Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 13 минута, Вилер Текс рече

Знаш ли да у великим фирмама у Београду раде млади до 30-35 година, неожењени, неудате?

Moj tata već godinama sarađuje sa jednom velikom, domaćom, porodičnom firmom u oblasti informacionih tehnologija.

Timovi su im uglavnom sastavljeni od mladih, čak i mlađih od 30 godina. Većina žena je udata, ili bar verena.

Za muškarce ne znam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Откуд знаш? Можда је став друштва такав да жену не треба штедети у погледу посла? А ја мислим да треба. Није жена за кипер. Нити мушкарац за депилацију.

Феминисткиње хоће равноправност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Violetta Valery рече

Moj tata već godinama sarađuje sa jednom velikom, domaćom, porodičnom firmom u oblasti informacionih tehnologija.

Timovi su im uglavnom sastavljeni od mladih, čak i mlađih od 30 godina. Većina žena je udata, ili bar verena.

Za muškarce ne znam.

Говорио сам корпорацијама. А радио сам у некима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Откуд знаш? Можда је став друштва такав да жену не треба штедети у погледу посла? А ја мислим да треба. Није жена за кипер. Нити мушкарац за депилацију.

Pa onda neka nađe drugi posao, tamo vala ima mogućnosti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

Феминисткиње хоће равноправност.

Нееемааааа. Има равночасност. Ал то не капирају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Pa onda neka nađe drugi posao, tamo vala ima mogućnosti. 

А можда неће јер је научена да тако треба. И онда нам из таквих земаља соле памет о правима жена...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Smaragdni kamičak рече

Ti ozbiljno treba da posetiš duhovnika, sa obe poruke koje si ostavio na temi, odštampane. 

Видећу да нађем неку феминисткињу-попа па да те послушам. Књигу у шаке селе и читај, или не дискутуј теме сујетом и површношћу...има тема са рецептима и сл.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, mirko1929 рече

Hell hath no fury like a woman scorned!

To nije opravdanje, neka je žena 100 puta. Ne znam, nema opravdanja za nasilje, bez obzira na pol. Čuj odbio si je, pazi Boga ti, šamari... strašno. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Вилер Текс рече

А можда неће јер је научена да тако треба. И онда нам из таквих земаља соле памет о правима жена...

Nije Viler, ako joj je do šestotona, neka vozi, šalta, vozi. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Nije Viler, ako joj je do šestotona, neka vozi, šalta, vozi. 

Јесте. Кад се пробудила мала Хилда је рекла: Бићу шофер и возићу шлепер. А ако ми не успе радићу у магацину!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ćiriličar рече

Видећу да нађем неку феминисткињу-попа па да те послушам. Књигу у шаке селе и читај, или не дискутуј теме сујетом и површношћу...има тема са рецептима и сл.

Veje te satana, oprosti, nisam imala uvida koliko. Ozdravi. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Ćiriličar рече

Видећу да нађем неку феминисткињу-попа па да те послушам. Књигу у шаке селе и читај, или не дискутуј теме сујетом и површношћу...има тема са рецептима и сл.

Е обавезно феминисткињу-попицу ал да има положено за ЦЕ минимум!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Јесте. Кад се пробудила мала Хилда је рекла: Бићу шофер и возићу шлепер. А ако ми не успе радићу у магацину!

 

Dobro koliko ljudi radi posao koji ne voli ili ih nije briga... nego eto rade, da plate račune. Ok, jeste neobično, ali mi nije za osudu. Šta sad, vozi kamion, jaka stvar. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...