Jump to content

Позив Синода СПЦ на Свенародни молебан за светињу брака и породице, слогу и мир у нашем народу

Оцени ову тему


Препоручена порука

О уџбеницима из биологије ваљда не треба да полемишемо. Оно је брука и силовање младих умова.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Драгана Милошевић рече

О уџбеницима из биологије ваљда не треба да полемишемо. Оно је брука и силовање младих умова.

Video sam udzbenik, eno Bosko mase njime vec nedelju dana.

Tamo bukvalno pise" postoje takvi i takvi ljudi koji su takvi i takvi" To je sve sto pise. Kao kad  u geografiji pise "postoje Aboridzini. Oni zive  u Australiji"

Ne pise, "ajmo deco da svi budemo pederi" ne pise "terajte svoje bliznje da budu pederi" ne pise "Deco dok se ova recenica zavrsi vi cete postati gej"

Ali to je  i problem. Ne smeju da postoje. Ne smeju da se pominju.
"Ne, nee mi njih VoLiMo, i smatramo da ih niko nigde ne diskriminise, ali ako bi mogao samo trag da im se zatre da ili ne postoje ili da se nigde i nikad ne spominju to bi bilo em sjajno em bogougodno, hvala puno. Dovidjenja"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, sanja84 рече

Kakvi smo to mi licemeri?  Šta je svrha tvog pisanija? Uopšte ne razumem. "Hoću da se venčamu crkvi a gej sam"? Šta ti to crkva zabranjuje osim braka? Imaš u Americi gej crkvu pa se venčavaj tamo. Iskasapili su bibliju, sve samo da pravdaju svoj izbor. Krštenje je svima dostupno. Mislim da je uslov za krštenje pokajanje, tako da je zabrana krštenja  verovatno bila za odrasle homoseksualace. Deca nisu ništa kriva. Zašto svi moramo nešto da vas razumevamo? Kao da nemamo druga posla.  

 

A i strpi se malo. Po svemu sudeći kako stvar i idu.. Možda će I katolička crkva uvesti neke promene u politici za homoseksualace.. Tako da, raduj se. 

Ti ja dam bas si ti gay kako te nije sramota.

Poanta je bilo djete lezbijskog para kojeg svecenik odbija krstiti. To je skandal. Nista nisi razumio. Gej si.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Somboled рече

Image

А Клауде, какве везе има ови плакат са православним хришћанима?

Него, теби још бан није истекао а пишеш под другим псеудонимом. Или ниси Клауд?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Saint Eustachius рече

Poanta je bilo djete lezbijskog para kojeg svecenik odbija krstiti. To je skandal. Nista nisi razumio. Gej si.

Па и није скандал. Јер, веровао или не и крштење може да се злоупотреби као што смо видели у Грчкој недавно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Saint Eustachius рече

Ti ja dam bas si ti gay kako te nije sramota.

Poеnta je bilo djete lezbijskog para kojeg svecenik odbija krstiti. To je skandal. Nista nisi razumio. Gej si.

Па бре, тај хомо пар не припада цркви, нису ни они крштени, и како онда да се дете крсти. Ниси члан цркве, како онда тражиш права за себе и за своје, неко је члан неке политичке партије и по статуту те партије има и одређена права и обавезе и тај статут и прихвата и потписује га када прилази партији, онај ко није члан партије нема никаква права и нема ни овавезе и не може тражити од партије за себе или своје било шта све док не постане члан партије и док не потпише статут о својим правима и обавезама и тек онда може нешто да тражи за себе и своје од партије, али и то само по статуту, не може да тражи да иде на месец и да му то партија одради. :smeh1:

Тако слично по аналогији ово са хомо и децом и црквом и крштењем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ama jesu krstene i to obje iz katolicke obitelji zato i zele krstiti djete.  Kod ans je drugcije nego kod vas gdje ima puno ljudi od 30 plus nekrsteni. Kod nas se krstava na rodjenju djeteta odmah, cak je i u SFRJ bilo tako, jedino su Hrvati isli u crkve.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Saint Eustachius рече

Ama jesu krstene i to obje iz katolicke obitelji zato i zele krstiti djete.  Kod ans je drugcije nego kod vas gdje ima puno ljudi od 30 plus nekrsteni. Kod nas se krstava na rodjenju djeteta odmah, cak je i u SFRJ bilo tako, jedino su Hrvati isli u crkve.

Пријатељу, ако ти у томе не видиш манипулацију тешко да ти то неко може објаснити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Saint Eustachius рече

Ama jesu krstene i to obje iz katolicke obitelji zato i zele krstiti djete.  Kod ans je drugcije nego kod vas gdje ima puno ljudi od 30 plus nekrsteni. Kod nas se krstava na rodjenju djeteta odmah, cak je i u SFRJ bilo tako, jedino su Hrvati isli u crkve.

Па у цркви постоји само један облик заједнице и то је брак мушкарца и жене и као благослов брака деца и тек онда може да буде крштење деце која су пород таквог брак који је једини благословен од стране цркве. Хомо брак не постоји у цркви, то је верски и канонски нонсенс и они прво немају право да живе у таквој заједници ако хоће да буду у цркви (то одвој да могу да буду у цркви као јединке и личности и да се кају за своје грехове), и онда како могу да имају још и децу. Дете није криво, али црквено крштење може да се обави само на детету које је из брака који је благословила црква.

Друго, када су крштене, као деца или као одрасли ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Saint Eustachius рече

Ti ja dam bas si ti gay kako te nije sramota.

Poanta je bilo djete lezbijskog para kojeg svecenik odbija krstiti. To je skandal. Nista nisi razumio. Gej si.

Odgovorila sam ti za dete. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...