Jump to content

10 Pitanja ateiste na koja svaki hrišćanin mora da odgovori?

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 863
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

1.Zasto Bog ne leci osobe sa amputiranim udovima?

2.Zasto ima toliko ljudi koji umiru od gladi,u  svetu?

3.Zasto Bog trazi smrt toliko nevinih ljudi u Bibliji?

4.Zasto Biblija sadrzi toliko anti-naucnih besmislica?

5.Zasto je Bog toliko veliki zagovornik ropstva?

6.Zasto se lose stvari desavaju dobrim ljudima?

7.Zasto nijedno Isusovo cudo u Bibliji,nije ostavilo iza sebe bilo koji dokaz?

8.Kako objasniti cinjenicu da ti se Isus nikad nije javio?

9.Zasto bi Isus zeleo da jedes njegovo telo i pijes njegovu krv?

10.Zasto se hriscani razvode po istoj stopi kao i ne-hriscani?

Domine, adiuva incredulitatem meam!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1.Zasto Bog ne leci osobe sa amputiranim udovima?

2.Zasto ima toliko ljudi koji umiru od gladi,u  svetu?

3.Zasto Bog trazi smrt toliko nevinih ljudi u Bibliji?

4.Zasto Biblija sadrzi toliko anti-naucnih besmislica?

5.Zasto je Bog toliko veliki zagovornik ropstva?

6.Zasto se lose stvari desavaju dobrim ljudima?

7.Zasto nijedno Isusovo cudo u Bibliji,nije ostavilo iza sebe bilo koji dokaz?

8.Kako objasniti cinjenicu da ti se Isus nikad nije javio?

9.Zasto bi Isus zeleo da jedes njegovo telo i pijes njegovu krv?

10.Zasto se hriscani razvode po istoj stopi kao i ne-hriscani?

1. Зато што је за то задужена протетика.

2. Зато што су буржуји стипсе и не исплати им се да плаћају превоз за робне резерве које би се могле поделити тим гладнима него им је лакше да их истоваре у океан.

3. Где то пише?

4. Где то пише?

5. Где то пише?

6. Лоше ствари се подједнако дешавају свима, као и добре, али само добри људи имају добру шансу код доброг Домаћина.

7. Како није ? А од куд онда толики број Хришћана ?

8. Ко каже да није?

9. Зато што је Бог.

10. То просто није тачно, статистика САД показује да је најмања стопа разведених код православних Хришћана у тој земљи.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ova pitanja su vise za protestante,nego za pravoslavne.

Pa nema veze, grigorije je i onako vise protestant nego pravoslavac  0102_laugh

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Протестантизам и атеизам имају пуно додирних тачака, зато је њима и интересантно ово надмудривање. Мени није, нарочито када ми неко сугерише шта да мислим, као што то чини овај господин што је направио пкли.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. Зато што је за то задужена протетика.

2. Зато што су буржуји стипсе и не исплати им се да плаћају превоз за робне резерве које би се могле поделити тим гладнима него им је лакше да их истоваре у океан.

3. Где то пише?

4. Где то пише?

5. Где то пише?

6. Лоше ствари се подједнако дешавају свима, као и добре, али само добри људи имају добру шансу код доброг Домаћина.

7. Како није ? А од куд онда толики број Хришћана ?

8. Ко каже да није?

9. Зато што је Бог.

10. То просто није тачно, статистика САД показује да је најмања стопа разведених код православних Хришћана у тој земљи.

1. I onkologija se bavi tumorima, pa opet bolesni ljudi posecuju manastire jer cene da ce ih to spasiti. Zasto su u Ostrogu cuda rezervisana samo za one koji boluju od teskih ili lakih bolesti, a ne i za osakacene/amputirane?

7. Iz istog razloga odakle ogroman broj ljubitelja Zevsa u staroj Grckoj. Virus vere nije cudo, vec slabost uma.

10. Statistika pokazuje da su Busmani iz Srbije najodaniji u braku. Procenat razvoda je sveden na nulu. Znaci pravoslavni Hriscani nemaju pojma.

Протестантизам и атеизам имају пуно додирних тачака, зато је њима и интересантно ово надмудривање. Мени није, нарочито када ми неко сугерише шта да мислим, као што то чини овај господин што је направио пкли.

Sem na jakim recima za koje treba izvezban jezik da bi se prelomile, vi se ni najmanje ne razlikujete od tih protestanata. Podjednako isijavate glupostima i rupama u logici.

nepostojanje dokaza je dokaz nepostojanja!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sem na jakim recima za koje treba izvezban jezik da bi se prelomile, vi se ni najmanje ne razlikujete od tih protestanata. Podjednako isijavate glupostima i rupama u logici.

Свашта.

Боље ћути ако нешто не знаш. Звучаћеш паметније.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ok.

Tesite se da ste posebni. I tesite se da vam se svi ostali smeju jer su ljubomorni na vasu posebnost.

Разумем ја Тебе да Ти је веома потребно да оправдаш атеизам и глупости које су произшле из њега. о. Љуба (Агапије) је веома добро одговорио у свом писму. Овај клип о томе "шта хришћани треба да знају" се мене ни најмање не дотиче. Наравно да имам одговор на свако питање али не могу да о томе да причам са људима који не разумеју шта (или боље КО) је то личност. Када ми будеш логично протумачио личност и однос према љубљеној личности онда ћу Ти одговорити на клип. До тада мораћете да се задовољите одговорима протестаната који су, како рекох, на прагу од атеизма јер су оно што је најбитније-личност, свели на логику.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ok.

Tesite se da ste posebni. I tesite se da vam se svi ostali smeju jer su ljubomorni na vasu posebnost.

Сви? Занимљиво... мислиш на групицу атеиста који "логично" тумаче личносни однос?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...