Jump to content

Novak Đoković u pritvoru? Haos u Australiji, ovakav skandal svet ne pamti!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 48 минута, Bilbija рече

Hajde sada junace, daj nam imena i prezimena te trojice?

Posto je koliko vidim piscu clanka poznato koje vize su imali i koju dokymentaciju su prilizilu, a poznato mu je i koju vuzu je imao Nole i koju dokumentaciju je prilizio... Sve zna ali nikako da navede imena te trojice? Pa rekoh mozda ti znas o kome se radi?

 

Ovi novinari su izgleda bili prisutni kada su ovi vadili vize i dokumentaciju ... Cudi ma da ne navode imena 😂😂

Чекај, Дејли мејл :scratch_head::nene:ти још није јавио? Ооо бруке, чекај онда, сазнаћеш, буди стрпљив.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 46 минута, Bilbija рече

Ne znam da li ti je poznato da recimo univerzitetske diplome ne vaze svuda? Recimo sa diplomom univerziteta iz Nisa mozes da se slikas u Francuskoj ... Logicno? 

 

Па логично је када то пише неко ко не провери такву информацију него пише како му падне на ум. Прво провери па реци хоп ;)

''4. По завршетку факултета желим да радим или наставим студирање у иностранству, али наши факултети нису признати ван Србије.

У праву си – већина није, а то нарочито важи за приватне факултете. Диплома Економског факултета у Нишу, међутим, пружа ти могућност запослења у иностранству или уписивања мастер и докторских студија без полагања додатних испита у иностранству. Велики број наших студената данас ради или студира у САД, Канади, Аустралији, Великој Британији, Француској, Италији, Аустрији и осталим земљама ЕУ. Прихватањем Болоњске конвенције и прилагођавањем нашег наставног плана европским стандардима још више смо се приближили савременим школским програмима. Студирај на европском факултету!''.

 

WWW.EKNFAK.NI.AC.RS

Најчешће постављана питања везана за упис на Економски факултет у Нишу и о даљем току студирања.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Плаво Небо рече

Чекај, Дејли мејл :scratch_head::nene:ти још није јавио? Ооо бруке, чекај онда, сазнаћеш, буди стрпљив.

Ma kakav Dejli Mejl, oni samo lepe link koji ti sherujes a niko ne pominje imena ... Daj potrazi to malo po netu, koji su, odakle su .. ciji su ,😂😂

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Плаво Небо рече

Па логично је када то пише неко ко не провери такву информацију него пише како му падне на ум. Прво провери па реци хоп ;)

''4. По завршетку факултета желим да радим или наставим студирање у иностранству, али наши факултети нису признати ван Србије.

У праву си – већина није, а то нарочито важи за приватне факултете. Диплома Економског факултета у Нишу, међутим, пружа ти могућност запослења у иностранству или уписивања мастер и докторских студија без полагања додатних испита у иностранству. Велики број наших студената данас ради или студира у САД, Канади, Аустралији, Великој Британији, Француској, Италији, Аустрији и осталим земљама ЕУ. Прихватањем Болоњске конвенције и прилагођавањем нашег наставног плана европским стандардима још више смо се приближили савременим школским програмима. Студирај на европском факултету!''.

 

WWW.EKNFAK.NI.AC.RS

Најчешће постављана питања везана за упис на Економски факултет у Нишу и о даљем току студирања.

 

E to  Mile, diplomiras u Nisu i prevac Japan ,... Ceznu za strucnhacima uz Nisa 😂😂😂 Culi su za Ei Nis, cuvena industrija , elektronika u malom prstu..Skola ne mize da ne valja kada tako razvaljuju sa elektronikom... A o ekonomskim strucnjacima da ne pricam, tu smonarocito jaki ,😂😂

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Дирљив текст др Нелета Карајлића: Не дамо Нолета, он је доказ да се вриједи борити!

„Једна од оних особина које човјека одваја од осталих живих бића је лицемјерје. Не постоји лав, орао, оса, вирус, змија, риба која има ову особину, просто, ни један једини облик живота осим човјека. Како је човјек друштвено биће, оно своје особине дијели са осталима у заједници, па осим онога доброг, морала, етике, вјере, умјетности, науке, идеала, преносе се и ствари којима се људски род не би требало да поноси. Када једна лоша особина постане мјерило унутар једног друштва или друштвеног система, када се она унутар тог друштва третира као нормална, чак и пожељна ствар, то је знак да то друштво или тај систем почиње да трули!

Лицемјерје је једно од таквих лоших особина које је, у модерном свијету, добило „статус“ пожељног. Оно је постало неодвојиви дио онога што називамо „развијене земље парламентарне демократије“.

Новак Ђоковић, најбољи тенисер у историји овога дивног спорта, нова је жртва овог отрова и то у земљи која би, тако се барем представља, требало да буде идеал за оно што зову људска права. Пар високопозиционираних аустралијских политичара, попут лешинара, угледали су шансу у најбољем спортисти свијета, искористили су његов став по питању вакцинисања, жељу да по десети пут освоји турнир у Мелбурну, тешко објашњиву процедуру добијања посебне дозволе за улазак у ту земљу и генералан став Запада да се том балканском бунџији не дозволи да узме двадесет и не знам који грен слем, а све то са идејом да себи упишу који поен испред бирачког тијела које је у њима већ поодавно изгубило повјерење.

Жалосно звуче њихова објашњења зашто се Нолету одузима већ издата виза. Жалосне су и њихове тобожње правне приче да је пред њиховим судом свако једнак, јер, да је тако, Нолету би већ прије мјесец дана било јасно речено да у Аустралију не долази. Само добар комад наивичне може да помисли да ова замка за Нолета није била смишљана мјесецима унатраг. Жалостан је и поступак притварања Новака Ђоковића, начина на који су са њим опходили, којим је свима нама, што не припадамо њиховом „цивилизацијском коду“ , јасно стављено до знања да на нас гледају као на нижи облик живота. Једино, што је добро је то што се у сваком њиховом иступу против Броја 1, виде и знакови трулења једног система који се почео гушити сам од себе.

Ја сам поносан на Новака! Поносан сам не само зато што је шампион. То ми је можда и најмање важно. Поносан сам што је такав какав јесте. Добар, племенит, ведар. Поносан сам зато што знам да овај несретни догађај у коме се нашао неће отровати његову душу! Сигуран сам да ни једног тренутка неће осјетити мржњу, а то је био њихов циљ! Они њега не разумију баш због тога што он нема у себи оно чега они имају у великим количинама. Лицемјерја! Поносан сам јер знам, да и поред тога шта му је урадила, Аустралија може да рачуна да ће од њега, у случају недобог какве катастрофе, добити несебичну помоћ!

Пишем овај текст и не знајући о коме пишем. Не знам ни једно једино име аустралијских званичника, ни премијера, ни његовог замјеника, ни министра здравља, ни његовог шефа кабинета, секретарице, љубавнице. Вјероватно ни они не знају своја имена. Нолетово име ће бити уклесано не само у историју тениса и спорта уопште, већ и у срца свих нас који дижемо главу против неправде и лицемјерја. Ноле нам је доказ да се вриједи борити.“

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.NOVOSTI.RS

NJEGOVA svetost patrijarh srpski gospodin Porfirije poslao je poruku Novaku Đokoviću, u kojoj najboljem teniseru sveta čestita božićne praznike i ohrabruje ga zbog nevolja i...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ЊЕГОВА светост патријарх српски господин Порфирије

Драги Ноле,

Од невоља и искушења кроз која пролазиш на Божић, дан суште радости, сутра ће остати само бледа сенка. Бог је велики, а ти знаш ко си јер си растао уз звук звона са Немањићких задужбина. За тебе се, као и ти за нас, моле милиони православних Срба. Нека непролазна топлина и љубав витлејемске пећине греје и снажи твоје срце и душу.
Мир божји - Христос се роди!

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Bilbija рече

Ma kakav Dejli Mejl, oni samo lepe link koji ti sherujes a niko ne pominje imena ... Daj potrazi to malo po netu, koji su, odakle su .. ciji su ,😂😂

Чекај бре:))па ти си бре окачио линк Дејли мејла. Видиш да сам ти показивао:nene::))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Bilbija рече

E to  Mile, diplomiras u Nisu i prevac Japan ,... Ceznu za strucnhacima uz Nisa 😂😂😂 Culi su za Ei Nis, cuvena industrija , elektronika u malom prstu..Skola ne mize da ne valja kada tako razvaljuju sa elektronikom... A o ekonomskim strucnjacima da ne pricam, tu smonarocito jaki ,😂😂

Па стани бре:))помињао си Француску и наше дипломе и када сам те демантовао ти се сад пребацујеш на Јапан:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...