Jump to content

Novak Đoković u pritvoru? Haos u Australiji, ovakav skandal svet ne pamti!

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 19 часа, Bilbija рече

Kome sta smrdi a sta mirise ja ne znam ali znam da su oni ubijali po Srbiji a ne mi po Britaniji. Nasa teritorija je pod okupacijom privremenom a ne njihova, nasa zemlja je obogacena uranijumom a ne njihova ... 

Pa ti vidi gde smrdi a gde mirise i sta ..

Срби нису геноцидан народ. Никад нису нити ће икада бити. А ови варвари што смрде смрдеће до вјека. Јер, ''Свак је рођен да по једном умре, част и брука живе довијека''.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Управо то је поента свега. Одбијен му је улазак са образложењем да је персона нон грата - да би његово присуство, популарност и ставови могли негативно утицати на политику вакцинације у Аустралији, да се многи из антиваксерског покрета угледају на њега, и да ако му дозволе боравак то може да изазове немире.

Што онда повлачи са собом много просто питање - зашто су му уопште издали визу? Ако су то стварни разлози, они су све ово знали о њему и када су му обрађивали захтев за визу. Ко му је онда издао и зашто?

Цела ствар стварно смрди на то да је све ово планирано од почетка. Да би се од њега направио пример шта чека оне који се не слажу са идеологијом режима.

Има изјава Морисона дан или два прије доласка Новака, како онако малте не смирено каже, добио је изузеће ок ништа мораћемо то поштовати. Е сад колико је то дошло до јавности питање је, али дефинитивно се нешто промјенуло онда када је Новак објавио на инстаграму да је добио изузеће и да иде на АО. Зашто је то урадио, нема појма, да ли га је неко свјетовао или је то из неке жеље да добије похвале како га често оптужују да је склон итд..потез му је био катастрофалан. Та објава је допрла до масе људи и долази до кључања аустралске јавности која га осуђује и у шоку прима то сазанање. Политичари су ово препознали као идеалан тренутак ради политичког маркетинга и поправљања нарушеног имиџа због строгих епидемолошких мјера и притиска за вакцинацју, и тад је по мом мишљењеу већ био осуђен у неповрат. 

Свакако да ту сад има питања која више нису ни важна, око визе и све остало, али сигурно да је испуно све што је требало и да је просто жртва околности којим је нажалсот и сам кумовао. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, GeniusAtWork рече

Управо то је поента свега. Одбијен му је улазак са образложењем да је персона нон грата - да би његово присуство, популарност и ставови могли негативно утицати на политику вакцинације у Аустралији, да се многи из антиваксерског покрета угледају на њега, и да ако му дозволе боравак то може да изазове немире.

Што онда повлачи са собом много просто питање - зашто су му уопште издали визу? Ако су то стварни разлози, они су све ово знали о њему и када су му обрађивали захтев за визу. Ко му је онда издао и зашто?

Цела ствар стварно смрди на то да је све ово планирано од почетка. Да би се од њега направио пример шта чека оне који се не слажу са идеологијом режима.

Не заборави да се овај Мор(ис)он сложио са давањем визе Ђоковићу. Тада није помињао антиваксерске ставове.

NOVA.RS

Skot Morison, premijer Australije, samo dan pred dolazak Novaka Đokovića i početak drame koja još uvek traje u Melburnu je dao izjavu koja baca sasvim novo svetlo na celu...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Justin Waters рече

Има изјава Морисона дан или два прије доласка Новака, како онако малте не смирено каже, добио је изузеће ок ништа мораћемо то поштовати. Е сад колико је то дошло до јавности питање је, али дефинитивно се нешто промјенуло онда када је Новак објавио на инстаграму да је добио изузеће и да иде на АО. Зашто је то урадио, нема појма, да ли га је неко свјетовао или је то из неке жеље да добије похвале како га често оптужују да је склон итд..потез му је био катастрофалан. Та објава је допрла до масе људи и долази до кључања аустралске јавности која га осуђује и у шоку прима то сазанање. Политичари су ово препознали као идеалан тренутак ради политичког маркетинга и поправљања нарушеног имиџа због строгих епидемолошких мјера и притиска за вакцинацју, и тад је по мом мишљењеу већ био осуђен у неповрат. 

Свакако да ту сад има питања која више нису ни важна, око визе и све остало, али сигурно да је испуно све што је требало и да је просто жртва околности којим је нажалсот и сам кумовао. 

Ма каква јавност. То је Морисоново гласачко тело. То су његови ботови излазили у јавност.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, GeniusAtWork рече

Управо то је поента свега. Одбијен му је улазак са образложењем да је персона нон грата - да би његово присуство, популарност и ставови могли негативно утицати на политику вакцинације у Аустралији, да се многи из антиваксерског покрета угледају на њега, и да ако му дозволе боравак то може да изазове немире.

Што онда повлачи са собом много просто питање - зашто су му уопште издали визу? Ако су то стварни разлози, они су све ово знали о њему и када су му обрађивали захтев за визу. Ко му је онда издао и зашто?

Цела ствар стварно смрди на то да је све ово планирано од почетка. Да би се од њега направио пример шта чека оне који се не слажу са идеологијом режима.

 Рекао сам да сму му "сместили", и рекао сам да не може да их победи. Да никава правила и право није изнад њихових "епидемиолошких мера".

Имамо одмах накох његовог "случаја" да Ролан Гарос спрема правила, Вимблдон нема шта да се прича...дакле све је координисано, биће обаезна вакцинација за водеће спортисте света.

Е сад питање: зашто политиачари у кампањама позивају познате личности? Да би ови "повукли" са собом своје фанве и гласали као и њихов идол. Исто то раде ови злотвори - сувише је Ђоковић познат да би могао јавно да говори о слободи избора. Изненадио сам се да наши политичари спомињу изборе у Аустралији...то све има шири контекст. Аустралија је перфектна, Новак је к'о кец на десетку.

 

 

182661_nole-1111_iff.jpg?1642432749

Link to comment
Подели на овим сајтовима

NOVA.RS

Gradonačelnik Madrida Hoze Luis Martinez-Almeida, smatra da bi igranje Novaka Đokovića na ovom turniru koji traje od 26. aprila do 8. maja bila velika čast.

 

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ђоковић или ће се вакцинисати - ја би волео да се не вакцинише - или је његова каријера завршена! Та представа у Аустралији је почетак његовог краја, или отворена најава да се није играти са неким фацама.

Тенис ионако није одавно никакав спорт, а ово са њим показује све то. И ово је сигурно највећа прекретница у његовом животу. Жао ми га је, јер је добар човек, али он је показао да је набољи, нема шта да тражи у том друштву. Колеге су лицемерне и љубоморне, а организатори тих представа, порд огромних пара, су у служби сад је јасно кога.

Ролан Гарос не може играти, Вимблдон не може...дакле валциниши се и т је то. Није баш жиг звери, али је слика и прилика истог.

Фала Богу, ради се о милионима и слави, не ради се о комаду погаче за гладну децу...али доћи ће и то...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16.1.2022. at 17:41, Ćiriličar рече

Што си на крај срца...па то је "само" изграђивање демократије било...нису они так'и...јако су љубазни, учтиви, смеше се и извињавају ти се кад их очепиш. Заборавио си Хонг Конг...ваљало се пити чај и дувати хашиш уз оргије...ономад...

 

Ово је пали свет. И по Божјем допуштењу зло треба да испуни сву своју пуноћу. И тако се допушта да онај непомјаник својим слугама Британцима, Американцима.. помаже да достигну сву ту пуноћу. Али, ''Можеш да радиш шта хоћеш и како хоћеш, али не можеш докле хоћеш''.
Свети отац Тадеј

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Ćiriličar рече

Ђоковић или ће се вакцинисати - ја би волео да се не вакцинише - или је његова каријера завршена! Та представа у Аустралији је почетак његовог краја, или отворена најава да се није играти са неким фацама.

Тенис ионако није одавно никакав спорт, а ово са њим показује све то. И ово је сигурно највећа прекретница у његовом животу. Жао ми га је, јер је добар човек, али он је показао да је набољи, нема шта да тражи у том друштву. Колеге су лицемерне и љубоморне, а организатори тих представа, порд огромних пара, су у служби сад је јасно кога.

Ролан Гарос не може играти, Вимблдон не може...дакле валциниши се и т је то. Није баш жиг звери, али је слика и прилика истог.

Фала Богу, ради се о милионима и слави, не ради се о комаду погаче за гладну децу...али доћи ће и то...

Познајући Ђоковићев темперамент, и принципијелну тврдоглавост, можда ће баталити са даљом каријером професионалног тенисера. И питам се чиме се Медведев вакцинисао пошто су му допустили да уђе у Аустралију, а у том тренутку аустралијске власти нису признавале ни руску ни кинеску вакцину?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Француска министрака је недавно дала до знања да ће се изналазити решења за професионалне спортисте без вакцине...међутим, ако сви лажови, није прошло ни неколико дана и мења мишљење - дакле, јасно је као сунце да све има везе са фарсом у Аустралији. Ролан Гарос је за Ђоковића затворен...а сви ће главни турнири бити затворени.

Sportifs professionnels: la ministre des Sports Roxana Maracineanu assure que "pour pratiquer son métier, il va falloir présenter un vaccin"

Au lendemain de l'expulsion d'Australie du numéro un mondial de tennis Novak Djokovic, legouvernement français a précisé que le pass vaccinal ne s'appliquerait pas uniquement aux sportifs amateurs et professionnels basés en France mais aussi aux sportifs étrangers qui viennent pour des compétitions!

 

WWW.BFMTV.COM

 Au lendemain de l'expulsion d'Australie du numéro un mondial de tennis Novak Djokovic, le gouvernement français a précisé que le pass vaccinal ne s'appliquerait pas uniquement aux...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, JESSY рече

Gradonačelnik Madrida Hoze Luis Martinez-Almeida, smatra da bi igranje Novaka Đokovića na ovom turniru koji traje od 26. aprila do 8. maja bila velika čast.

Сентиш је, Џеси, селе, опасна за човека...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Ćiriličar рече

Ђоковић или ће се вакцинисати - ја би волео да се не вакцинише - или је његова каријера завршена! Та представа у Аустралији је почетак његовог краја, или отворена најава да се није играти са неким фацама.

Није поента да ли ће се вакцинисати или не,  може примити и витаминску дозу као и већина од њих....али за јавност мора рећи да је вакцинисан па и ако није. Гурати   наратив вакцинације и то је то. Мени је још милион пута огавније и недостојније човека примити витаминске дозе а гурати за јавност наратив о вакцини. Фуј...

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Рапсоди рече

Није поента да ли ће се вакцинисати или не,  може примити и витаминску дозу као и већина од њих....али за јавност мора рећи да је вакцинисан па и ако није. Гурати   наратив вакцинације и то је то.

Па мора се поклонити златном телету...зато је ово у Аустралији, сад је јасно, само почетак....нема шансе да је случајно.

Ја сам се вакцинисао, тенис сматрам огавним прљавим бизнисом - а сад се види шта је - и подржавам Ђоковића у невакцинисању, сматрам да је добра човек, имам исти став поводом вакцина као и он - уопште не верујем Фајзеру, Модерни, Астри и надам се да нећу морати да мењам живот из темеља ако ме буду приморавали.

Проблем је....пази како су се наши форумаши који су за вакцину жестоко, а воле Ђоковића, ућутали. Нигде их нема...сад им је важниј авакцина од њиховог идола.

Али хоћу да кажем и кажем - као што Ђоковић има право да неће вакцину имам и ја и право и врапцима је јасно да енис одавни НИЈЕ никакав спорт! Никакав! Ђоковић јесте спортиста велики, не бих улазио у то шта и како он, то је његов избор и живот - али тенис НИЈЕ никакав спорт, то је вероватно прање великих пара, прљавих и можда крвавих, у сваком случају изнис прљав, и сигурно део поремећених норми у свету!

Нити је он измислио тенис, нити га организује, он само гања њихову лоптицу -а ли НИЈЕ случајно да се истина проказује на њему - па крштен, је православац...онога кога љуби Истина, Гспдо наш, на њему се Истина пројављује...дакле може ли Ђоковић да устврди више да је његов вољени тенис спорт? Може ли да каже да је то независно од политике, глобализације и геополитике?

Па не може...он то јесте, они тенисери донекле то јесу...али све је јасно...свакоме је јасно да је то све јадна фарса.

То што је све то лажљива фарса, не значи да је Ноле лажов, лош...не...па он најабоље гања ту лоптицу...али шта је поента више? ФЕР ПЛАЈ!

Људи...доста је лагања самих себе...

И наши сентименталци....што не преносе да је Ђоковићу спуштена рампа на Ролан Гаросу? Доклећемо бити наивни и оманђијани неким сентишм ко нас воли и не воли?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...