Jump to content

Razvod braka

Оцени ову тему


Препоручена порука

Јесте одвратна,и треба,јер и сам чин развода је одвратан...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

brak ili razvod je apsolutno slobodna odluka jedne ili dve licnosti ! bitno je samo biti pametan zbog dece da ona to sve izguraju sa sto manje trauma ! U mnogim brakovima deca izdobijaju gore traume nego deca iz brakova koji su se na vreme i sa razumevanjem rasturili !

Uvek treba sagledati realno i ne muciti ni sebe ni osobu pored sebe !

a na etiketiranje ne treba uopste da se obraca paznja , ljudi ko ljudi pa vole da drugog malo obeleze ali nista to nije strasno

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма да мајсторе,чим нешто не ваља,пали,зашто се мучити,лажу бре кад кажу да је љубав жртва,коме је још до жртвовања,а има толико других жена...

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

????? ????????,? ?????,??? ? ??? ??? ??????? ?? ????????...

Slusaj Max, ne da si promasio temu nego i forum, aj idi smaraj neke druge, takvim komentarima ovde nije mesto.

A kad te zivot bude osamario onda ces MOZDA shvatiti neke stvari...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest nikolastojanoviccuprija

Brate rastanak ne znaci da nema Ljubavi izmedju te dve licnosti ! Ostanak u nekom nemogucem braku mozda bi jos gore raspalio mrznju medju njima i do ko zna cega bi sve moglo da dovede !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

maks,zvučiš kao iz knjige....iskreno,to nisam očekivao od tebe....život nije 2 i 2 su 4

lepo si sve napisao ali nema nikakvu primenu

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тачно Моци,у овој причи мора бити ......1 + 1 = 1    crvenilo

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ono što si reko za žrtvu stoji...ali žrtva uvek uključuje i debelo dobar razlog za istu tj. ako nema svrhe...čemu žrtva....

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

narodski rečeno...čemu d . . .  ako nemaš gaće

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оливера,није могуће да ниси провалила крајњи цинизам,у мом одговору Николи... 1327_womens

Сестро драга, био сам врло прецизан,и рекао сам,то је био ваш избор партнера,просто није могуће да нико није знао кога узима за целу вечност

Бре залећете се ко суманути,очарани и у некаквом трансу,а после куку леле,разочарења и бол...

Толико бре добрих момака самује,а највеће битанге и барабе,увек су освајали женска срца...

И још нешто,нисам имао намеру да вам стављам со на рану,нисам тврдио ни да сам у праву,али дозволите ми да изнесем своје мишљење...уосталом,ако сте јавно изнели ваша искуства (што јако поштујем),онда морате бити спремни и на различита мишљења...

Желим  вам свако добро !

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...