Jump to content

Novak Đoković u pritvoru? Haos u Australiji, ovakav skandal svet ne pamti!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Пре сат времена, Вукашин рече

Ако се неко питао како ће изгледати медијски прогон оних који не прихвате печат антихриста, може да погледа генералну пробу. Невиђена количина мржње и демонског цинизма, пре свега у западним медијима. Исто чека сваког ко се успротиви.

Читам коментаре, нажалост и код нас многи са радошћу точе отров из срца. 

Pa zar nije regulisano to sa pecatom zveri kada su nam uveli digitalne licne karte? A oni koji su se izvukli tada su dobili pecat zveri sa Gejtsovom vakcinom...

Pa dokle ce vise da nas pecati satana, nema vise mesta u pasosu za pecate ..12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ВУЧИЋ ЖЕСТОКО ОДГОВОРИО МОРИСОНУ: Зашто се иживљавате над Србином Новаком, замислите када би овде министри поништавали одлуке судија

ПРЕДСЕДНИК Србије послао је видео поруку подршле Новаку Ђоковићу и одговор премијеру Аустралије.

https://www.instagram.com/tv/CYt1LBqq6Jz/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

- Поштовани грађани Србије суочени смо са много проблема, притисцима у региону, притисцима из дела света, али оно што нама као народу никада нису успели да одузму то је наше срце, понос и достојанство. Ово говорим због свега што се збива последњих дана у Мелбурну у Аустралији и не зато што ме занима добијање било каквих политичких поена или колико ћу их изгубити, јер никада се нисам китио туђим перјем, али напади и притисци на Новака Ђоковића, на држављанина Србије, на Србина, на грађанина ове земље из нама непознатих разлога су достигли те размере, да је немогуће за мене а да се не огласим и да не кажем не само шта мислим, већ и шта је наш одговор Аустралији. И вероватно не бих ни реч рекао да после поновљене одлуке извршних органа аустралијских власти да се ускрати виза Новаку Ђоковићу, да се није огласио и премијер Аустралије Скот Морисон који је рекао да је задовољан и да поздравља одлуку о укидању визе за најбољег светског тенисера, Србина Новака Ђоковића.

Зачуђен сам пре свега због чињенице да такве одлуке могу да доносе извршни органи власти, а после правоваљаних одлука судских органа власти. Неретко нам држе придике о томе шта је владавина права. Можете ли да замислите како би то изгледало када би у Србији неки министар могао да поништи одлуке судија, дакле важећих правосудних органа. Али тиме су нам само показали можда како донекле изгледа независно правосуђе, али пре свега како изгледа небитно правосуђе, јер сва власт је у рукама извршних органа. Али бих ствари вратио на нешто још важније, а то је морално питање. Ако сте хтели Новаку Ђоковићу да забраните да по 10. пут освоји трофеј у Мелбурну, зашто га нисте вратили одмах, зашто му нисте рекли да је немогуће да добије визу за вашу земљу, зашто га малтретирате и зашто се иживљавате, не само над њим већ и над његовом породицом, већ над целом једном нацијом, слободарском и поноситом? Је ли то потребно да бисте добили неке изборе, је ли вам то потребно да бисте се додворили својој јавности? Ево појавио се један председник из једне мале земље који сме то да каже једном великом премијеру из једне велике земље. А знате зашто смем? Зато што говорим истину и зато што и ви знате да вам говорим истину. Ми ћемо се борити за Новака Ђоковић и то што ћете га малтретирати дан, два, или пет, мање или више неће променити ни суд нашег народа о народу у Аустралији којег изузетно поштујемо и ценимо, али ни о Новаку Ђоковићу.

Ви можете писати стотихе и хиљаде текстова најгорих могућих о њему, он ће остати највећи тенисер свих времена и увек ће увек бити у нашим срцима. А ви који мислите да малтретирањем и иживљавањем нешто постижете никада нећете прићи не Новаку Ђоковићу, већ било којем обичном човеку и вашег и нашег поноситог и достојанственог народа. Србија ће бити уз Новака Ђоковића и Србија ће умети да вам одговори много лепше се понашајући него што се ви понашали према Новаку Ђоковићу, али поштујући међународне узусе и поштујући све оно што значи адектватно представљање једне државе. Живела Србија! Новаче, ми смо уз тебе!

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Изгледа да овде имамамо огроман проблем, А.Вучић се не слаже са  @Bilbija и обрнуто! Ја сам просто у недоумици шта и како даље?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 13.1.2022. at 16:35, Bilbija рече

Pa cela Srbija u brizi oko Noletove vize? Od brige se ne spava ... nema veze sto je plata 300 €, najveci problem je viza ... A sve to jer nam je jedina uteha da gledamo Djokovica u finalu pored svih promasaja i neispunjenih zelja u zivotu prosecnog stanovnika Srbije ..

пре 12 минута, Просечан србенда рече

Изгледа да овде имамамо огроман проблем, А.Вучић се не слаже са  @Bilbija и обрнуто! Ја сам просто у недоумици шта и како даље?

Не слаже се он са председником по много чему :))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чуо сам на хепи тв да Новак има дипломатски пасош и зато је све у вези ових дешавања на знатно вишем нивоу и зато Вучић има право што се јавно меша у све то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

RS.SPUTNIKNEWS.COM

Након одлуке имиграционог министра Аустралије Алекса Хока да поново укине визу Новаку Ђоковићу и образложења исте (страх од антиваксерског бујања)...

 

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Milan Nikolic рече

Можете ли да замислите како би то изгледало када би у Србији неки министар могао да поништи одлуке судија, дакле важећих правосудних органа

Надам се да ће следбеницима аутошовинистичких гуруа спасти наочаре кроз које се Србија посматра као тзв. Трећи свет. Мада има глупака који пишу коментаре по интермеку, парафразирам: Па тамо се зна ред, правна држава, није му то Србија.

Када је нас неколико причало да правна држава не постоји, односно да је то релативна ствар, хтели "очи да нам изваде" пролетери демократије на форуму.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Плаво Небо рече

Не слаже се он са председником по много чему :))

 

Видиш какву слободу гајимо у нашем ботовском тиму :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Просечан србенда рече

Изгледа да овде имамамо огроман проблем, А.Вучић се не слаже са  @Bilbija и обрнуто! Ја сам просто у недоумици шта и како даље?

Vjdis da si postao i ti sendvicar ... uspesnio si se skrivao do sad:))a..

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Вилер Текс рече

Надам се да ће следбеницима аутошовинистичких гуруа спасти наочаре кроз које се Србија посматра као тзв. Трећи свет. Мада има глупака који пишу коментаре по интермеку, парафразирам: Па тамо се зна ред, правна држава, није му то Србија.

Када је нас неколико причало да правна држава не постоји, односно да је то релативна ствар, хтели "очи да нам изваде" пролетери демократије на форуму.

Problem je u tome sto je "pravna drzava" vrlo fleksibilna stvar jer zakone koji uredjuju pravnu drzavu donosi vecinska strakna un parlamentu. Ljudi nje razumeju pravo i sta znaci pravna drzava. Australija jeste sigurno pravna drzava ali problem je sto mi recimo ne znamo sta i koje mogucnosti ima recimo ministar u njihovoj Vladi. I da li i na osnovu cega ima pravo da uskrati gostoprimstvo neklome.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Bilbija рече

Problem je u tome sto je "pravna drzava" vrlo fleksibilna stvar jer zakone koji uredjuju pravnu drzavu donosi vecinska strakna un parlamentu. Ljudi nje razumeju pravo i sta znaci pravna drzava. Australija jeste sigurno pravna drzava ali problem je sto mi recimo ne znamo sta i koje mogucnosti ima recimo ministar u njihovoj Vladi. I da li i na osnovu cega ima pravo da uskrati gostoprimstvo neklome.

Ма земаљски закони леже у топузу. Ја говорим о томе да нам соле памет како је у Србији диктатура а нпр. Аустралији или Немачкој владавина народа. И у корони се показало да је Србија суштински слободна земља, када говоримо о односу према народу. И то је због тога што ође ни атеиста не може тек тако да избаци веру предака која му је уткана у душу. 

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Bilbija рече

Vjdis da si postao i ti sendvicar ... uspesnio si se skrivao do sad:))a..

Ноле је Србија! А ти ли се осећаш на другосрбијанство? Како смеш вођи да противречиш? :1321_womens:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...