Jump to content

Позив српском православном народу на молитву и пост за спас нашег страдалног народа Космета

Оцени ову тему


Guest - . . .-

Препоручена порука

Ми смо обавестили све које знамо,такође смо контактирали и локални радио.

У случају да неко од свештенства нема овај молебан,ево линка

http://www.easterndiocese.org/files/Moleban_za_stradalni_narod_nas_na_KiM.pdf

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не види се све , ја сам на пример информисан о овоме јутрос , али сам тек сада видео пост овде :)

Заиста не мислим ништа лично спроћу никог..и увек кад ''прозивам'' и себе стављам међу ''прозване''..али ипак, ево изгледа да се ипак ''види''... ако не све..онда готово све.. од 14:08 до овог момента ова тема има пет коментара..

можда и првих два минута овог клипа има неки одговор на питање..:

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To sto tema ima malo komentara po tebi znaci da je slabo posecena i da ljudi nisu preneli ovaj apel? Svasta...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је то неодговорно и неорганизовано. Невероватно - мада, у Србији је све вероватно. Уместо да се то одлучи недељу унапред, па да се народ обавести на литургији, оно данас, преко медија. Толико о литургичности Српске Цркве

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To sto tema ima malo komentara po tebi znaci da je slabo posecena i da ljudi nisu preneli ovaj apel? Svasta...

Видим питаш..то би требало да значи да те интересује шта мислим..видим и сам одговараш, и то такође даје некакав одговор ..дакле омашио си скроз ... то не треба да значи то што кажеш, али ово твоје ''свашта'' одговара ономе шта сам ја хтео да кажем...

..Јесте и биће...

.. Нек пропадне није штета !..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U mom parohijskom hramu nije veceras bilo molebana za spas srpskog naroda na Kosovu i Metohiji.

Isto kao i prosli put.

Evo, ako neko hoce da ne zaboravi...

http://www.network54.com/Forum/221692/thread/1075802268/last-1116236796/KosovO-+Part+II+%28I+could+add+more+in+the+other+thread+but+it+loads+forever%29.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Колико је то неодговорно и неорганизовано. Невероватно - мада, у Србији је све вероватно. Уместо да се то одлучи недељу унапред, па да се народ обавести на литургији, оно данас, преко медија. Толико о литургичности Српске Цркве

Ајде молим те...како год било,обавештени смо како смо обавештени и дужност нам је да обавестимо свакога кога се сетимо,на било који начин.

Extra ecclesiam nulla salus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим питаш..то би требало да значи да те интересује шта мислим..видим и сам одговараш, и то такође даје некакав одговор ..дакле омашио си скроз ... то не треба да значи то што кажеш, али ово твоје ''свашта'' одговара ономе шта сам ја хтео да кажем...

..Јесте и биће...

Ako je i bilo samo nekoliko odgovora, za to isto vreme tema je procitana preko 200 puta, neka je od toga pola ljudi poslalo apel bar nekolicini svojih poznanika - i eto, vec se siri prilicno brzo...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja lajkovala na face-u jos danas!

Господе, Ти који гледаш у срце човечије, душу моју очисти од отрова, од мржње, сујете и гордости, од ватре похоте и јарости, избави мене Свемоћни!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...