Jump to content

Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

Оцени ову тему


Да ли верујете да су људи крочили на Месец?  

162 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете да су људи крочили на Месец?

    • Да
      66
    • Не
      81
    • Нисам упућен/а
      5


Препоручена порука

Astronati su ostavili ogledela neka na povrsini meseca, pa se to laserima moze potvrditi, sto su uradili i Ameri i Rusi nezavisno.

http://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_Laser_Ranging_experiment

Mislim da bi jako glupo bilo slati bilo koga opet na mesec - prosto ne postoji dobar razlog da zrtvujes zivote ljudi. Imamo robote, pa nek oni istrazuju za nas .mislise. .

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Да ли знате да сада у Новембру следи наставак програма слања машине-робота на Марс. Ако сте гледали цртаћ Wall-e, знаћете како слично изгледа та машина. Већ су две такве послате пре неколико година, али ова сада је специјалнија.

  Ако вас интересује како изгледа приказ начина слетања на Марс, можете видети овде:

  http://www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html?media_id=97718982

  http://www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html?media_id=97107662

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Да ли знате да сада у Новембру следи наставак програма слања машине-робота на Марс. Ако сте гледали цртаћ Wall-e, знаћете како слично изгледа та машина. Већ су две такве послате пре неколико година, али ова сада је специјалнија.

Samo dva rovera na marsu? Ja mislio da ih ima vise?

A ko je poslao te robote, i ko salje ove nove?

The mark of the immature man is that he wants to die nobly for a cause, while the mark of the mature man is that he wants to live humbly for one

In the absence of science, opinion prevails

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naravno da su bili na mesecu. Ameri. Trazili su parcelu za Bin Ladena, ali su ipak na kraju odlucili da ga sahrane u plavoj grobnici.

Ovako izgleda klasicna osoba koja veruje da ljudi nisu bili na mesecu. On ustvari podsvesno zna da jesu, ali se ne moze pomiriti sa cinjenicom da to nisu bili rusi.Ta nasa patoloska ljubav prema rusima je za ozbiljno proucavanje.

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Да ли знате да сада у Новембру следи наставак програма слања машине-робота на Марс. Ако сте гледали цртаћ Wall-e, знаћете како слично изгледа та машина. Већ су две такве послате пре неколико година, али ова сада је специјалнија.

Samo dva rovera na marsu? Ja mislio da ih ima vise?

A ko je poslao te robote, i ko salje ove nove?

  Не знам колико има робота на Марсу алу и овој категорији је толико, ако се не варам.

  А послала их је нека група која се зове НАСА.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Уопште није мали број оних који не верују да је било слетање на Месец. Било би лепо од њих да се изјасне о разлозима неверовања.

  Ако ће неком значити, ја могу да објасним онако да свако може разумети, простим речима, на који начин и којом техником се слеће на Месец. И да подсетим, у опцији гласања има могућност да се промени одлука гласања, па ако се неко увери да је било слетања на Месец може да промени глас.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Уопште није мали број оних који не верују да је било слетање на Месец. Било би лепо од њих да се изјасне о разлозима неверовања.

   Ако ће неком значити, ја могу да објасним онако да свако може разумети, простим речима, на који начин и којом техником се слеће на Месец. И да подсетим, у опцији гласања има могућност да се промени одлука гласања, па ако се неко увери да је било слетања на Месец може да промени глас.

Evo moj razlog.

Pre nekoliko godina trazili su od Nase filmsku traku snimljenu na mesecu jer se moze danas utvrditi mineralni sastav pozadine pomocu originalnog snimka. Mislim na originalni film a ne snimke sa youtube. Medjutim Nasa kaze da je izgubila tu traku. Zatirili negde. 

Siguran znak da lazu.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Колају свакакве приче. И ја сам чуо да је Алексеј Фјодорович обио манастирску касу и побегао.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Колају свакакве приче. И ја сам чуо да је Алексеј Фјодорович обио манастирску касу и побегао.

I ja sam cuo da su ameri bili na mesecu.

Cuo sam da su ubili Bin Ladena.

A cuo sam i da Irak proizvodi oruzje za masovno unistenje.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Уопште није мали број оних који не верују да је било слетање на Месец. Било би лепо од њих да се изјасне о разлозима неверовања.

   Ако ће неком значити, ја могу да објасним онако да свако може разумети, простим речима, на који начин и којом техником се слеће на Месец. И да подсетим, у опцији гласања има могућност да се промени одлука гласања, па ако се неко увери да је било слетања на Месец може да промени глас.

Evo moj razlog.

Pre nekoliko godina trazili su od Nase filmsku traku snimljenu na mesecu jer se moze danas utvrditi mineralni sastav pozadine pomocu originalnog snimka. Mislim na originalni film a ne snimke sa youtube. Medjutim Nasa kaze da je izgubila tu traku. Zatirili negde. 

Siguran znak da lazu.

NASA Finds Lost “Clear” Footage from Original Moon Landing, To Be Released on 40th Anniversary

Published on June 28th, 2009 

.kov. .kov. .kov. :krstix:7896634 smej.gif

Not Available 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

   Уопште није мали број оних који не верују да је било слетање на Месец. Било би лепо од њих да се изјасне о разлозима неверовања.

   Ако ће неком значити, ја могу да објасним онако да свако може разумети, простим речима, на који начин и којом техником се слеће на Месец. И да подсетим, у опцији гласања има могућност да се промени одлука гласања, па ако се неко увери да је било слетања на Месец може да промени глас.

Evo moj razlog.

Pre nekoliko godina trazili su od Nase filmsku traku snimljenu na mesecu jer se moze danas utvrditi mineralni sastav pozadine pomocu originalnog snimka. Mislim na originalni film a ne snimke sa youtube. Medjutim Nasa kaze da je izgubila tu traku. Zatirili negde. 

Siguran znak da lazu.

NASA Finds Lost “Clear” Footage from Original Moon Landing, To Be Released on 40th Anniversary

Published on June 28th, 2009 

.kov. .kov. .kov. :krstix:7896634 smej.gif

Aaaa, nasli su ih? E pa nisam bio u toku.

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  Једна ствар је политика а друга ствар је наука. Не кажем да не постоји могућност да неко слаже нешто. Американци су шест пута слетали на Месец са људском посадом, то је оно што је објављено и што је јавност пратила.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...