Jump to content

Panslavizam

Оцени ову тему

Zayron

Препоручена порука

• Одговори 90
  • Креирано
  • Последњи одговор
Hidden

Moj privatni muzčiki mini-blog, biće mi u potpisu, sklepao sam ga nabrzimu, postavljaću tamo slovensku raznih žanrova, dao sam sad češku jer to mi jeišlo najbrže, da sam prije gotov s tim večeras, svaki put bude neka druga slovenska zemlja i muzika.

http://www.zayron.mzf.cz/?page_id=2

Meni imate i s lijeve i s desne strane istovremeno,

lijevo taj sa slikama a desno pod tim gdje piše strane.

0504_music

Hidden

Izašlo je novo izdanje mog kulturno-muzičkog i putopisnog bloga po slovenskom svijetu, današnja tema je Srbija i srpska muzika, osim vas vidjeće to svi naši članovi na FB i iz drugih slovenskih zemalja kojih je oko tri i po hiljade:

http://www.zayron.mzf.cz/?cat=1

Hidden

Vrlo zanimljiv i lijep znak češkog olimpijskog odbora iz 1936 godine povodom Olimpijskih Igara u Berlinu:

10mv21y.jpg

Slika sa IV sveslovenskog sportsko-kulturnog ("svesokolskog") skupa u Pragu 1901. godine.

Na slici je delegacija kneževine Crne Gore:

22kkxy.jpg

Hidden

Neka od pisama koje dobivamo od slavističkih fanova:

Opened my first Slavic-unity.org email address, didn't open it for years now and got some emails people interested :

Przemyslaw Jerzak

Pozdrawiam!

Mam male pytanko,jak mozna sie do was przylaczyc?

B. K.

Braćo Sloveni,

kako da postanem član ove organizacije?

I. Dj.

Здраво :)

Пишем из Србије. На YouTube-у сам наишао на видео под називом "Slavic Unity Filmik". Заинтригирала ме је замисао, тачније обрадовала, јер сам размишљао о јединству Словенских народа већ дуже време. Желим да постанем активни члан Ваше организације. Молим Вас, обавестите ме којим путем бих могао да се учланим. Пријавићу се на форум, за почетак.

Поздрав из Србије.

Alexandr Golubets

Добрый день!

Я сам украинец, огорчило то, что мы единственные без локализованной версии сайта. Если можно и нужно - я могу взяться.

Brian Wajda

hello, i am a young pole living in the US. what do you guys do, and how can I get involved?

White

Dobrý den právě jsme odeslaly náš návrh na schválení strany B.N.S (BRATRSTVO NáRODŮ SLOVANSKýCH) na ministerstvo vnitra.Rádi svámy budeme spolupracovat.Pozdrav z České země. Jarda

Клейхе Марта

Здравствуйте! Меня зовут Марта Клейхе. Я администратор группы "Панславизм" вконтакте. В интернете нашла герб славян, вашей разработки. У меня вопрос - можно ли его использовать в качестве аватары нашей группы?

--

С уважением М.М.Клейхе

Дураков Сергей

Здравы будьте, братья-славяне!

Меня зовут Виктор. Мне 16 лет.

Когда я попал на сайт вашего сообщества, я возрадовался, ибо наконец-то я нашел тех, кто пытается объединить славянские земли в единое государство! Наконец-то я нашел тех, кто пытается восстановить историческую справедливость! Наконец - то я нашел своих единомышленников! Я всю жизнь хотел, чтобы мы - славяне объединились в единое целое и зажили счастливо! Вместе мы сможем остановить наших врагов! Всем тем, кто создал такое сообщество-Честь и Хвала! Да здравствует Панславизм!

А теперь я хотел бы спросить вас братья, а как мне в ваше сообщество попасть?

Как в него записаться?

Я бы хотел очень сильно попасть в ваши ряды! Я истинно желаю этого!

С уважением, Викто

And the last from a priest?

Слава Іісусу Христу!

Зичу успіхів у Вашій благородній справі (Желаю успехов в Вашем благородном деле).

З повагою та молитвами

отец Олег Крупський (греко-католицький священник)

м. Київ - Україна

[email protected]

Hidden

Mi nismo nikakvo ni staro ni novo jugoslovenstvo , s tim mi ništa nemamo, mi smo samo taj stari, mladi, mlađi, još mlađi i najmlađi panslavizam. Na toj adresi smo prije imali svoj sajt, poslije smo je iz organizacionih razloga predali nekom našem slavisti i panslavisti za blog a mi smo sad na http://slavopedia.com, Nisam htio sad to zapetljavati i širit se s pričom i Markovim konacima o našim sveslovenskim seobama sa sajta na sajt, koga bi to zanimalo, hahahaha. Žurio sam pa sam prvo probao tu adresu izbrisati, onda sva ta priča gubi smisao, iz naziva sajta je jasno zašto, da stavim drugu, nejde jer to ne odgovara onda faktima a ni više toliko ni tom samom nazivu, tako to dalje nisam ni rješavao i ostavio sam to tako kako je bilo napisano. To što se tiče tog http://slavic-unity.org/.

Hidden

Sad je tamo Poljska na redu, na tom muzičkom blogu a bude dva dana za sobom, danas i sutra jer tamo imaju državni praznik. Tamo je i jedna Bregovićeva pjesma, piosenka, hahahaha! Serbian Polish Song!

http://www.zayron.mzf.cz/?p=66

Marsz Niepodległości - Zapowiedź 11.11.11

Marsz Niepodległości http://marszniepodleglosci.pl/

Hidden

to je slikano u Plavni, preko Dunava je bila najstarija kultura poznata na ovim prostorima- Vucedolska kultura, i tu je nadjen i najstariji kalendar na svetu (u vidu terakote), tu inace odemo nekad da pecamo i non stop se desavaju neki neobjasnjivi fenomeni, prilicno istripovano mesto... e da, uvek kad tamo odemo smo u zivotnoj opasnosti- nije za pocetnike, samo tolko da se zna :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...