Jump to content

Panslavizam

Оцени ову тему


Zayron

Препоручена порука

Hidden

Ovdje sam iskoristio ovo kamenje, sunce nije baš dobro izašlo, previše je razmazano. kamenje je bolje. probam na sljedećoj, mislim da je tamo sunce oštrije. (ovo ja Dynablasteru postujem da vidi kako izgledaju neke njegove fotke koje mi je dao da ih postavim na naš glavni banner od sajta, tako da znate barem o čemu se radi, šta ja i Dynablaster tu "mutimo" vama iza leđa, hahahaha Lovimo u mutnom što bi ribari rekli, hahaha.).

2i73dcx.png

Link to comment
  • Одговори 90
  • Креирано
  • Последњи одговор
Hidden

Ah, pa to je magluština neka tamo, zato je to tako neoštro. Sfumato ko u Leonarda, hahahaha. Znaš li da ona ta njegova Mona Lisa nikakva ženska nije, to bio neki momak, hermafrodit navodno! Za Da Vinčija se zna da se vrlo zanimao o sve te takve granične pojave a i ljude raznih neobičnih tjelesnih osobina ili takve koji su se u nečem vrlo razlikovali od normalnih ljudi u intelektualnom, psihičkom ili bilo kakvom drugom obliku. Svim tim takvim neobičnim ljudima se vrlo rado okružavao i na osnovu toga htio je ustanoviti razlog svemu tome što mi smatramo normalnim, zašto se baš tako ponašamo, razmišljamo, mislimo, osjećamo itd. itd. Hahahaha!

4q23j6.png

Link to comment
Hidden

316389_127118974059631_100002845885299_131211_55689933_n.jpg

THERE IS A LAND IN THE HEART OF EUROPE - SLAVIALAND

http://www.facebook.com/groups/239796296895/

THE LAND - SLAVIA

- area: 18 694 500 км²

- population: 287 052 000

- language: Slavic and others

* * *

Welcome to SLAVIALAND

''We represent the slavic peoples and the slavic culture, we are a slavic family helping each other''

* * *

Witamy w SLAVIALAND

''Jesteśmy przedstawicielami narodów słowiańskich i słowiańskiej kultury, jesteśmy rodziną, pomagając sobie nawzajem''

* * *

Добро пожаловать на SLAVIALAND

''Мы представляем славянские народы и славянская культура, мы являемся семьей, помогая друг другу''

* * *

Dobrodošli na SLAVIALAND

''Predstavljamo slovanski narodi in slovanske kulture, smo družina pomagajo med seboj''

* * *

Witajće do skupiny SLAVIALAND

"Tu so zhromadźa Słowjenjo. Mjez nimi tež Serbja z Łužicy.

Pomhajmy sej mjezsobu!"

* * *

Dobro došli u SLAVIALAND

''Mi predstavljamo slovenske narode i slovenske kulture, mi smo porodice koje pomažu jedne drugima''

* * *

Vítejte na SLAVIALAND

''Zastupujeme slovanských národů a slovanské kultury, jsme rodina vzájemně si pomáhají''

* * *

Ласкаво просимо на SLAVIALAND ''Ми представляємо слов'янські народи і

слов'янська культура, ми є сім'єю, допомагаючи один одному

* * *

Добре дошли в SLAVIALAND!

"Ние символизираме славянските народи и славянската култура. Ние сме едно славянско семейство и си помагаме един на друг."

* * *

Добредојдовте на SLAVIALAND

''Ние претставуваат словенски народи и на словенската култура, ние сме едно семејство помагаат едни на други''

* * *

Сардэчна запрашаем на SLAVIALAND

''Мы прадстаўляем славянскія народы і славянская культура, мы з'яўляемся сям'ёй, дапамагаючы адзін аднаму''

* * * * * * * * *

Slavic peoples are classified geographically and linguistically into West Slavic (including Czechs, Moravians, Poles, Slovaks and Sorbs), East Slavic (including Belarusians, Russians and Ukrainians), and South Slavic (including Bosniaks, Bulgarians, Croats, Macedonians, Montenegrins, Serbs and Slovenes).

* * * * * * * * *L

Link to comment
Hidden

Virtualni pogled na Prag s praških tornjeva: Staroměstské náměstí

http://stovezata.pra...stskem-nam.html

Tamo možete izabrati i mnogo drugih lokacija u Pragu, prebacite na engleski, klikajte po tim žutim strelicamana slici kad hoćete ići dalje ili idite na mapu ili listu u Meni pa s mape ili sa liste izaberite kuda ćete dalje.

Link to comment

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...