Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

Управо сада, Natasa. рече

Dobro koliko ljudi radi posao koji ne voli ili ih nije briga... nego eto rade, da plate račune. Ok, jeste neobično, ali mi nije za osudu. Šta sad, vozi kamion, jaka stvar. 

Поента приче је да нас запад преко својих сателита учи о неким женским правима а жене им раде рабаџијске послове. Код нас кад жена ради на селу рецимо у својој породици прозападне комуњаре и комуњаре у глави из сокака скачу да бране жену од мужа сељака! Разумеш, лажу! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 32 минута, Вилер Текс рече

Па кад би ја рекао ајде бре да возите камион (хвала Богу да га не возите) рекле би ми да сам стока. Жена у Србији никад не би села за волан камиона, нити треба. Ајде мало свести о томе да сте неких ствари поштеђене.

ја знам девојку која вози шлепер за Кока-Колу, уз то и изгледа као манекенка, и није ствар  томе да ти неко дозволи/не дозволи нешто да радиш, него да имаш могућност да радиш и учиш  оно што волиш/желиш и да напредујеш у свом послу без дискриминације самозато што си женско.

  • Свиђа ми се 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

Код нас кад жена ради на селу рецимо у својој породици прозападне комуњаре и комуњаре у глави из сокака скачу да бране жену од мужа сељака!

Dobro, oseti se ta predrasuda prema selu... istina. 

I opet... neka  Hilda šalta šestoton.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Јесте. Кад се пробудила мала Хилда је рекла: Бићу шофер и возићу шлепер. А ако ми не успе радићу у магацину!

 

Zašto bi se iko stideo čestitog posla, pa makar i u magacinu?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

ја знам девојку која вози шлепер за Кока-Колу, уз то и изгледа као манекенка, и није ствар  томе да ти неко дозволи/не дозволи нешто да радиш, него да имаш могућност да радиш и учиш  оно што волиш/желиш и да напредујеш у свом послу без дискриминације самозато што си женско.

Ок. Има изузетака. Не браним. Али ја говорим о правилу.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Violetta Valery рече

Zašto bi se iko stideo čestitog posla, pa makar i u magacinu?

Није реч о томе. То је поштен посао. Ствар је у томе да жена није за то да утоварује 100 кг нечега на виљушкар по тури а има 200 тура дневно. Има изузетака. Али таква друштвена клима није здрава. Искрено, да ли би ти утоварала ивозила камион или виљушкар?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Violetta Valery рече

Zašto bi se iko stideo čestitog posla, pa makar i u magacinu?

Ili vožnje kamiona. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bih. Za svoju porodicu bih sve učinila. Vozila bih viljuškar ili kamion, ako ne bih mogla drugačije da zaradim.

Pedantna sam, savesna sam, pa bih i te poslove obavljala.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Ако хоћеш да возиш по белом свету, јави наћи ће се нешто.

A ne, ja sam udata, deca sitna... ne mogu da odsustvujem od kuće. Što ne znači da je to izbor za drugu ženu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Violetta Valery рече

Bih. Za svoju porodicu bih sve učinila. Vozila bih viljuškar ili kamion, ako ne bih mogla drugačije da zaradim.

Pedantna sam, savesna sam, pa bih i te poslove obavljala.

Не капираш поенту. Овде се ради о томе да Србима приговарају, да су нам жене потлачене, медијско политичке пудлице политичког Запада а у њих хануме раде ко Паја Чутура. Капираш?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Не капираш поенту. Овде се ради о томе да Србима приговарају да су жене потлачене медијско политичке пудлице политичког Запада а у њих хануме раде.ко Паја Чутура. Капираш?

 

Џаба се трудиш братац.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...