&tab=wi koji naravno nije bio tamo) nego su mi dali da resavam test intelegencije i to najbrutalnije glupav test, ispred mene dve ribe u kratkim suknjama dosta zgodne al nisu moj tip, tako da me tu nisu mogle dekoncetrisati, i cita naglas basnu u kojoj ima sto dzirlo pticica i zivotinjica i tripova u shumi, cela basna sa crvendacom u glavnoj ulozi, i ja sad posle ne znam kolko treba da dopisem reci u tu basnu koje fale 0403_feel , a ja dosao sa planom i programom sto se tice voda Srbije i prirodnog blaga ribe i ostalom florom i faunom, zamislite taj trip hahahahahaha, pa mislim stvarno sta covek da kaze, a u pauzi sam pio pivo lepo u kafanici pored palate bezumlja, i onda kad smo ajde obavili i tu formalnost da sacekamo rezultate testa vatajuci se i za poslednju trosnu slamcicu i to onu najkracu, videlo se iz aviona da je sve obicna namestaljka, i mi sad onako pokunjeni udjemo u lift, i ja sta cu reko' naglas" "bas smo bezveze" 0102_laugh 0110_hahaha

to je sad dobijete ovo sto sam napisao sa izostavljenim recima, i treba da dopisete te reci koje su izostavljene , ne znam sto su pravili konkurs kad nisu ni popricali sa nama sto smo imali neki plan, cak nisu verovatno ni procitali sa razumevanjem, ili nisu smeli, nase radove, nego lepo stavili pijune na mesta, znaci to je jedna mafija najjaca, ali sacemo gledati predstavu zivotinjske farme

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

kratak je edit, izvinjavam se ja sam crnogorac

14n02t.jpg

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Takvih pitanja od strane muslimana ima mnogo. Sto se tice samog snimka sta on govori, pa govori o tome da se ovaj nemac koji je konvertovan u Islam posluzio

lukavoscu a mi znamo cija je to osobina. Drugo muslimane bi trebalo da bude sramota zbog prikazivanja ovog videa, taj klinac niti je teolog, nema nikakvo znanje

i oni to prikazuju kao pobedu kao da su debatovali neki vrhunski teolozi. Ne mora da znaci da je njihov, moguce da je hriscanin koji je brzopleto uleteo u raspravu

i samim tim napravio gore.

Sto se tice odgovora treba reci da Isus niti je legao, niti nije znao on ima dve prirode bozansku i ljudsku u jevadjelju po Luki pise

Isus je pak napredovao u mudrosti i rastu, i milosti kod Boga i ljudi. Znaci on je kao covek posedovao odredjena ogranicenja, ali je to promenjeno nakon njegovog

vaskrsenja gde je on mogao da nestaje i pojavljuje se ili da prodje kroz cvrste predmete.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Meni je prvo upalo u oko da na snimku na you tube ima prostora za odgovor kolko je i on ostavio ovom decku.

Разочарајте се у свему, и тада ћете бити очарани свим, чак и својим разочарањима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ево па да прокоментаришемо. Човек погрешно цитира за почетак Свето Писмо и хвата клинца. Ово је толико јадно како је извео и бедно да немам речи. Но, хајде да видимо колико су аргументи које је изнео исламски проповедник валидни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...