Jump to content

Ona se budi

Оцени ову тему


Danijela

Препоручена порука

пре 32 минута, Вилер Текс рече

И то их омаловажавају они који им говоре да је њихов празник Дан жена, какве Материце. Они који им нуде ружичасту равноправност, исто онако како дилер уваљује лсд младима на рејву, а то је исти принцип по коме је змија нудила јабуку Еви. 

Зато се гадим феминизама и свих идеологија које обећавају срећу. Нема среће, има крста и љубави. Реч крст се не спомиње а реч љубав се девалвира.

Svaki ekstrem je katastrofa

Feminizam ne bi postojao da nije bilo ekstrema. Žena je dugo bila ponižavana. Secam se situacije u kojoj je moj ćale branio 8mi mart od moje tadašnje devojke, koja je ismevala taj praznik. Njegov argument je bio (i tu se slažem sa njim) da je taj praznik krvavo izvojevan. Žene u CG su se (ne tako davno) morale sklanjati, kao niže biće, sa puta kad prolazi muškarac. Koliko dugo samo nisu imale pravo glasa ne samo kod nas nego i u ostalim zemljama Evrope. 

Sreća je kad se  sve obaveze i pranja i nespavanja u braku podnose kao slatke muke, ako ljubavi ima. Ako se dvoje međusobno razumeju, vole i poštuju.

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 263
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 24 минута, Smaragdni kamičak рече

Gde su admini da sankcionišu ovakve bljuvotine?

Smučile im se bljuvotine, pa se razbežali. Svi znaju sve o ženama... niko ženu nema. Ako ima... ne znam šta nije u redu sa njima. Zamisli udaš se za lika koji smatra da ne možeš da budeš intelektualka, da si suštinski plitka... užas. 

Nekad gledam bljuvotine po netu i mislim se-možda i bolje što nemam ćerku i nikad je neću imati :(

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Драшко рече

Njegov argument je bio (i tu se slažem sa njim) da je taj praznik krvavo izvojevan.

Baš vala. Pretvorio se u glupo cveće i jeftin parfem. :(

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Baš vala. Pretvorio se u glupo cveće i jeftin parfem. :(

Umesto da padne neki vatreni..... 

Kako beše

Izlet

Daaa

Izlet  :D

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

Izlet

Put u Solun i šverc preko siiindiiikataaaa. 

SINDIKAT :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Natasa. рече

Smučile im se bljuvotine, pa se razbežali. Svi znaju sve o ženama... niko ženu nema. Ako ima... ne znam šta nije u redu sa njima. Zamisli udaš se za lika koji smatra da ne možeš da budeš intelektualka, da si suštinski plitka... užas. 

Nekad gledam bljuvotine po netu i mislim se-možda i bolje što nemam ćerku i nikad je neću imati :(

Ma ti mnogo misliš svojom glavom!

Žena ne treba da misli!

Idi da mužu spremiš neke šnicle, a kad dođe kući lavor tople vode sa solju i noge da mu opereš i izmasiraš, a sinovima da ispečeš pitu i sutlijaš da skuvaš i da im središ sobu sama!

Uveče ti preporučujem da heklaš ili radiš gobleni.

Poslaću ti mustre. Ivica i Marica, Seoska idila. I tako to.

I da

Skrati jezik Nale :suncanje:

(P.s. razumeš me :D )

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Драшко рече

Idi da mužu spremiš neke šnicle

Muž ima ručak svaki dan natempirano kad dođe s posla. Nema od juče, nema podgrejano, samo sveže i toplo. 

пре 5 минута, Драшко рече

sinovima da ispečeš pitu i sutlijaš da skuvaš i da im središ sobu sama!

Ovo moram jer su mali. 

пре 5 минута, Драшко рече

Uveče ti preporučujem da heklaš ili radiš gobleni.

Uz Zadrugu. 

пре 5 минута, Драшко рече

Skrati jezik Nale :suncanje:

Kako bi mi drugačije brak opstao. 

Zezam se... osim ovog prvog... stvarno kuvam da bude gotovo kad dođe s posla. Trudi se čovek, zaslužio je. I on ceni moj trud oko kuće i dece... retko ko može time da se pohvali, obično se taj "ženski posao" smatra kao da je ništa. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Natasa. рече

Zašto? Ja mislim da su batine patologija. Neka ostane sam(a), pa nek se sam(a) 'ladi. Dovesti nekog do stanja da želi da te zadavi i ne prihvata razgovor... beži... tu nema razuma ni leka. 

Растачеш породицу, уништаваш заједницу, отуђујеш имовину, итд. Раније је све то (породица као вид социјалног осигурања, вишегенерацијске акумулације, и на крају крајева пензионог осигурања) било бесконачно битније због преживљавања. У међувремену је држава преузела све те улоге (а и стандард је вишеструко порастао услед технолошког напретка), па више не делује толика катастрофа. Хм, па, било би добро да се проблеми решавају много пре него што дође до жеље за дављењем. Међутим људи нису проактивни, штавише врло су инертни и проблеми се, као што поменух раније, углавном само гурају под тепих док се неко не саплете о ту џомбу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Natasa. рече

. Trudi se čovek, zaslužio je. I on ceni moj trud oko kuće i dece... retko ko može time da se pohvali, obično se taj "ženski posao" smatra kao ništa

E toooooo!

O tome se radi!

Ljubim vas oboje i decu!

Pozdravi onog grmalja :D

  • Радостан 1

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, mirko1929 рече

Растачеш породицу, уништаваш заједницу, отуђујеш имовину, итд.

Ma stoji da je razvod katastrofa... ali kad dođe do batina, to je tek užas. Tu nema zajednice, samo na papiru. Zamisli gde deca gledaju kako se roditelji tuku, beži bre. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Smaragdni kamičak рече

Gde su admini da sankcionišu ovakve bljuvotine? 

U medjuvremenu, samobanuj se. Sram te bilo. 

Он ту говори о слабости коју жене у глобалу имају. Као карактеристика. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Natasa. рече

Pa šta? Ovako ste svi vi skrhani pored nje... a ni ona nije bolje. 

Па временом човек или прсне, или се опамети и огугла на све то. Проблем су деценије стреса пре него што је памет дошла.

 

пре 4 часа, Natasa. рече

Pa ni sad nije kako treba. 

Али сад смо већ сви огуглали. Чак и моја сестра, мада је понекад с времена на време нешто погоди.

 

пре 4 часа, Natasa. рече

Nije vredno. 

Па не знам. То је већ субјективно. То он зна.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Он ту говори о слабости коју жене у глобалу имају. Као карактеристика. 

Obožavamo takve... objasni mi molim te. 

image.png.0607a2cf02e366e089f44e8007b54bf7.png:pop:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Драшко рече

Svaki ekstrem je katastrofa

Feminizam ne bi postojao da nije bilo ekstrema. Žena je dugo bila ponižavana. Secam se situacije u kojoj je moj ćale branio 8mi mart od moje tadašnje devojke, koja je ismevala taj praznik. Njegov argument je bio (i tu se slažem sa njim) da je taj praznik krvavo izvojevan. Žene u CG su se (ne tako davno) morale sklanjati, kao niže biće, sa puta kad prolazi muškarac. Koliko dugo samo nisu imale pravo glasa ne samo kod nas nego i u ostalim zemljama Evrope. 

Sreća je kad se  sve obaveze i pranja i nespavanja u braku podnose kao slatke muke, ako ljubavi ima. Ako se dvoje međusobno razumeju, vole i poštuju.

Ја хоћу да кажем да те.боркиње за равноправност продају рог у врећи. 8.март је анти празник и подвала. Разумем ја тешке околности живота али он је довео до тога да жене убију женственост "еманципацијом". Кад има љубави и муж и жена међусобно носе крст, боре се, смиравају, трпе то рађа праву љубав. Остало је лаж.

Ми смо пре многих назови демократских земаља имали право гласа за жене. Много се не познајемо и не ценимо.

Ја бих волео да ови са ндх1 и Латинке почну да кукају над тужном судбом жена у Европи које возе виљушкар, комби, камион, раде бауштелу. Наше жене то хвала Богу не раде. Много се ложимо на причу да је код нас све најгоре.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...