Jump to content

Експлозија у Ослу

Оцени ову тему


Booba

Препоручена порука

Ево омиљене разоноде марксистичке омладине на Утоји...

boycottisrael.jpg

4e2c098636c182c0.jpg

24 часа пре него што је Брејвик почео да убија, на острву су одржана предавања од стране "експерата" из Газе о ситуацији на Блиском Истоку, а норвешки министар иностраних послова је говорио о неопходности успостављања палестинске државе у границама пре рата из 1967.

Норвешка је тек осетила Божју клетву:

1. Мојсијева, глава 12

3. Благословићу оне који тебе узблагосиљају, и проклећу оне који тебе успроклињу;

Норвешки левичари чине медвеђу услугу свом народу. Испрали су мозак овој деци, и после свега, неће се опаметити. Надам се да Србија неће стати уз остале Европљане који срљају у пропаст као Скандинавци.

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 247
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Норвешка је тек осетила Божју клетву:

1. Мојсијева, глава 12

3. Благословићу оне који тебе узблагосиљају, и проклећу оне који тебе успроклињу;

Норвешки левичари чине медвеђу услугу свом народу. Испрали су мозак овој деци, и после свега, неће се опаметити. Надам се да Србија неће стати уз остале Европљане који срљају у пропаст као Скандинавци.

Очигледно, будући да има људи иу Србији који оправдавају Бервиков маскар, није ништа мање посрнула, ако не и сишла већ у мрачни бездан.  facenew22222222

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пажљиво сам читала писанје на ту тему, и ја нечу да је ико одобравао, тај масакр.

Није то у духу нашег народа, потомци смо Светог Кнеза Лазара, Немањића и још многих знаних Светаца и витезова. У нашем народу витези су били свеци а свеци витезови, посебно се његовао тај дух предања.

"Сине Марко, једини у мајке , боље ти је изгубити главу него своју огрешити душу!"

Народ смо који за химну има молитву и народ смо који не одобрава ничије масакре, па ма у чије име били они урађени.

Не изврћите писања појединаца на ту тему. не вадите, ријечи и реченице из контекста, јер то ничему не води.

Вадећи из контекста су душебрижници и нашем Светом Николају Жичком, дали епитет антисемита.

А он то није никад био.

Да неби нама грешним мирјанима исто љепили епитете.

Смисао све дебате је у томе, да је овај грозни чин имао своју иницијалну капислу, коју ће

открити пре или после.

Србе већ више деценија сатанизују, дајући нам епитете које нисмо ничим заслужили.

А онда у самом сусједству несретно оптужених срба, један потомак викинга им покаже шта значи бити немилосрдни убица и хладно побити своје сународњаке.

Покаже им како изгледа хладно побити и мирно се предати.

Исто су то радили са пет бомбардера 1999. нашем несретном народу, доподне, хладно побили,

поподне, стригли травицу, са скандинавском педантношћу испред куће.

А остала је грделичка клисура... и да не набрајам.

Немојте нам красти сјећања она још живе, живим животом. Сјећања на ужас, ратне страхоте,

немоћ, неправду и клевете.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево омиљене разоноде марксистичке омладине на Утоји...

boycottisrael.jpg

4e2c098636c182c0.jpg

24 часа пре него што је Брејвик почео да убија, на острву су одржана предавања од стране "експерата" из Газе о ситуацији на Блиском Истоку, а норвешки министар иностраних послова је говорио о неопходности успостављања палестинске државе у границама пре рата из 1967.

Норвешка је тек осетила Божју клетву:

1. Мојсијева, глава 12

3. Благословићу оне који тебе узблагосиљају, и проклећу оне који тебе успроклињу;

Норвешки левичари чине медвеђу услугу свом народу. Испрали су мозак овој деци, и после свега, неће се опаметити. Надам се да Србија неће стати уз остале Европљане који срљају у пропаст као Скандинавци.

Хахаха не верујеш ваљда у оправданост политике Израела ? А ја мислио да ипак није све могуће.... ;)  facenew22222222

И бре какав ти је тај Бог који убија норвешку децу јер се противе терору и злочинима Израела?

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пинхас се брука...

Ја подржавам Израел, али ми на памет не пада да је то било какво оправдање овом манијаку. Није то "Божја казна", него сатанско дело.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li je politika Izraela opravdana? Da li je politika Srbije opravdana u vezi Kosova? Isto pitanje..

Ја на КиМ не знам за српске зидове и пунктове и све остало... Али како год, око овога може да се прича, искрено нисам никад посветио озбиљан труд проучавању ситуације на Блиском истоку, али у 2011. мислити да Бог убија децу јер се противе његовом изабраном народу је виердддд...

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сви у глас: "Оправдава Брејвика, аааааааааааааа". Стварно сте ко онај пас из Павловљевог експеримента.

Уопште се не ради о томе. Тип је психопата, и ја то не спорим. Вероватно би убио неког другог да није младих комуниста. Он је небитан.

Бог кажњава на различите начине: ратом, болешћу, глађу, природним непогодама или лудацима с аутоматским оружјем. Послао је Асирце и Навуходоносора на Јевреје, али то их не чини Божјим праведницима.

После читања коментара овде, нисам оптимиста што се тиче Срба. Већ смо платили ужасну цену због подржавања "Палестинаца".

מוות לאוסטאשים

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Циљ је да се систем контроле какав се ради у САД и Британији пренесе и на континенталну Европу. Још се тендециозно и циљно лепи починиоцу "хришћански" што је слично као када је Нерон спалио Рим и за то оптужио Хришћане ...

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Норвешка је тек осетила Божју клетву:

1. Мојсијева, глава 12

3. Благословићу оне који тебе узблагосиљају, и проклећу оне који тебе успроклињу;

Норвешки левичари чине медвеђу услугу свом народу. Испрали су мозак овој деци, и после свега, неће се опаметити. Надам се да Србија неће стати уз остале Европљане који срљају у пропаст као Скандинавци.

Очигледно, будући да има људи иу Србији који оправдавају Бервиков маскар, није ништа мање посрнула, ако не и сишла већ у мрачни бездан.  tuzansmajli8904

Na žalost, istina je. Ne mogu da verujem šta ljudi pišu o ovom psihopati. Očigledno se nekima dopao i njegov Manifest pravopop

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bravo Justinijane svaka ti je zlatna  1312_womens womens

Sa druge strane, kada ce pojedinci prestati da manipulisu informacijom da je doticni mason kao bitnom informacijom. Masoni su organizacija ciji uticaj na svetsku politiku je podjednako jak kao i uticaj udruzenja pcelara iz Babusnice. Njihov uticaj jos uvek postoji jos samo u glavam raznopraznih ludaka poput Dejana Lucica i slicnih koji svojom bogatom imaginarnom sposobnoscu zaradjuju novac na glupostima koje pisu.Ako i postoje neka tajna udruzenja koja kontrolisu svet to vise svakako nisu masoni koji uzgred nisu ni tajna organizacija.

Uz to doticni nije bio "ugledan i visok mason" vec naobicniji clan koji se navodno jos od iniciranja nikada vise tamo nije pojavio.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inace i manifesto ( napisala grupa ljudi i slicne gluposti) je u nekim delovima potpuno prepisani manifesto poznatog americkog bombasa unabombera koji je bio genijalac koji je otkacio. O njemu citajte ovde:

http://en.wikipedia.org/wiki/Ted_Kaczynski

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Brejvik je mason, napisao manifest od 1500 strana, gađa kao specijalac i izvodi takvog ranga akcije. Po mom mišljenju sigurno je treniran za akciju, a manifest je napisala neka grupa ljudi...

знаш, то све је могао да научи са интернета а еу земље су пуне кампова за самоодбрану у урбаним и кућним условима, са хладним и ватреним оружјем, као и без оружја.

с обзиром да је био у војсци, и то ко зна којој јединици, обучен је свакако на рачун државе.

да је гађао као специјалац, побио би више људи, а не само око 70 од 300 и кусур и то за пар сати јурњаве по острву.

масони су му послужили да продре до људи на кључним позицијама, финансија и фурања својих идеја у таквим круговима. сви знамо да је шупља прича стомаку причати (широким народним масама), већ главама ...

моје мишљење је да није имао намеру све да их побије, већ да шири лудост, параноју, страх и којешта.

нешто врло слично shock and awe војној доктрини, а потковао је то медијски манифестом који је букнуо и видео клипом који ће подићи доста прашине и одобравања међу свачијим десничарима, због општег садржаја.

http://en.wikipedia.org/wiki/Shock_and_awe

ово може било ко да спроведе сам - под условом оволике дозе методичности, припреме и интелигенције.

не би ме чудило да објаве да је био у специјалним или сличним војно-обавештајним јединицима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa druge strane, kada ce pojedinci prestati da manipulisu informacijom da je doticni mason kao bitnom informacijom. Masoni su organizacija ciji uticaj na svetsku politiku je podjednako jak kao i uticaj udruzenja pcelara iz Babusnice. Njihov uticaj jos uvek postoji jos samo u glavam raznopraznih ludaka poput Dejana Lucica i slicnih koji svojom bogatom imaginarnom sposobnoscu zaradjuju novac na glupostima koje pisu.Ako i postoje neka tajna udruzenja koja kontrolisu svet to vise svakako nisu masoni koji uzgred nisu ni tajna organizacija.

Uz to doticni nije bio "ugledan i visok mason" vec naobicniji clan koji se navodno jos od iniciranja nikada vise tamo nije pojavio.

не делим твоје мишљење о устицају масонерије, поготово што је био 8. степен и то за врло кратко време. истина, то нису људи на највишим позицијама, али су људи који се у свим облицима владања не мењају, што је можда најважније напоменути.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог кажњава на различите начине: ратом, болешћу, глађу, природним непогодама или лудацима с аутоматским оружјем. Послао је Асирце и Навуходоносора на Јевреје, али то их не чини Божјим праведницима.

сад ми је потпуно јасно што људи не капирају Христа, Сина Божјег.  greengrin

како можеш да волиш такву искривљену приказу Бога?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...