Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 часа, Владимир Владимирович Цар1 рече

И ово се Бог умечао да се ове демнстарције означе каоса Запада. Није битно што то ради неко као Шешељ који је шта рећи, везе нема са Србима, али о томе се ради. Не дамо Хепи!:dobro:И дрогираног Масрића, али и то је боље него Н1.

Овде је народ дефинитивно кратког памћења.

1. Нико изгледа не памти како се поступало са средствима информисања кад је АВ био министар информисања.

2. То (тотална цензура медија) је у рату пролазило јер је имало смисла, међутим у мирнодопским условима то је суспензија слободе. Иако је успео да потчини све јавне канале, немогућа је потпуна цензура. АВољупци неће признати једну просту ствар: Н1 и Нова С су природан одговор на такву врсту укидања медијске слободе (од 2012 не постоји дијалог на јавним каналима, само монолог и контролисане изјаве власти о опозицији, шта је ко и где рекао). Тај исти АВ је демонстрирао и говорио на РТС-у пре 2012. Нису препричавали шта је он рекао већ је говорио у директном преносу.

3. На каблу  може да отвори канал ко хоће, а то буде онај који има новца. Ако правиш анимозитет у народу укидањем слободе и истине, сам окрећеш тај народ на туђу воденицу. И после ђаво крив...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Да, још једна стварчица и напуштам дефинитивно форум који то више није.

Сутра, када се десе промене (неминовно је, РТС је почео да дозвољава дијалог и све почиње да пуца по шавовима, информације цуре невиђеном брзином у етар, овај криминални миље око њега се више не да бранити) рећи ћете да АВ није потписао независност Косова.

Бићете у праву.

Примарни план запада није успео.

Истина је, ипак, горка.

Бриселски споразум, Газиводе, ЕПС, позивни број, судство, граница, РОСУ на северу, Српска листа као обезбеђење кворума у парламенту... а на крају и као инструмент за довођење албанаца на чело српских општина кроз бојкот избора који (нису учинили раније, када је било безболније)... 

Ви тражите да се о томе сада ћути.

Запад је добио мнооого више од ове власти него од претходне. И наставља агенду. Питање је само ко ће је довршити. Актуелни вођа се довија да ће он то учинити али колико сутра, а њима се жури па доводе следећег који ће имати катастрофалан полаз остављен од АВ.

Видите, ја баш вас видим као одговорне што ће сутра доћи зелени на власт. Јер тражите да се о свему лошем ове власти - ћути.

Стално питате друге "кога бисте ви?" док ћутите о болести и допуштате да се шири гангрена.

То вас је довело и до оправдавања Слоба, и правдања Алека, до жмурења на убијање државе где печењар води ЕПС, керамичар БИА-у, лопов и подваљивач финансије, лезбејка целу Владу, где син помоћника др. Смрта направи масакр у школи, а тужилаштвом аболирани преступник направи масакр у Младеновцу.

Слоба је организовао Мегатренд на чијем непостојећем одсеку у Лондону је дипломирао Стефановић, докторирао Шапић и многи други из власти. Они вас воде, а њих је све поставио - ко?

И опет кажете да се ћути, није тренутак.

Гашић је 2008. био керамичар кад је приступио у СРС, данас има диплому економског факултета из 2003...

Тужилаштво је пало на испиту на сто места, али кад један Павле Грбовић на сред РТС-а таксативно набраја за које све прекршаје је пријављен убица из Младеновца и све је склоњено у архиву - треба да будете свесни једне старе приче из нацистичке Немачке. О ћутању.

Када су нацисти дошли по комунисте,
ја сам ћутао;
јер нисам био комуниста.

Када су затворили социјалдемократе,
ја сам ћутао;
јер нисам био социјалдемократа.

Када су дошли по синдикалце,
ја се нисам побунио;
јер нисам био синдикалац.

Када су дошли по мене,
није преостао нико да се побуни."

Сећате се љубави овог непоменика са Меркеловом, Шредером...?

Е па, видите, по њиховој агенди је све ово раније учињено. Па упоредите песму.

А кад дођу зелени, опет по њиховој агенди, задњи стих ће бити звоно за аларм у вашим главама.

И тада ћете (се) питати:"А кога смо могли?".

Господ би дао.

Да смо љубили и храбро исповедали Истину.

Овако...

Нека нам је свима Свеблаги у помоћи, јер и кад брат неће - Он хоће...

Сретан останак на форуму.

:algabacaju: за @JESSY и @obi-wan

Видимо се у Литургији.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Јанко рече

Овде је народ дефинитивно кратког памћења.

1. Нико изгледа не памти како се поступало са средствима информисања кад је АВ био министар информисања.

2. То (тотална цензура медија) је у рату пролазило јер је имало смисла, међутим у мирнодопским условима то је суспензија слободе. Иако је успео да потчини све јавне канале, немогућа је потпуна цензура. АВољупци неће признати једну просту ствар: Н1 и Нова С су природан одговор на такву врсту укидања медијске слободе (од 2012 не постоји дијалог на јавним каналима, само монолог и контролисане изјаве власти о опозицији, шта је ко и где рекао). Тај исти АВ је демонстрирао и говорио на РТС-у пре 2012. Нису препричавали шта је он рекао већ је говорио у директном преносу.

3. На каблу  може да отвори канал ко хоће, а то буде онај који има новца. Ако правиш анимозитет у народу укидањем слободе и истине, сам окрећеш тај народ на туђу воденицу. И после ђаво крив...

Брате мили, стварно звучиш ко СПО.

Гасио је Цијине медије. И не ка је. Који бре мирнодопски услови? Држава је била свесна да Ција ровари преко тих медија, што се показало 5.октобра 2000 као тачно. 

Данас исту улогу имају луксембуржани.

Нико не мисли да је Вучић савршен, али кад га странци притискају, значи да притискају државу. Ко год да је на његом месту, морали би га подржати у тој ситуацији.

Немој да се понашаш ко глумци, "напустићу земљу јер није по мојој мери." Смешно, брате.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 52 минута, Јанко рече

А кад дођу зелени, опет по њиховој агенди, задњи стих ће бити звоно за аларм у вашим главама.

 

пре 52 минута, Јанко рече

Павле Грбовић на сред РТС-а

Значи ниси за зелене али су ти ипак они ауторитет?

Не знам шта је набрајао и да ли је тачно. Али ако је тачно, мислилиш ли да је набрајао Христа ради или револуције ради? 

Човече, сви револуционари лове грешке свих калибара и само о њима причају не би ли заборавио да сунце сија.

А себе наравно представљају као анђеле. Ко то за 200 година револуција није научио, никад му неће ништа бити јасно.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 54 минута, Јанко рече

Бићете у праву.

Примарни план запада није успео.

Истина је, ипак, горка.

Бриселски споразум, Газиводе, ЕПС, позивни број, судство, граница, РОСУ на северу, Српска листа као обезбеђење кворума у парламенту... а на крају и као инструмент за довођење албанаца на чело српских општина кроз бојкот избора који (нису учинили раније, када је било безболније)... 

Ви тражите да се о томе сада ћути.

И шта сад, треба да га скинемо и да га заменимо оним који ће задњи корак испунити?

Да би мењао власт мораш да имаш конкретну алтернативу а не мачку у џаку или убедљиво гору опцију.

Не води се фрустрацијама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Владимир Владимирович Цар1 рече

Јел си ти луд па сам је рекао да је дао паре и хвалио се како је дао јер је паметан а ми глупи. Срам те бре било, како те није срамота,  још се позивач на страх Божији, Дођеж ми 100 еврића ајде частим те, шта бре има на овом свету:aplauz:људи без стида и срама.

Где си чуо да је дао паре? Немој то да ми радиш, ја верујем да само ВИ може толико да забрља.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Ćiriličar рече

Брнабићка је јавно објавила да је хомо - што да јој ико говори? А орден је добила држава јер је помогла цркву. То су просте ствари. Можда би теби било боље да научиш себе шта је црква и која је њен аулога, а не да учиш цркву. Да ниси мало полупао лончиће?

Kakva država, ti si polupao nešto.  Aleksandar Vučić, Milorad Dodik, Siniša Mali, Bratislav Gašić, Dragan Marković Palma, Milorad Vučelić su samo neki od dobitnika ordena.

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

Стално питате друге "кога бисте ви?" док ћутите о болести и допуштате да се шири гангрена.

Ти би да се нешто пресече, али поента је у лечењу.

Није овде проблем ни да се одсече власт, него што би се нашили делови за Франкенштајна. Можда зато кријеш за кога гласаш.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Милошшш рече

Kakva država, ti si polupao nešto.  Aleksandar Vučić, Milorad Dodik, Siniša Mali, Bratislav Gašić, Dragan Marković Palma, Milorad Vučelić su samo neki od dobitnika ordena.

 

Па то су носиоци власти.

И не знам шта је сад проблем са Доиком? 

Колико видим Путин га је примио (био и Вулин тад), пркоси Западу до мере да ови шаљз авионе да прелећу а онда им опет каже да су бедни и јадни...

Корупција? Партократија?

Нађи ми земљу ђе тога нема (не да је сакривено, него да нема) и ја ти дижем споменик.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Јанко рече

Да, још једна стварчица и напуштам дефинитивно форум који то више није.

Сутра, када се десе промене (неминовно је, РТС је почео да дозвољава дијалог и све почиње да пуца по шавовима, информације цуре невиђеном брзином у етар, овај криминални миље око њега се више не да бранити) рећи ћете да АВ није потписао независност Косова.

Бићете у праву.

Примарни план запада није успео.

Истина је, ипак, горка.

Бриселски споразум, Газиводе, ЕПС, позивни број, судство, граница, РОСУ на северу, Српска листа као обезбеђење кворума у парламенту... а на крају и као инструмент за довођење албанаца на чело српских општина кроз бојкот избора који (нису учинили раније, када је било безболније)... 

Ви тражите да се о томе сада ћути.

Запад је добио мнооого више од ове власти него од претходне. И наставља агенду. Питање је само ко ће је довршити. Актуелни вођа се довија да ће он то учинити али колико сутра, а њима се жури па доводе следећег који ће имати катастрофалан полаз остављен од АВ.

Видите, ја баш вас видим као одговорне што ће сутра доћи зелени на власт. Јер тражите да се о свему лошем ове власти - ћути.

Стално питате друге "кога бисте ви?" док ћутите о болести и допуштате да се шири гангрена.

То вас је довело и до оправдавања Слоба, и правдања Алека, до жмурења на убијање државе где печењар води ЕПС, керамичар БИА-у, лопов и подваљивач финансије, лезбејка целу Владу, где син помоћника др. Смрта направи масакр у школи, а тужилаштвом аболирани преступник направи масакр у Младеновцу.

Слоба је организовао Мегатренд на чијем непостојећем одсеку у Лондону је дипломирао Стефановић, докторирао Шапић и многи други из власти. Они вас воде, а њих је све поставио - ко?

И опет кажете да се ћути, није тренутак.

Гашић је 2008. био керамичар кад је приступио у СРС, данас има диплому економског факултета из 2003...

Тужилаштво је пало на испиту на сто места, али кад један Павле Грбовић на сред РТС-а таксативно набраја за које све прекршаје је пријављен убица из Младеновца и све је склоњено у архиву - треба да будете свесни једне старе приче из нацистичке Немачке. О ћутању.

Када су нацисти дошли по комунисте,
ја сам ћутао;
јер нисам био комуниста.

Када су затворили социјалдемократе,
ја сам ћутао;
јер нисам био социјалдемократа.

Када су дошли по синдикалце,
ја се нисам побунио;
јер нисам био синдикалац.

Када су дошли по мене,
није преостао нико да се побуни."

Сећате се љубави овог непоменика са Меркеловом, Шредером...?

Е па, видите, по њиховој агенди је све ово раније учињено. Па упоредите песму.

А кад дођу зелени, опет по њиховој агенди, задњи стих ће бити звоно за аларм у вашим главама.

И тада ћете (се) питати:"А кога смо могли?".

Господ би дао.

Да смо љубили и храбро исповедали Истину.

Овако...

Нека нам је свима Свеблаги у помоћи, јер и кад брат неће - Он хоће...

Сретан останак на форуму.

:algabacaju: за @JESSY и @obi-wan

Видимо се у Литургији.

Мислим да сте овим потпуно разобличили све аномалије којима смо окружени и које се неки упиру из петних жила да оправдају. Заборављају да ономад Његова Светост рече да је Црква изнад и једних и других, и ових и оних. Пратим Вас у иступању са форума. Свако добро од Господа свима. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Итака

Зар је тешко да кажете за кога сте на изборима? Наравно да је Црква изнад партија, не приписујте то мишљење само себи.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево сада сам имао позив из СББ-а, прво на фиксни па на мобилни, да ми понуде увођење кабловске. Људи моји, откуда њима мој мобилни број?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Јанко рече

Н1 и Нова С су природан одговор на такву врсту укидања медијске слободе

Ако је теби природно да светске хуље дестабилишу нашу земљу уз помоћ синова комунизма, онда те разумем зашто кријеш за кога гласаш.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Јанко рече

Сећате се љубави овог непоменика са Меркеловом, Шредером...?

Не заборави породицу Клинтон! Сви који бране Вучића су моралне руине од људи, и доказ да нама као народу Бог не даје ништа до управо онога што смо заслужили (ја бих чак рекао да је поприлично милостив и стрпљив, и ако бих био искрен, рекао бих да смо заслужили и далеко горе).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@mirko1929

Можеш ли рећи за кога гласаш на изборима? Шта нам препоручујеш кога да бирамо на изборима?

Или те баш брига за народну вољу, него да бира курта и мурта и амбасаде?

Људи, разумите да је Држава нешто што има сопствену главу и да је Црква не може заменити. Нити је то добро за Цркву јер би се тиме посветовњачила и изгубила свој смисао.

Црква је ту за Државу у смислу да буде уз народ. И народ је тај који је одговоран и који се мора слушати. Народ одлучује, и то је нешто што се више не сме доводити у питање.

Чујем да је код Оље Бећковић у емисији једна жена преко телефона критиковала опозицију што не желе да причају са властима. Лепо каже да је то бесмислено јер је народ бирао власт, па каже зар треба да буде грађански рат.

Скрећем пажњу вама који мислите да службу Богу приносите гоњењем власти, да поразмислите о вашој одговорности пред Богом за јединство и слогу нашег народа. Једно је да се политички борите, трудите, салажете, а нешто сасвим друго је да позивате на државни удар или било шта мимо воље народа.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...