Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

Licno smatram,a verujem da i dosta vas slicno misli da je koriscenje rakije u veri vise nego uzasno.Prekrstiti se,a zatim potegnuti flasu rakije je po meni katastrofalno i licno smatram da taj "vernik" pljuje na veru i Hrista tim cinom.Jako je zalosno sto je kod Srba zaziveo taj obicaj da se u dvoristu Crkve (bar je tako u dijaspori) kad je neki praznik ljudi prekrste,a zatim nategnu flasu rakije.....Kakve veze ima rakija sa verom?I ne samo da nema veze,nego je to u surotnosti sa verom,a pogotovu se na veru pljuje kad se osenis krstom,a onda nategnes rakiju......a nemali broj tih "vernika" nakon toga i Boga opsuje,pa samim tim mogu da se nadovezem na onu temu koju sam pre nekoliko dana postavio koliko zaopravo ima Pravoslavaca od ukupnog broja izjasnjenih

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ostavi se vise tih mracnih tripova, usmerio si se na negativnosti ne mozes tako da fukncionises kako valja i kako umes, razmisljaj prosto i trazi dobrotu

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ostavi se vise tih mracnih tripova, usmerio si se na negativnosti ne mozes tako da fukncionises kako umes, razmisljaj prosto i trazi dobrotu

Neka,neka,hocu ja odgovore na sve

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

neces ti odgovore ti samo oces da hranis to lose, ostavi se toga, svaka tema koju si otvorio bavi se bezumljem, nema tu smisla nikakvog

uzdaj se u te potpise sto si napisao, to su odgovori

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

neces ti odgovore ti samo oces da hranis to lose, ostavi se toga, svaka tema koju si otvorio bavi se bezumljem, nema tu smisla nikakvog

uzdaj se u te potpise sto si napisao, tu su odgovori

Ne,ja ipak zelim odgovore.....

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imas srece sto nisam urednik :D

za promenu postavi neku pozitivnu temu, pa cemo da razgovaramo, ako uopste to zelis a ne da filtriras sta se tebi svidja tj tacnije da kazem sta ti se ne svidja!

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imas srece sto nisam urednik :D

za promenu postavi neku pozitivnu temu, pa cemo da razgovaramo, ako uopste to zelis a ne da filtriras sta se tebi svidja tj tacnije da kazem sta ti se ne svidja!

[glow=red,2,300]Postavljam teme koje me zanimaju[/glow]

Cekam odgovor,a ako ne znas odgovor na ovo moje pitanje dozvoli da to neko drugi odgovori.Smatram da ovaj forum treba da se razliokuje od foruma B92,jer tamo postoje "pozeljne" i "nepozeljne" teme i svi se tamo nesto slazu

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

za tebe valja ona stara dobra da je batina iz raja izasla, nemam nista pametnije da ti odgovorim

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ostavi se vise tih mracnih tripova, usmerio si se na negativnosti ne mozes tako da fukncionises kako umes, razmisljaj prosto i trazi dobrotu

Neka,neka,hocu ja odgovore na sve

I treba da se prekrste. Prvo se prekrste da isteraju djavolja iz rakije pa onda potegnu.

Pravilno.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

imas srece sto nisam urednik :D

za promenu postavi neku pozitivnu temu, pa cemo da razgovaramo, ako uopste to zelis a ne da filtriras sta se tebi svidja tj tacnije da kazem sta ti se ne svidja!

Mogao bi i on kao ovi sa rakijom, prvo da se prekrsti pa tek onda da postavi temu.

greengrin

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

moze, al prvo da nauci sta je destilacija

Zayron: Pa tamo ni nema svađa oko vjere i nacije jer se o tom uošte ni ne priča. Priča se kakva je koja ribica i na šta se fata, na mrmka, na glistu, na kruh, hljeb ili angelbrot, na na lažni mamac itd. Evetualno o tom kako se koja peče i koja je ukusnija.

cloudking: "Ne postoje cuda... postoje samo stvari koje jos ne razumemo."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Dolaze teška vremena za alkoholike, narkomane i pušače i sve ostale zavisnike, neće ih niko! Moji kolege iz panslavizma ali tog rodnovjernog tj. neopoganskog su što se tiče alkohola na Ukrajini i u Rusiji i Bjelorusiji još odlučniji stati tome zlozviku na kraj. Među nama rečeno taj Ukrajinac s kojim se znam s panslavizma bi najradije sve alkoholike slao u Sibir a recidiviste izvodio pred streljački stroj kao za vrijeme Staljina, no jedino što tada to nije bilo zbog alkohola. Inače neopagani nas hrišćane krive za svu tu "kulturu" smrti: tabak, alkohol, droge itd. a tko si misli da su neopagani što se tiče toga pa i sexa liberalniji i slobodniji od hrišćana taj se grdno vara, ustvari su mnogo većim puritancima od najradikalnijih hrišćanskih puritanaca a tamo na tim njihovim proslavama na koje me stalno zovu da dođem u Poljskoj, Češkoj i Slovačkoj a na koje ja nikada ne idem jer sam hrišćan nikada nećete naći ni kap alkohola, ni gram droge a ni trunku marihuane. Pogledajte sad njihove filmove, imaju također ogromni kvantum pisanih materijala protiv drogama i alkoholu koji su vam svejedno k ničemu jer su na ruskom i ukrajinskom pa vam onda postavim bar te filmove - ti su razumljivi svakome.

Ovo je njihova web stranica, pogledajte glavno taj film na naslovnoj strani, vrlo lijepo urađen:

Sunrise Movement

http://sunrise-movement.com/

Ostale filmove možete vidjet na njihovoim You Tube kanalu:

http://www.youtube.com/user/medolov10#g/u

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zezate se...pa ako :D

А плод Духа јесте: љубав, радост, мир, дуготрпљење, благост, доброта, вера, кротост, уздржање. За такве нема закона. (Галатима 5:22,23)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zezate se...pa ako greengrin

ko ti se zeza, hajd otiđi kod neopagana a tamo ti za alkoholizam oderu kožu zaživa, to oni rješavaju brutalnim i drastičnim metodama, kod njih nema mile lale i lažo plažo s drogama, alkoholom i pušenjem, to tako samo kod nas hrišćana može

:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Licno smatram,a verujem da i dosta vas slicno misli da je koriscenje rakije u veri vise nego uzasno.Prekrstiti se,a zatim potegnuti flasu rakije je po meni katastrofalno i licno smatram da taj "vernik" pljuje na veru i Hrista tim cinom.

Taj,da tako kazem obicaj nije los ako se pravilno razume i primenjuje.Potice iz starine kada rakije nije bilo mnogo kao danas i nije bila toliko "jaka" kao danas.Smatralo se a i danas se smatra da su alkohlna pica u malim kolicinama lekovita(sto i Biblija potvrdjuje), tako da se radi o zdravici,"Da da Bog zdravlja","Neka bude na zdravlje".... sto uopste nije lose i nije nikakav greh.E sad, nas narod je to poceo da zloupotrebljava i da prevazilazi meru sto stvarno nema nikakve veze sa Bogom,cak sta vise stvarno je bogohulno.Eeeeeeeeeee ta rakija.I braca Hrvati se "muce" sa tim problemom. 0110_hahaha

319.gif  319.gif  319.gif  0110_hahaha  0110_hahaha

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...