Jump to content

„Влада Црне Горе се распала“

Оцени ову тему


Препоручена порука

Следаћа највећа опасност за Србе у ЦГ је Бечић, оригинални полтрон,

Био код Васељенског нешто тамо мувао пртив срсптва као он ј верник а у ствари  гори је од Кривокапића:navijanje:

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Боки, јао колико је Боки јадан. Да толико не можеш да схватиш да ниси ни у старту препознао очигледно. Хајде, нема ко није погрешио од нас лаика у политици, али блаженопочивши м.Амфилохије је из више наврата промашивао са избором људи који би заступали Црну Гору. Овај Кривокапић је просто ,,политички дилетант'', човек који никако није за функцију, али ето омаши се нешто, што кажу ,,чудо невиђено''.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само кад се сетим колико је опуштено признао Вучић да је политичаре Србе из Црне Горе посаветовао да ни не улазе у владу по онаквом ,,договору''. Неке ствари су стварно јако чудновате. Мене је некако срамота да је м.Амфилохије своје поступке правдао историјом. Шта је ту је, не може свако бити савршен. Сам крај овог блаженопочившег оца је довољно посведочен као светао и богоугодан пример. Теолошки, као врхунским поимањем, посведочио је праву веру и прави Пут, колико је то могуће за човека у датом времену. Моје је мишљење да је којим случајем м.Амфилохије старио и живео са Александром Вучићем, да би тада имали од ове двојице великана најживљу причу и палету мудрости.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Вилер Текс рече

@Bokisd И шта ти кажеш? Дајмо времена, експери? Ево ти плодова и времена и експерата.

Zaboravio si da sam ja to gledo iz perspektive za dobro crkve i da onaj Milo konacno padne i da se ukloni opasnost po crkvu koju je nosio Milo i ekipa, pa ovi nasi tamo nisu mogli ni da pridju tome da sklone Mila i ko zna mozda bi jos uvek vlado' da nije bio takav sled dogadjaja i ko zna sta nas sad tek ocekuje mozda se Milo nekako povampiri.... :flert:

Evo, imaju sada sansu da sprovedu sve te nase srpske stvari u CG, neka im je sa srecom, da vidimo.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да, Кривокапић је био  наша нада и сада смо пропали :)), ћерке му се увалиле као и сви Црногорци у БГ и онда кукале како их малтретирамо:)). Онда понизио Патријарха који га је чекао у БГ, средио нам геноцид, Бечић ишао на рапорт код Васељенског...

Далеко им лепа кућа. Боље и Мило него овако.

 

 

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 44 минута, Bokisd рече

...ti si jadan odavno.... :stadaradim:

.

Ne brini se Boki!! Kada te slepci naruže, to ti dodje kao kompliment!

A oni, čije se mišljenje poklapa i nastaje prema naslovima iza Alo i Kurira, nisu ništa drugo do ovce. Svog mozga nemaju nego trebaju predvodnika da ih vodi, makar u bezdan. Vrhunac intelektualnog im je praćenje 'istoričara' i inih, onih koji ne silaze sa jutarnjih programa. A i mojoj babi je odavno jasno čemu i kome služe ti 'eksperti' na jutarnjim programima i za koliko malo para se kupuju. Oni su eksperti koliko je isidora belica bila pisac!

Ovome gore surovi otac uništio je detinjstvo, a posledice, nažalost,  i dalje traju. Čitanje umnih knjiga neće pomoći ukoliko se ne vrati do tačke razdvajanja ... bolno ali jedino je od pomoći.

.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bokisd рече

Zaboravio si da sam ja to gledo iz perspektive za dobro crkve i da onaj Milo konacno padne i da se ukloni opasnost po crkvu koju je nosio Milo i ekipa, pa ovi nasi tamo nisu mogli ni da pridju tome da sklone Mila i ko zna mozda bi jos uvek vlado' da nije bio takav sled dogadjaja i ko zna sta nas sad tek ocekuje mozda se Milo nekako povampiri.... :flert:

Evo, imaju sada sansu da sprovedu sve te nase srpske stvari u CG, neka im je sa srecom, da vidimo.

 

Ћути ти који си видео како Мило гради по Београду на води. Да се покријете ушима. :D

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да да Курир и Ало су измислили да нас је Крвокапић уврстио у геноцид. :D

Иначе ко не чита Ало је за Мила:navijanje:

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А вас двојица да сте Срби писали би сте ћирилицом ,али ви сте екипа Кривокапића тако да је све јасно ту.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ха ха па Кривокапић је био тешка превара. Нема Срба у влади код Кривокапића, то није била превара :navijanje:а сада се бунимо, али нема Црне Горе без Србије они су бре толико јадни без Србије.

Рече безуман у срцу својем: нема Бога.
Трула су и мрска дјела њихова. (Пс. 13, 1)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...