Jump to content

Руска духовна музика

Оцени ову тему


Guest Оливера

Препоручена порука

  • Одговори 412
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

  • Гости

Руски мушки гласови занимљиви су по тзв. врсти гласа  Basso Profondo , мисли се на опсег тонова које такав глас може произвести. То је најдубљи мушки глас, изузетно редак, по коме су руси познати, често се употребљава при црквеном појању. Супротно од тога, код женских гласова, али су чешћи су колоратурни сопрани.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

????? ????? ??????? ????????? ?? ?? ???. ????? ?????  Basso Profondo , ????? ?? ?? ????? ?????? ???? ????? ???? ???? ??????????. ?? ?? ???????? ????? ????, ???????? ?????, ?? ???? ?? ???? ???????, ????? ?? ??????????? ??? ???????? ??????. ???????? ?? ????, ??? ??????? ???????, ??? ?? ????? ?? ??????????? ???????.

?????? ??? ?????? ?? `????`-?????? ? ??????? ?? ???? ?????????, ????? ????. ?? ??? ???? ???????, ?? ??? ??????????????? ?? ??? ????? ???????? ?????.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Имам ја још тога, само не воли свако. Ипак, мени годи та руска специфичност, то су изузетно ретки гласови. Ја их лично волим.

Basso profondo peva za oktavu niže od običnog basa.  :smiley:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...