Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

пре 3 минута, Снежана рече

да али он није писао о некој посебној жени, он је писао генерално о жени, а ти и Ћириличар га подржавате, ако мислиш да није у праву што си му стао у заштиту као "великану", што не рече Наташа, Снежо, у праву сте, него нам сад продајеш муда за бубреге...немој, није лепо.

Ја кажем да жене могу бити сујетне. Ћирилко је своје мишљење поткрепио и Дучићем и Писмом. Шта је проблем? Сујета се лечи као и жеља за преваром у мушкарца. Шта се саблажњавате?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 2 часа, Smaragdni kamičak рече

Očigledno svakog veje u nekoj meri. A ti se edukuj o ženskom reproduktivnom zdravlju malo bolje pre nego izneseš mišljenje kao činjenično stanje. 

Излагањем хладноћи као фактору ризика долази до упале бешике. Упала доводи до пада имунитета и стварања погодних услова да се инфекција прошири на јајоводе и даље на јајнике. Честим упалама јајника долази до промене њихове структуре и стварања прираслица које могу чак довести и до трајног стерилитета. Поремећајем структуре јајника долази до поремећаја у стварању женских хормона што као последицу доводи до стварања цисти и болних менструација. И све као последицу, кажем, опет, може довести до трајног стерилитета.

Мени је стварно жао вас женских бића које сте у заблуди да је све што је лепо да је и корисно. А тек мушкараца који себично воле да виде женско у краткој сукњици на минусу и по цичој зими.. Е њих ми није жао. Њих осуђујем па нека ми Бог опрости.

П.с. Хвала Богу на дивним професорима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Плаво Небо рече

женско у краткој сукњици на минусу и по цичој зими.

Dobro ne ide svaki dan po ceo dan u suknjica na minus... go stomak je opasniji. 

Nije bezazleno, ali brate mili daleko da je glavni uzrok steriliteta i ženskih oboljenja. Pre će biti stres, ishrana, zagađenje... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Dobro ne ide svaki dan po ceo dan u suknjica na minus... go stomak je opasniji. 

Nije bezazleno, ali brate mili daleko da je glavni uzrok steriliteta i ženskih oboljenja. Pre će biti stres, ishrana, zagađenje... 

Нисам баш детаљисао са ширењем упале, на који начин баш, али нисам рекао и да је то главни узрок. Нисам рекао. Чак у доста случајева стерилитет може да буде и због мушкарца. Мени само није јасно како можете да пренебрегнете нешто што су и наше баке знале, а камоли лекари.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

@Плаво Небо @Плаво Небо nisi skontao. Feministkinje su protiv toga da se perlitaš.. Koliko sam shvatila. To je valjda po njima srozavanje lika i dela žene na seksualne objekte... 

Ко ће их знати. Мислим да ни оне не знају шта желе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Вилер Текс рече

 

пре 35 минута, Вилер Текс рече

Ја кажем да жене могу бити сујетне.

могу, то нико не спори.

 

пре 35 минута, Вилер Текс рече

Ћирилко је своје мишљење поткрепио и Дучићем

где га ти подржаваш и у опште не видиш ништа погрешно у његовом искривљеном мишљењу (мислим на Дучићево мишљење), него га називаш великаном.

 

пре 42 минута, Вилер Текс рече

Шта је проблем?

проблем је што ниси доследан и покушаваш да се измигољиш, ако имаш и подржаваш такве ставове, то је сасвим легитимно, али онда стој иза њих.

 

пре 47 минута, Вилер Текс рече

Сујета се лечи као и жеља за преваром у мушкарца.

лечи се, али прво треба освестити чињеницу да си болестан.

пре 50 минута, Вилер Текс рече

Шта се саблажњавате?

ни најмање, тренутно ме једино саблажњава мој камен у бубрегу:smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

"Тако млада а већ Мађарица"- Рамбо Амадеус :D

дакле она је "Мађарица", али Дучић није мушка курва, упс.. пардон, он је великан који се жртвовао за домовину :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Плаво Небо рече

Ко ће их знати. Мислим да ни оне не знају шта желе.

Nije niko primetio moju poruku. Postoji taj nazovi fakultet centar za ženske studije. I tamo su uglavnom strane plaćene lezbejke koje truju našu omladinu. Moja rođaka je zavedena tim monstrumima odagnala od sebe porodicu, prijatelje.. Sve. Jako mi je žao... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Плаво Небо рече

Излагањем хладноћи као фактору ризика долази до упале бешике. Упала доводи до пада имунитета и стварања погодних услова да се инфекција прошири на јајоводе и даље на јајнике. Честим упалама јајника долази до промене њихове структуре и стварања прираслица које могу чак довести и до трајног стерилитета. Поремећајем структуре јајника долази до поремећаја у стварању женских хормона што као последицу доводи до стварања цисти и болних менструација. И све као последицу, кажем, опет, може довести до трајног стерилитета.

Мени је стварно жао вас женских бића које сте у заблуди да је све што је лепо да је и корисно. А тек мушкараца који себично воле да виде женско у краткој сукњици на минусу и по цичој зими.. Е њих ми није жао. Њих осуђујем па нека ми Бог опрости.

П.с. Хвала Богу на дивним професорима.

Niko nije osporio negativan uticaj hladnoće. Problem je što si u prvom postu napisao da nošenje suknjica zimi može voditi do steriliteta, preko bolnih menstruacija, policističnih jajnika itd. To si naveo kao jedini razlog. Ne, to ne može biti jedini faktor rizika. Znaš li koliko je ženskih osoba koje NE IDU POLUGOLE, a imaju sva ta stanja, ili jedno od??? Takođe, idu i polugole zimi pa im je sve potaman, nikakve bolesti, radjaju, sve pet. Takodje, bešiku imaju i muškarci. A i prostatu. Nisam videla da nose suknje pa ipak i oni imaju infekcije, prehlade, i druga mnogo ozbiljnija stanja u tom predelu. Molim te, razmisli još jednom pre nego napišeš nešto onakvo. Time povređuješ svaku osobu odgovornu prema svom organizmu, a koja nije kriva za urodjena stanja, nasledjene anomalije ili potencijalni razvoj istih u kasnijem dobu, ili  sa prirodno slabim imunitetom.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Плаво Небо рече

Мени само није јасно како можете да пренебрегнете нешто што су и наше баке знале, а камоли лекари.

Ma niko ne spori da je štetno, ali pretera ga sad sa feminizmom, nakaradnim društvom o nije da ide svaki san ceo dan golog stomaka. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam jednom na jednom dočeku Nove Godine, stajala napolju čekajući taksi, i u tom, prolazi jedna u kratkoj suknji, tankoj. Gore isto neka majčica. A ja se smrzavam u bundi... A nije ličila na Eskimku. Tad shvatih koliko smo mi žene spremne da trpimo za tuđe simpatije. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, sanja84 рече

Ja sam jednom na jednom dočeku Nove Godine, stajala napolju čekajući taksi, i u tom, prolazi jedna u kratkoj suknji, tankoj. Gore isto neka majčica. A ja se smrzavam u bundi... A nije ličila na Eskimku. Tad shvatih koliko smo mi žene spremne da trpimo za tuđe simpatije. 

Ja sam juče na 14 stepeni nosila bluzu, farmerke i jaknu, a na ulici videla devojku u tankoj haljini na bretele! Valjda smo svi različiti. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, sanja84 рече

Tad shvatih koliko smo mi žene spremne da trpimo za tuđe simpatije. 

Možda dok smo jako mlade... posle odredimo prioritete. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Smaragdni kamičak рече

Ja sam juče na 14 stepeni nosila bluzu, farmerke i jaknu, a na ulici videla devojku u tankoj haljini na bretele! Valjda smo svi različiti. 

Dobro, ali - 10... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...