Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 1 минут, Плаво Небо рече

Притом немаш услове ни за основну хигијену.

@Вилер Текс А зна се да жене изискују више пажње што се тиче хигијене. Притом не мислим на лакирање ноктију, депилацију и још што шта што није нужно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Natasa. рече

Pa ne utovaruje rukama. 

Немаш појма, извини. И рукама. Зависи од робе али и рукама. Видиш да не знаш о муци неког Симе што ради лагеру у Дујзбургу, па одмах по њему ако се посвађа са женом и напије се и отера је у три лепе. А то што се Симо каје због тога и ко зна чега, нема везе. И што га жена разуме и што се мире. Нема везе. И што он њу разуме што му је приговарала и викала. Нема везе. А не кажем да је Симо у праву, у криву је. Латинка ће да кастрира. Фике фике фик...фемдемократик! Ндх1 урбанке аплаудирају и кликћу мишем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Pa ne utovaruje rukama. 

А већина наших виљушкара је отвореног типа. Па када јој дува ветар са свих страна, па још и мраз стегне, па када заболе јајници.. е онда ће се питати шта ми је било да слушам феминисткиње о равноправности полова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

А већина наших виљушкара је отвореног типа. Па када јој дува ветар са свих страна, па још и мраз стегне, па када заболе јајници.. е онда ће се питати шта ми је било да слушам феминисткиње о равноправности полова.

А магацини хладни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

А магацини хладни.

Просто не могу да верујем колико се поједини послови олако схватају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Плаво Небо рече

Просто не могу да верујем колико се поједини послови олако схватају.

Поготово из собне перспективе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Поготово из собне перспективе.

Тешко њиховим мужевима. :))) Сад да очекујем ''тешку артиљерију''. Нико ми није крив.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Немаш појма, извини

Priznajem, nisam znala. 

 

пре 4 минута, Плаво Небо рече

Просто не могу да верујем колико се поједини послови олако схватају.

Ma nije to slučaj da ja sad olako shvatam posao iz tople sobe. Samo mislim da nije za osudu što neka Helga vozi kamion. Da se privatnim viljuškara, teško, jedino da mi je gola egzistencija u pitanju... ali brate mili ne osuđujem ženu koja se time bavi. Daleko od toga da smatram da je to lako. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Плаво Небо рече

Тешко њиховим мужевима. :))) Сад да очекујем ''тешку артиљерију''. Нико ми није крив.

Ma što teško muževima, nije da se raspravljam sa njim o Helgi za šestotonom... zato imam vas kolege sa foruma :smeh1:

Žena vozi kamion... niko je nije naterao, može da radi nešto drugo ako joj to ne odgovara... nije tragedija. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Плаво Небо рече

А већина наших виљушкара је отвореног типа. Па када јој дува ветар са свих страна, па још и мраз стегне, па када заболе јајници.. е онда ће се питати шта ми је било да слушам феминисткиње о равноправности полова.

Aman, ne može niko da natera ženu sa vozi viljuškar. Ne postoji žena koja će da ga vozi da bi tu nešto dokazivala pobogu. Ako vozi, neka je, tu je svojevoljno... u tome je poenta. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Плаво Небо рече

Не осуђујемо ми њу, не дај Боже, свака њој част што ради тако тежак посао.

Pa to kažem. Malo se preteruje sa tim insistiranjem kako je to neki satanski plan. Nema žene koja će da radi tešku fizikaliju da bi dokazala kako može... ako ima to je na nivou statistike greške. Jeste sad ću da vozim kamion da dokažem da mogu... ali ako žena radi taj posao neka je. Pošteno zarađuje, nikom nije ništa otela, neka šalta šta sad. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Плаво Небо рече

А већина наших виљушкара је отвореног типа. Па када јој дува ветар са свих страна, па још и мраз стегне, па када заболе јајници.. е онда ће се питати шта ми је било да слушам феминисткиње о равноправности полова.

обука за виљушкаристу се плаћа, и то у главном плаћа фирма, да ли мислиш да би било која фирма улагала у неког за кога мисли да није способан то да ради, нико те жене није натерао.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...