Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

Што се тиче опозиције проблем је овај из Двери који је оперисан за полтику а има иза себе доронамерне људе. Ове демонстарције од Ђиласа и екипе треба избегавати у широком луку као што чини Милица лажљивица:aplauz:, а глупе Двери су ту у почетку хтеле да се укључе, али им је неко реко ало бре јел сте ви нормални. И онда сада као хоћемо нећемо, а имају доста људи штета што их води корумпирани лик и неспособан.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

И ово се Бог умечао да се ове демнстарције означе каоса Запада. Није битно што то ради неко као Шешељ који је шта рећи, везе нема са Србима, али о томе се ради. Не дамо Хепи!:dobro:И дрогираног Масрића, али и то је боље него Н1.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Владимир Владимирович Цар1 рече

А он не зна ништа о православљу него само свећу да запали

Поставља се питање шта заправо свако од нас зна о православљу.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Милошшш рече

Ništa brate, samo da bude Pravoslavna, da kaže Brnabički da je peder  a Vučku da je prs'o duhovno. I da im ne daje ordenje Svetog Save.

Брнабићка је јавно објавила да је хомо - што да јој ико говори? А орден је добила држава јер је помогла цркву. То су просте ствари. Можда би теби било боље да научиш себе шта је црква и која је њен аулога, а не да учиш цркву. Да ниси мало полупао лончиће?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Владимир Владимирович Цар1 рече

Ајде да га је Црква миропомазала па да га напада, али овако може једино да се моли за њега.

И од тебе једна апаметна.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овако се брани Косово?

 

 
AF1QipOlilMVtp9otdxd6HAKRTOiu3QFUzXa6puJ
Barileva Turist Worldwide
Bill Clinton 134 Prishtina XK, 10000

 

Баш ме занима разјашњење такве дивне сарадње. Шиптаре разумем, превезли Србе одоздо па упали са специјалцима на север. А возе српске туристе из Приштине преко БГ за Грчку. :POPOcorn1:

Него, не разумем наше...

Просветлите ме...

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Јанко

Јеси ли ти некада упознао Шиптара? Па овог Шиптара ће можда његови да убију. Знаш ли ти да су неки Шиптари више побили своје него наше, што сарађују са нашима? Човече, београдски пашалук не зна ништа о свету, ништа о људима, најгори су на свету.

Хвала Богу па је неко довезао наше људе. Којим превозом би ти њих довезао? Немаш грама мозга ако мислиш да је требало да ти људи остану на Космету да би се сукобили са било ким. Овај проблем са Шиптарима решаваће се или дијалогом или војно, или једно и друго, а не са цивилима.

Ја стварно не знам како бих те назвао. Него само када би рекао за кога гласаш и да ли си уопште човек - а не машина -, било би фер с твоје стране.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Милошшш рече

Ništa brate, samo da bude Pravoslavna, da kaže Brnabički da je peder  a Vučku da je prs'o duhovno. I da im ne daje ordenje Svetog Save.

пише латинцом и дели лекције Цркви па где то има осим на сајтовима:aplauz:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

Поставља се питање шта заправо свако од нас зна о православљу.

па Председник везе нема, користи га своје интересе, позива се на Вебера, лезбача му премијер, даје Клинтоновима паре за кандидатуру, он не зна брате сигурно а ми знамо боље од њега и то је сигурно. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Владимир Владимирович Цар1

А шта кад на Страшном Суду чујеш, можда видиш, да никакве паре нису дали клинтоновима? Шта ћеш.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Milan Nikolic рече

@Владимир Владимирович Цар1

А шта кад на Страшном Суду чујеш, можда видиш, да никакве паре нису дали клинтоновима? Шта ћеш.

 Ајде у 1000 еврића да је дао, сам је рекао, какав Суд јел си ти луд :Dтеби је позлило од Вучића, који је твој проблем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Владимир Владимирович Цар1

Па ти га оптужујеш да је дао паре, а није дао. Имаш ли ти уопште страха Божијег? 

Ти и даље верујеш да је истина од оних што све слажу.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Milan Nikolic рече

@Владимир Владимирович Цар1

Па ти га оптужујеш да је дао паре, а није дао. Имаш ли ти уопште страха Божијег? 

Ти и даље верујеш да је истина од оних што све слажу.

Јел си ти луд па сам је рекао да је дао паре и хвалио се како је дао јер је паметан а ми глупи. Срам те бре било, како те није срамота,  још се позивач на страх Божији, Дођеж ми 100 еврића ајде частим те, шта бре има на овом свету:aplauz:људи без стида и срама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Milan Nikolic рече

@Јанко

Јеси ли ти некада упознао Шиптара? Па овог Шиптара ће можда његови да убију. Знаш ли ти да су неки Шиптари више побили своје него наше, што сарађују са нашима? Човече, београдски пашалук не зна ништа о свету, ништа о људима, најгори су на свету.

Хвала Богу па је неко довезао наше људе. Којим превозом би ти њих довезао? Немаш грама мозга ако мислиш да је требало да ти људи остану на Космету да би се сукобили са било ким. Овај проблем са Шиптарима решаваће се или дијалогом или војно, или једно и друго, а не са цивилима.

Ја стварно не знам како бих те назвао. Него само када би рекао за кога гласаш и да ли си уопште човек - а не машина -, било би фер с твоје стране.

Аха, 100% ће да га убију. Па истражи мало чија је то фирма.

Да имаш нешто на лицу не би овако писао.

Тебе истина може да удари посред тог лица и да се не помериш...

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...