Jump to content

Избори у Републици Српској 2022


Препоручена порука

пре 4 минута, Ćiriličar рече

:0426_feel:

Нисам погрешио, човек чита свете оце ране Цркве али неке друге ствари не повезује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, uomo del Ve.Te. рече

Тооооо, свака част, удруженим снагама у борби за интересе Српског народа, само слога Србина спашава 

 

А шта је овде извини проблем?

Ти би можда да немамо државу?

Питај браћу Цигане како је живети без државе, па кад ти они објасне, онда, можда схватиш колико машиш са својим борбеним револуционарним песмама.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овај лик претерује у много чему али има ту и неке истине....

 

Ps

Да ли је то нормално да неко доводи себе у такву ситуацију да цели живот мора да бира између два зла и да онда као бира мање зло...???....за овим нема уопште потребе....

.....као што сам већ споменуо написаћу један важан текст: СПЦ и световна политика, чим пре будем могао.... тада ће надам се некима отворити умне и физичке очи, да спознају, да дођу до сазнања како ствари стоје....

....најгоре је кад човек мисли за себе да види добро да нема проблема са видом, а у ствари све је супротно...и ја сам био слијепац ( мислио сам био сам убеђен да добро видим) али онда се Господ неба и земље смиловао на мене и потом сам прогледао.....и о овом ћу да пишем делом у тексту који горе споменух....

 

Поздрав за све људе добре воље

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немој молим те да даље пишеш и да нас давиш, иди се боље помоли да ти се опросте грехови јер пљујеш по Патријарху.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Најлакше је оптужити човјека за нешто зашта није крив,  измислити разноразне лажне оптужнице, лажи на некога, лакше је бити нечовек него човек, лакше је уништавати него градити и изграђивати.....Стаљин је пре почетка другог светског рата побио скоро милион Руса руске ителигенције који су представљали за њега опасност користећи измишљене лажне оптужбе исто је и Тито непомјаник урадио само пред крај и послије рата са Србима.... најлакше је уништавати људске животе....

Него неодговористе ви/ ти мени на питање које сам ти поставио на једној од тема на форуму јер сте споменули  борбу за веру вебсајт....

Него реците ви/ти мени тај човек (или ти људи који држе тај вебсајт) са чиме ће искупити душу своју кад изађе на судилиште пред Господа неба и земље?....јер тлачи и уништава људске душе учећи/упућујући их да иду право у провалију...

....нису сви али нажалост има и епископа у Цркви који тлаче и уништавају људе, људске животе, руше уништавају здања  која се још граде или саграђена здања (тј формиране припремљене људе за службу у Цркви) дакле уништавају оно што је са нечијим крвавим знојем, сузама и великом муком саграђено....и не само то...него и многи други добри људи су са радошћу учествовали и помагали у грађењу тих здања и жељно очекивали да све то буде употребљено на славу Господа неба и земље и корист нашег народа... АЛИ онда се појави неко ко то све уништи разруши до темеља негде не остану чак ни темељи од саграђеног....

.....дакле чему да се надају и шта да очекују ови нељуди кад изађу на судилиште пред Господа неба и земље него: Portae inferi exspectant

...или како би то амери рекли hell is waiting for them ИЛИ једноставно речено на српском језику завршиће у најудаљенијим најдубљим пустолинама ада далеко од лица Божијег

И да се подсетимо још једном јуче су биле Задушнице и молили смо се за људе који су исто као и ми данас некада живели овај овоземаљски живот....

Поздрав за све људе добре воље

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...