Jump to content

Избори 2023. у Црној Гори

Оцени ову тему


Препоручена порука

Био бих врло обазрив јер је и Зеленски дошао на власт на ''ловорикама'' народног усхићења.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обратите пажњу на питање о западној машинерији која ће сада Милатовића да гура против Србије.

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Барем неће Цркву да дирају неко време из те странке Европа, али смислиће већ нешто. Тако је стварно било са Зеленским, сви су били одушевљени као бољи је од оног са чоколадама, али сада се притварају калуђери, чист сатанизам.

А наш Председник опет кука, можда ће да доведе Мила ко Блера за брзе интервенције у скупштину, да му помогне око литијума.

 

http://www.nspm.rs/hronika/aleksandar-vucic-mene-ne-mogu-da-pobede-kao-sto-su-djukanovica-pobedili-u-crnoj-gori-mojim-politickim-protivnicima-je-pomracen-mozak-patoloskom-mrznjom.html

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Родољуб Лазић рече
WWW.FACEBOOK.COM

Јован Пламенац ist bei Facebook. Tritt Facebook bei, um dich mit Јован Пламенац und anderen Nutzern, die du kennst, zu vernetzen. Facebook gibt Menschen die Möglichkeit, Inhalte...

 

не веруј попу са фејсбук налогом:unbelieveble:. Подсећају на Бокана и овде ја Владика Иринеј у праву корисне будале. Како не важи одлука Синода за овог попа да мора да има дозволу да пише?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Владимир Владимирович Цар1 рече

не веруј попу са фејсбук налогом:unbelieveble:. Подсећају на Бокана и овде ја Владика Иринеј у праву корисне будале. Како не важи одлука Синода за овог попа да мора да има дозволу да пише?

Верујем да добро познаје политичку ситуацију у ЦГ и овог Милатовића.

Што се тиче попова и фејсбука, нисам сигуран  који су твоји ралози да им не верујеш, а додатно питање је - да ли се то односи само на попове или и на владике? Мислим да ли треба да не верујем и епископима који пишу на мрержама? Знамо да налоге на фејсу и инстаграму (беше и на твитеру?) има и патријарх, и још неки епископи.

А осим тога, патријарх је, отварајући свој инстаграм налог рекао да су мреже "кровови" са којих се проповеда реч Божја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...