Jump to content

Зашто либералног Чеду Јовановића напуштају најближи сарадници и оснивачи ЛДП-а ?

Оцени ову тему


Фарисеј

Препоручена порука

Најпре Бранислав Лечић - Лека, затим Горан Петровић, затим Биљана Србљановић, Весна Пешић ...

Изгледа да им је Чеда много причао о страначкој доследности, а оно политика је к....

kul-branislav-lecic-leka-(8_310x186.jpg

Petrovic.gif

v92731p0.jpg

46816_0203-vesna-pesic_hs.jpg?ver=1276367395

Ево шта каже Биљана о томе :

A ево још којих корисних линкова за разумевање теме :

http://www.dejanluci...a_LATINICA.html

http://www.magazin-t...br=160&clanak=5

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зато што хоће да буду поштени. 4chsmu1

Вала какви су нису чак ни за ЛДП.

Праведна дизелашица Бики би да слободно шета по пијаци. :)

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sto je Cheda folirant. Kupuje ljude koji su stvarno libelarne demokrate glumom i pricom. Jedan od razlog zbog kog nikad nisam glasao za njega.

Inace - Dejan Lucici izvor podatakakakahahahahahahahahahha

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato sto je Cheda folirant. Kupuje ljude koji su stvarno libelarne demokrate glumom i pricom. Jedan od razlog zbog kog nikad nisam glasao za njega.

Свака част !

Ово нисам очекивао од једног атеисте!

Обично Чеду готиве атеисти .... (и њима исти). :)

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Свака част !

Ово нисам очекивао од једног атеисте!

Обично Чеду готиве атеисти .... (и њима исти). :)

Gotive ga zato sto je jedini libelar i najblizi ateizmu medju politicarima.

Ja sa druge strane ne zelim da ga gotivim zbog toga jer mi se kao lik ne svidja.

Iz istih razloga iz kog mi se ne svidjaju Toma Nikolic, Seselj, Vucic.Vucic, seselj i nikolic zbog razbijanja Radikalne ( ako je to stvar koja me raduje ) to govori nesto i o njima koji su se do tog trenutka kunuli jedne u druge. Ceda je sa druge strane rekao da napusta politiku i onda joj se vratio.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1.Већина наших странака су изразито ауторитарно устројене без обзира на позивање на демократију.

2. Већина странака баштини најгоре комунистичко наслеђе и функционише по принципу комунистичке партије.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1.Већина наших странака су изразито ауторитарно устројене без обзира на позивање на демократију.

2. Већина странака баштини најгоре комунистичко наслеђе и функционише по принципу комунистичке партије.

Ne slazem se niujednom izrecenom stavu.

Sve nase stranke bez izuzetka su demokratske, ali neke su manje libelarne od drugih.

Vecina nasih stranaka nema komunisticko nasledje u svojim politickim programima i ne funckionisu poput komunisticke partije.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесу демократске по декларацији, али ако ти у странци немаш различита мишљења, фракције, па и сукобљена мишљења онда ту нема праве демократије. Код нас ако дође до тога, онда настаје нова странка. У државама са дужом демократском традицијом нормално је да у странци постоје фракције.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јесу демократске по декларацији, али ако ти у странци немаш различита мишљења, фракције, па и сукобљена мишљења онда ту нема праве демократије.

Ja dok sam bio clan stranke itekako je bilo razlicitih misljenja. I siguran sam da ih idalje ima. Poenta je da na kraju kada se izadje na izbor mora jedno misljenje da preovlada, ne moze da se kaze glasate za ne znam DSS al kostunica misli jedno aligrudic drugo vi ce te obojicu da ih smestite u vladu. Stranke to resavaju izborima unutar stranke. Tako je bilo u stranci ciji sam clan bio jedno vreme.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Са, заборавио сам да поменем још једну важну личност и оснивача партије који је исту напустио.(пети по реду!)

Nikola Samardžić, profesor istorije na Filozofskom fakultetu u Beogradu

71b4376b1467ca7baccb0a7b53a5a565.jpg

Разлог :

"....približavanje partije udbaško-kriminogenom establišmentu koji je doprineo dugom trajanju političke i ekonomske krize...."

Више о овоме погледајте : http://www.chicagora...cku-propagandu/

Поуке.орг разбија концепцију атеиста Србије, артемита и осталих секташа.

"МАМЛАЗИ И КРИПТОМАРКСИСТИ" у псеудоморфози анархо-левичара и ауто-деструктивних либерала (-често гејева, мазохиста, шмркача итд).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ceda je obican kokosar ali ovi sto su ga "napustili" su jos grdji od njega .... Mozda krene LDP-u, samo jos Ceda da napusti stranku...

  • Волим 1

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ej ne diraj nase koke! :lol:

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...