Jump to content

Напето на форуму а око Косова и Метохије

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ma neka daju to Kosovo više pa da završimo priču s tim. Uostalom, odavno nije naše tako da ništa ne gubimo. Muka mi je više od tih dešavanja na Kosovu- neka ga daju već jednom i čiča miča gotova priča!

А да игром случаја баш ти живиш овог момента на Космету и да су ти тамо сви пријатељи и родбина?

Нешто нисам сигуран да би тако причала...

Догодине на Косову!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 296
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Ma neka daju to Kosovo više pa da završimo priču s tim. Uostalom, odavno nije naše tako da ništa ne gubimo. Muka mi je više od tih dešavanja na Kosovu- neka ga daju već jednom i čiča miča gotova priča!

А да игром случаја баш ти живиш овог момента на Космету и да су ти тамо сви пријатељи и родбина?

Нешто нисам сигуран да би тако причала...

ŽIVELA SAM U KRAJINI TAKO DA MI JE SVE VEĆ JASNO- ISTI SCENARIO, ISTE ŠUPLJE PRIČE I NEKAKVI MITOVI O NEBESKOJ SRBIJI I OSTALIM NEBULOZAMA. TAKO DA VRLO DOBRO ZNAM ŠTA SAM REKLA I O ČEMU PRIČAM. DOSTA MI JE VIŠE TE DESNIČARSKE POLITIKE! DA LI JE GREH AKO ŽELIM U OVOJ ZEMLJI MIR, greengrin?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ma neka daju to Kosovo više pa da završimo priču s tim. Uostalom, odavno nije naše tako da ništa ne gubimo. Muka mi je više od tih dešavanja na Kosovu- neka ga daju već jednom i čiča miča gotova priča!

А да игром случаја баш ти живиш овог момента на Космету и да су ти тамо сви пријатељи и родбина?

Нешто нисам сигуран да би тако причала...

ŽIVELA SAM U KRAJINI TAKO DA MI JE SVE VEĆ JASNO- ISTI SCENARIO, ISTE ŠUPLJE PRIČE I NEKAKVI MITOVI O NEBESKOJ SRBIJI I OSTALIM NEBULOZAMA. TAKO DA VRLO DOBRO ZNAM ŠTA SAM REKLA I O ČEMU PRIČAM. DOSTA MI JE VIŠE TE DESNIČARSKE POLITIKE! DA LI JE GREH AKO ŽELIM U OVOJ ZEMLJI MIR, greengrin?

Па јел живиш у Хрватској?...мислим РСК?

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ Evgenik; sta ti dakle predlazes; da Tadic kopira Srebrenicu, Vukovar, Knin ili sarajevo? Ili neku petu srpsku pobedu ostvarenu nad nacionalistima i patriJotama?

Дакле по теби постоје само два глупа и (доказано) неплодна рјешења:

- ратовање без икаквог смисла, зацртаних циљева и тактике (уз тоталну анархију на терену)

- тотална пасивност уз опште одустајање од одбране државних интереса?

Не пада ти на памет да озбиљне државе не улазе ни у један од ова два (већ устаљена) српска дискурса?

Ne nego upravo verujem da Srbija u ovom trenutku radi tu trecu opciju. Izrucili smo Mloadica svima zacepili ust5a i sada treba izigravati zrtve i raditi sve na podeli kosova. Oni koji se zanose celim Kosovom u Srbiji; cekanjem da Kina i rusija ozive a USA umre; zive u oblacima.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=15934.msg490564#msg490564 date=1311712616]

што неки људи воле кад чују пуц-пуц и звец-звец  prstgore joooj joooj

Takve bi' ja poslala malo južnije kad su već ovoliki "junaci" t1007 greengrin

ma hajde, zar si bas toliki optimista  smej.gif .mislise. 0442_feel lako je gledati na tv druge kako prolivaju krv za svetu srbbbbbbbbbbsku zemlju.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa zahvaljujući Miloševiću, Tuđmanu i ostalim ludacima iz politike 90-ih, ne živim tamo više. Dosta mi je više ovih desničarskih trabunjanja, treba dati Kosovo i tačka. Kad je to sve počelo eeeeej čoveče...pa ja se nisam ni rodila a stalno neke pizdarije oko Kosova...pa došlo je vreme da se reši stvar.

па ај да дамо Београд...Сењак нпр...или где с већ налазиш..

Of kaurs, dajem i moju Zvezdaru samo da više ne ratujemo greengrin greengrin

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Of kaurs, dajem i moju Zvezdaru samo da više ne ratujemo greengrin greengrin

Повежем те сјутра...за трансфер..

можеш да бираш албанија или албанија

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Izvor?

Јеси ти у БГ ишао на Богословски?

Или у Призрен у средњу!

Pitam te za izvor; ako je ta vest tacna ili ne; jer je strasna ako jest; zasto dramis oko svega. A ako te bas zanimaju odgovori na ta dva pitanja poslacu ti ih na PP da ne dobijem ban ovde za spamovanje teme.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@ mrvica, zeebedee

Kakva sramota... neverovatno da ovako nesto moze da napise jedan hriscanin?!

Voleo bih samo da vase "mirotvorne" misli sad mozete da kazete u lice ljudima koji dole brane svoja ognjista, bez ikakve podrske ove anti-drzave!

Fala Bogu da se vi ne pitate kad ce nesto da se daje a kad ne...

[quote author=Милан Меденица ака Меда Брутал :) link=topic=15934.msg490564#msg490564 date=1311712616]

што неки људи воле кад чују пуц-пуц и звец-звец  joooj joooj joooj

Takve bi' ja poslala malo južnije kad su već ovoliki "junaci" greengrin greengrin

Ja sam bio dole kad je bilo gusto, ajde kazi sta imas, cekam da cujem mudrost!

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam te za izvor; ako je ta vest tacna ili ne; jer je strasna ako jest; zasto dramis oko svega. A ako te bas zanimaju odgovori na ta dva pitanja poslacu ti ih na PP da ne dobijem ban ovde za spamovanje teme.

а не..не ...

нема п.п са тобом..после ћеш да лажеш како ти претим...

Magen VeLo Yera'e

מגן ולא יראה‎,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...