Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

пре 1 минут, sanja84 рече

Nekada se za brak bez dece smatralo da su supružnici grešni i bla bla... Nismo daleko odmakli... 

Где то? Јел тебе брига шта ће да каже нека тарот комшиница или те брига да знаш да је брак Света тајна и да су деца дар ако Бог дарује, ако не, не укида се част и светост брака?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, Вилер Текс рече

И зато ми треба да тражимо код ндх1 феминисткиња решење или да га нађемо у Писму?

Vala kad vidim šta se radi pod velom crkvenosti i tako piše u Pismu... Latinka najbolji drug :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, sanja84 рече

ndh1

To je N1

  • Свиђа ми се 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Зашто да не? Има и таквих. Има жена које се боре са сујетом и ожењених мушкараца који окрену главу када пролази згодна жена да не би имали чак ни помисли о курварству. Мислиш да нема подвига у свету?

Ko kaže da nema podviga? Ne, neću da pišem na taj način jer bih uvredila čestite ljude muškog pola. A internet siledžija koji je žene uporedio sa duševnim bolesnicima i osobama ometenim u razvoju nek ti odgovori. 

 

  • Свиђа ми се 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, sanja84 рече

 

Šta vam znači to ndh1 i Latinka? Nisam u toku

Па погледај у чијој је продукцији документарац и погледај задњи снимак где кпј/лдп Латинка  Перовић ламентира. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Smaragdni kamičak рече

Ko kaže da nema podviga? Ne, neću da pišem na taj način jer bih uvredila čestite ljude muškog pola. A internet siledžija koji je žene uporedio sa duševnim bolesnicima i osobama ometenim u razvoju nek ti odgovori. 

 

Ne da nas je uporedio... nego smo i ispod njih. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Natasa. рече

Marko

Mirko

Dobro žene slabije vide imena

Dokazano naučno 

 

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Smaragdni kamičak рече

Ko kaže da nema podviga? Ne, neću da pišem na taj način jer bih uvredila čestite ljude muškog pola. A internet siledžija koji je žene uporedio sa duševnim bolesnicima i osobama ometenim u razvoju nek ti odgovori. 

 

Ја то нисам доживео тако. Јел имају многе жене проблем са сујетом а многи мушкарци проблем са мачо дебилизмом?(и то је сујета и гордост у суштини)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

Ne da nas je uporedio... nego smo i ispod njih. 

Pa ti kao biolog treba da znaš to

Ili vas nisu učili kako treba na tom fakultetu 🧐

  • Хахаха 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Вилер Текс рече

тарот комшиница

Dobro Viler, bolno je kad par želi decu i ne može da ih ima, pa ti samo fali neko da ti sipa so na ranu kako si grešna/grešan. I ne mora to da bude komšinka, često su to i bliski ljudi. Jednostavno je bolno. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Marko, niko ne očekuje da će brak da bude samo sreća i radost. Jedno su guste situacije, drugo je nasilje. Batine ne treba da se dešavaju. Deca to ne treba da gledaju. Biće zdraviji da razvedenim roditeljima nego da žive sa traumom batina. 

Hе знам. Зависи од конкретне ситуације. Није исто кад ухватиш некога и држиш да се смири јер је махнит, и мучко пребијање некога.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Vala kad vidim šta se radi pod velom crkvenosti i tako piše u Pismu... Latinka najbolji drug :smeh1:

Немој ти о велу него шта вели Писмо.

Другарица Латинка ће баш да те спасе. Ту нема вела, комуњаре свих фела ударају по Животу на све начине.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, mirko1929 рече

Није исто кад ухватиш некога и држиш да се смири јер је махнит, и мучко пребијање некога.

Nije. Govorim o stvarnim batinama. Šamarčina pređe u dve, dve u tri i na kraju hronično prebijanje. To se ne sme trpeti. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Другарица Латинка ће баш да те спасе

Izvini ovo je smešno. 

:smeh1:

Latinka će da mi objasni da sam ja ustvari potlačena. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Dobro Viler, bolno je kad par želi decu i ne može da ih ima, pa ti samo fali neko da ti sipa so na ranu kako si grešna/grešan. I ne mora to da bude komšinka, često su to i bliski ljudi. Jednostavno je bolno. 

Nije bolno već iritantno dosadno. Naš sveštenik je pre puno godina rekao da  za svetu Petku poste žene majke za svoju decu i da se pričeste. I zamislite, htedoh da se pričestim baš za svetu Petku... Nastavak u drugom činu.. :)

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...