Jump to content

Косово и Метохија данас

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 530
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

On 1. 6. 2023. at 23:35, Milan Nikolic рече

@Јанко

Ти бијеш по Председнику, а шта си доказао?

Знаш како, ја сам ти некад био од оних који мисле да ,,службу Богу приносе" док сам гонио власт. И задње дане пред хапшење Милошевића, и тада сам проводио гонећи га по Сењаку. Али једна помисао ме одвукла у манастир Ваведење да му запалим свећу, и што да не, ту је преко пута. Доживео сам нешто чудно што до тада нисам, осетио сам живу одговорност за тог човека и његову вредност пред Богом. Саветујем ти да размислиш о томе, да ли можеш замислити себе заједно са Вучићем - пред Богом. Тек тада: критикуј, уради нешто што мислиш да је добро.

Исто тако говоре и ови што су отишли у "катакомбе" за покојним Марком који се звао Артемије.

И они су доживљавали преображаје на описани начин.

А пред Богом ћемо бити ЗАЈЕДНО СВИ о Другом Доласку. Ако је Перо могао да прими Матеја на Христову реч, без проблема бих и ја Вучића.

До тада, бићу Петар пре Господа. 

Шта би ти као доказ за председника?

Да му је брат изгубио личну карту и годинама није пријавио него су други отворили фирму на његово име? А АВ је помогао да бата не настрада јер нија на време пријавио.🙄 Колико треба да будеш глуп од 1 до 100 да поверујеш у овај јединствен у историји Србије случај?

И верујеш на реч да је снимак са рампе страхота коју други не би требало да гледају због менталног здравља - реч о нога који је показивао слике ЈАВНО из Ритопека?

На реч човеку који је једини видео полиграф Радојичића и сведочи да Радојичић не лаже?

Може овако колико хоћеш, него ово су за тебе докази у истој мери колико су мошти докази Божијег присуства једном атеисти. Ти верујеш у оно што ти се јавило па нека све око тебе гори.

Ех, Милане, кад у војску пођеш...

Можеш моју капију да прођеш...

Јер сам био '91 и '99 ал' нећу '23...

Ево, буди добар па наведи таксативно шта тзв Косово није имало а шта сад има од 2012. до данас?

И остави претходне, јер је и претходнима био крив претходни, а пре претходних је био тај исти Слобо који је, рашчупан и избезумљен, изашао и потписао капитулацију јер му бомба паде преблизу његовог бункера. А тадашњи министар информисања (ко то беше?) је по медијима звонио из свег гласа да смо победили НАТО! О темпора, о морес!

Него, можеш ли ти замислити АВ и Ћурувију заједно пред Господом?

Слоба и Стамболића?

Звездана и Зорана?

Ја могу. Што не значи да први нису криви. Господ је велик, а људи имају начина да се покају и у задњем даху, као разбојник на крсту.

Треба ти ашов да се дубље укопаваш?

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bjaaaaoooo

STANJESTVARI.COM

Александар Вучић: Признање Косова више није ни питање, говори се само о нормализацији односа - Стање ствари

 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Милошшш рече

Bjaaaaoooo

Јел ти ово на ћирилици или латиници?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bilbija рече

Vucic zna da od Kosmeta nema nista, albanci su apsolutna vecina dole a zemlja i na Kosmetu kao i bilo gde pripada ljudima koji zive na njoj a ne onima koji su ziveli pre nekoliko vekova a kojih vise nema. te price o "srpskom kosmetu" su cista besmislica.

Пријатељу, да ли си свестан колико се Шиптара иселило од 2008. године?

Шта мислиш одакле су дошли они што дрифтују по Лондону?

Не верујем да на Косову и Метохији има више од 500 000 Шиптара.

Видиш да их се пре неки дан једва скупило пар стотина код моста у јужном делу Митровице. За исту ствар би их пре 15 година изашло хиљаде. Њихово племенско уређење је иструлило, набаждарили су се на либерализам а стандард им је очајан.

Држмо се Бога и СПЦ и ако Бог да ослободићемо Косово и Метохију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Јанко рече

Слоба и Стамболића?

Звездана и Зорана?

Ја могу. Што не значи да први нису криви

А ти си брате сигуран да су криви?

Стамболић је прдставник хардкор антисрпства, прављење некаквог мученика од њега је трагикомично. Што не значи да му не желим спасење.

Ђинђић је убијен након што је после револуционарне фазе кренуо у фазу државотворности и супроставио се западу. Потпуно је нелогично да после такве промене црвене беретке врше атентат. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Јанко рече

Да му је брат изгубио личну карту и годинама није пријавио него су други отворили фирму на његово име? А АВ је помогао да бата не настрада јер нија на време пријавио.🙄 Колико треба да будеш глуп од 1 до 100 да поверујеш у овај јединствен у историји Србије случај?

Жив ти мени био, ако ови зелени обрни/окрени преузму власт, сав лоповлук снса ће се наставити а на то ће се додати увођење санкција Русији, формално правно признање тзв Косова, лгбт идеологија 100% а твитер сатнија која је пљувала по Цркви и Патријарху ће постати елита која ће имати власт у рукама.

И тако ће се завршити твој национал демократски сан. 

Далеко било.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЗАПАД ХОЋЕ РУШЕЊЕ ВУЧИЋА: Руски амбасадор Боцан-Харченко открива

АМБАСАДОР Русије у Србији Александар Боцан-Харченко оценио је данас да је поклапање ескалације ситуације на Косову и Метохији са протестима у Београду „очигледан притисак“ на српско руководство и да је „циљ Запада промена политике Србије“.

У интервјуу за РТ Балкан, Боцан-Харченко је рекао да су „и режим у Приштини и кијевски режим у Украјини, марионете, као и да су за Запад инструмент за спровођење политике“.

- Сада је интересантан моменат да се ситуација анализира, а то је управо што се поклапа тренутак ескалације на Косову (и Метохији) са протестима у Београду. Све се дешава у неколико дана и можемо само да закључимо да је то очигледан притисак на руководство Србије, председника Вучића и Владу на свим фронтовима. Први фронт је Косово (и Метохија), други Београд, или обрнуто - рекао је руски амбасадор.

- Циљ или задатак Запада је промена политике Србије, Западу су крајње неопходне две ствари, признање или подршка Србије антируским санкцијама и наравно признање (тзв.) Косова - додао је амбасадор.

Према његовим речима, „и једно и друго има за Запад широк и суштински карактер или значење, можемо рећи геополитичко, зато што Запад не може да призна и да се помири с тим да Србија својом позицијом против антируских санкција, не дозвољава да се заврши формирање антируске баријере у источној Европи“.

Боцан-Хараченко је рекао да „Запад хоће признање (тзв.) Косова као оправдање своје агресије, својих потеза, у време конфликта на Косову (и Метохији), и уопште у бившој Југославији“.

Коментаришући ситуацију да Приштина по први пут трпи неке санкције због својих потеза, Боцан-Харченко наглашава да је то лицемерје и фарисејство.

- То да тако отворено и очигледно било који потези Приштине остају некажњени, свима је јасно и то је за Запад рањиво место, и за Брисел и Вашингтон - рекао је амбасадор и додао да је „ситуација неучествовања Срба на изборима и у органима власти повезана са тим што Србе обмањују и категорички одбијају да формирају ЗСО, што би решило све ове проблеме.

https://www.novosti.rs/c/vesti/politika/1245168/zapad-hoce-rusenje-vucica-ruski-ambasador-bocan-harcenko-otkriva

 

  • Волим 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Milan Nikolic рече

ЗАПАД ХОЋЕ РУШЕЊЕ ВУЧИЋА: Руски амбасадор Боцан-Харченко открива

Naravno, doveden je na vlast da zavrsi tu pricu. Ali, iako je sve pripremio, nema muda da to zavrsi do kraja, i sada hoce da ga sklone posto im se zuri. 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Милошшш рече

Naravno, doveden je na vlast da zavrsi tu pricu. Ali, iako je sve pripremio, nema muda da to zavrsi do kraja, i sada hoce da ga sklone posto im se zuri. 

Па неће да заврши, капираш.

И сад ајде да рушимо, јер смо љути, а то што ће власт да узму они који ће да заврше, нема везе!

Ти види сад шта је боље по српство.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...